Jump to content

Pamatdarbs un papildus darbs


Vilciens
 Share

Recommended Posts

autora īdēšana man atgādināja skolas laikus, kad sēdēju nepatīkamu stundu laikā, piemērām, ķīmijas :whistle3: un lūrēju visu laiku pulkstenī kad beidzot pienāks stundas beigas, bet tā arī neko neiemācījos no tās ķīmijas, un tagad šad tad nožēloju to. :meeting:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    20

  • (...)

    27

  • Cody

    11

  • Vilciens

    31

Mezavecis

Red, tādi robotiņi, par kuriem tu runa, parasti arī pēc 10 gadiem sēž tajā pašā amatā. Normāli darbinieki aug max 5 gadus un tad vai nu dodas uz vēl lielāku firmu vai attīsta savu biznesu. Pārāk vienā vietā aizsēdēties arī nevar, kad potenciāls izsmelts.

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Reāli tankalis izsakās te vissakarīgāk ne jau tāpēc, ka viņa viedoklis ir atšķirīgs no vairuma šeit. Bet gan tieši tā - viņš neuzbrūk personālijām un uztver visu mierīgi, tāpat arī es. Nevajag jau savus sabeigtos nervus izgāzt uz cilvēkiem, kam ir atšķirīgs viedoklis no jums! ;)

Pilnīgi piekrītu arī tam, ka ir jāstrādā, bet ja nevar iekļauties 40 stundās nedēļā, tad ir jāpārskata sava kompetence, kungi! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet padomā, kurš normāls darba devējs rūpētos par santīmpisēju, kas skaita stundas, kasās par sīkumiem un īsti arī negrib strādāt.

 

 

ļoti daudziem darba devējiem izpratne par to, ko nozīmē īsti strādāt bieži vien atšķiras no tām pašām likumdošanas prasībām un sākotnēji solītā pie pieņemšanas darbā. Pie tam iekšējā virtuve var krasi atšķirties no tā, kas tiek pausts publiski uz āru.

Link to comment
Share on other sites

Kad Latvijā strādāju un paralēli studēju maģistratūrā bija līdzīgs režīms, tad no maģistratūra darba sanāca viena laba publikācijas ārzemju zinātniskajā žurnālā, 4x reizes biju ārzemju konferencēs un par maģistra darbu dabūju naudas balvu tajā gadā. Pēc maģistratūras ar šiem rezulātiem man praktiski nebija nekādu grūtību atrast doktorantūras vietu labā Eiropas universitātē un algu. Un ceru, ka pēc 3 gadiem, tieši uz recesijas beigām, būšu diplomēts doktors. Vai atbilde apmierina?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tankalis

 

Zini, kā kuram, man personīgi turēšanās pie likuma burta traucētu. Jā, jāstrādā bieži dažādos laikos.

 

Piemēram, ja esmu slims, tad nevajag nekādas sūda slimības lapas un pierādīt, ka tiešām esmu slims. Paguļu mājās un izveseļojos. Turklāt, ja vajag brīvu dienu, arī var sarunāt un nav atkal jāsmērē papīri un citi juridiskie sviesti. Galvenais ir izturēties ar godaprātu gan pret darba devēju, gan pret darbu.

 

Protams, ja šefs ir labs cilvēks, tad grūti būs par kaut ko vienoties. Tāpēc darba vietas nevar tikai izvēlēties pēc ārējiem spīguļiem - ķipa liela alga, bet boss tirāns.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu arī nespēja iekļauties standartizētajā darba laikā un noteiktajā termiņā pabeigt darbus visbiežāk ir nevis konkrētā darbinieