Jump to content

Laba alternatīva nero


Lapins
 Share

Recommended Posts

Labvakar, vai Jūs lūdzu ieteikt labu kompaktdisku ierakstīšanas progu priekš Windows 7 64bit, kura būtu labāka par nero. Plānots ierakstīt muzonu iekš CD R matricām. Formāti dažādi - mp3, wav, flac, ape. Lai būtu pietiekoši kvalitatīvs softs. Iecerēts muzonu atskaņot parastajos CD/DVD atskaņotājos.

Protams ka bezmaksas softu.

Labots - hacker1984
Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet neko labāku par Nero neesmu atradis, lai arī esmu meklējis. :( Daži vārdi, kurus vari uzmeklēt, ir "CdburnerXP", "InfraRecorder", "DeepBurner" un "Alcohol 120%" - bet nesaceries pārāk.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

jā nero ir spēks ...

ar prastam matricam vēl visi infras rekorderi noder

 

bet kad sākas RW lietošana, tad kādi brīnumi tik nelien laukā ...

ka ne pilno izdzēšanu infrarekorderis var uztaisīt ...

nedz "klāt pielikt" ...

 

nero tomēr visjēdzīgākais ...

Link to comment
Share on other sites

Man ar CDBurnerXP ir pavisam jautri. Man ir IDE DVD-RW, kurš caur SATA-bridge ir uzsprausts uz SATA (jo IDE caurumi abi ir ar HDD pilni). Ja es mēģinu rakstīt datu disku, tad viņš manu iekārtu neatrod; bet, ja es mēģinu ierakstīt ISO imagi, tad gan visu var darīt. Go figure! :p

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Pirms Nero bija vēl tādi:

 

1) Roxio WinOnCD

2) Easy CD Creator

 

Tagad paretam lietoju Image Burner (ImgBurn) - labs, bezmaksas.

 

Piekrītu, ka Nero sit pušu konkurentus.

Link to comment
Share on other sites

Man īstenībā der tikai ieraksts iekš CD R matricām. Jo man ir diezgan vecs Panasonic DVD - RV32 DVD/CD atskaņotājs un tas kaut kā negrib ņemt pretīm CD RW. Tā ka paliek tikai CD R.

Link to comment
Share on other sites

a kāda atšķirība starp minētajiem? Ir lietoti lielākā daļa, neko nejūtu.

Labots - Reklāma
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Reklāma

 

paņemies ar RW diskiem un jutīsi šķirbu ...

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83: ir CdBurnerXP viena kaite, nostrādā 1 gadījumā no 100.

Cilvēks uzliek DaemonTools, mēģina ierakstīt CD, nepamanot, ka kā rakstīklis ir kaut kā iebakstīta mākslīgā DaemonTools draiva. Un tad ir jūzerim sūdzība "neraksta CD" :>

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā var būt labāks.???? :on_the_quiet2:

Par nero nekā jēdzīgāka nav...

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

zmeyok

 

negluži - ikdienas jūzerim windas cepeklis būs OJOJOJ ku labs ...

 

smalkam kompūtertārpam gan nero būs labinieks ...

Link to comment
Share on other sites

Es win def progu nepieskaitu pie [softa ar ko rakstīt diskus] :rolleyes:

Nero... vienīgā sakarīgā proga. Neko daudz maz līdzīgi, labu izstrādātu nezinu... :declare:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

zmeyok

 

nu vot nax šito sāc - aplikt MS

nu8 nav sudīgs tas windas cepeklis nav ...

 

cita lieta ko ka specifisku vajag un tasndara tad jā ... bet savādāk ir OK

Link to comment
Share on other sites

NC - Tu zini, man ar Windows iebūvēto rakstekli ir bijis vēl vairāk galvassāpju nekā ar pārējiem ne-Nero kopā. Pirmkārt, pašam ar viņu ir izdevies kaut ko ierakstīt tikai vienu reizi, lai arī mēģināts ir vairākas reizes, uz dažādiem PC ar dažādām Windows versijām no XP līdz 7. Kolēģim nupat uz Vistas vispār zelta gadījums. Pamēģina iecept pāris failus diskā (nodevums klientam). Kinda sanāk. Izņem disku, ieliek vēlreiz, lai pārliecinātos, ka ir OK. Ķipa faili lasās. Kad mēģina ņemt ārā to CD, tad pēkšņi Windows izdomā, ka vajadzētu vēl vienu sesiju uztaisīt, un gremo to disku vēl kādas 5 minūtes. Un pēc tam faili pazuduši. Un tā ar vairākiem CD.

 

Sorry, var jau būt, ka man un vēl pusducim datoriķu ir vienkārši līki pirksti, bet, nu...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Vilx-

tīri no savas pieredzes - MS darbojies ir labi

(kamēr vēl cepu disku ripuļus - nu jau gadus divus nav pat neviens cepējsofts uzinstalētds deļ neimantotības)

 

vienīgā sāpe ar to MS cepekli savlaik bija tā jutekliskums pret "writeON"/"InCD" rezidentu softiem

(tiem kas padarīja diska ripuli par "lielu disketi")

 

a tā palēnām bet rakstīja tas MS

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

MS produkts ir lietojams, pat vienkāršām tantēm saprotams. Tikai tam tendece šad tad nomirt.

Link to comment
Share on other sites

post-26-12759800503_thumb.png

 

nu jau kā pāris gadus izmantoju ImgBurn... ij nero neprasās ;)

Link to comment
Share on other sites

Ikdienā darbojos tikai ar DVD RW un CD RW diskiem, lietoju cdburnerxp. Parasti nepieviļ. Vienmēr ir uzdevumu augstumos.

Link to comment
Share on other sites

Nu, secinājums laikam tāds - Nero ir vienīgais softs, kas strādā visam un visiem. Pārējie reizēm strādā, reizēm nē. :)

Link to comment
Share on other sites

Kopsavilkumam: nu nemaz tik dārgs Nero nav. Par tikai lejupielādējamo versiju oficiālajā lapā prasa 50 € = 35 Ls. 1/61/10 no mēneša darba algas par progu, kas ir viennozīmīgi labākā, kas kalpos ilgi un dikti, nevajadzētu būt žēl.

 

Link to comment
Share on other sites

perkot diksdzini (LG) nero 7 esentials disks naaca lidzi, lietoju bez beedu... taka ja perk jaunu rakstitaju var pieverst uzmanibu kas nak lidzi.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ggg97

 

ar cepekli nāk "apgraizītais un vecais" Nero

gribi jaunāko - nākas updeitu piepirkt klāt ...

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Laikam man nav bijušas tik izvirtušas vajadzības vai arī ļoti labi dzelži un matricas vienmēr, bet gan CD-R, gan CD-RW, gan DVD-/+R gan DVD -/+ RW ir cdburnerXP ierakstījis...

Nē, nu ja sakāt, ka nav strādājis, tad nekas neatliek kā noticēt, taču personīgi man (un nevienam no N cilvēkiem, kam to esmu uzlicis) nav bijis nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

tā kā nero no 7 versijas sākot man liekas galīgi pretīgs tad lietoju cdburnerxp ar kuru nekādu problēmu man nav bijis pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

Nēsmu kādu laiku neko cepis, bet savulaik uz Vistas lietoju Nero 8.xxx. Sameistaroto 8MB mini versiju. :t_p_o_n_e:

Viss darbojās lieliski, nereizi nekas nenokārās. Instalācija 30 sec laikā. :on_the_quiet2:

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
erikonkulis

ja bail par kvalitāti, tad atjauno pie reizes arī burnera firmwari

Link to comment
Share on other sites

gadus 2 darbā izmantoju MS iebūvēto, tajā laikā sarakstīti diski pāris simti es domāju (data cd), problēmas ir bijušas, nu labi, reizes 5 laikam ir.

Tagad Infrarecorder, jo ar cd matricām nepietiek vairāk, jāsāk dvd rakstīt, un kā to vismaz uz WinXP iebūvētā rakstītāja izdarīt, neatradu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nero viennozīmīgi nekad nav pievīlis! :pooh_honey:

 

 

_______________________________________________________________

Optika Jūrmalā par pieņemamu cenu

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Mani nero pievīla pirms pāris dienām.

Taisīju erase diviem DVD RW diskiem, pēc tam kad mēģināju kautko rakstīt uzmeta "ILLEGAL DISC" :finger:

Nevarēja vairs ne ar vienu softu noerasēt pa jaunu un kautko ierakstīt. Paņēmu kautkādu utilītu (palabošu nosaukumu kad būšu mājās) un woala.. pilno erase uztaisīju un viss strādā :):meeting:

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nav ko pirks sūdīgu ražotāju DVD-RW un nebūs problēmas. Ja ar parastajām matricām vēl var saprast lēto matricu lietošanu, tad RW gadījumā tas ir nepieņemami.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...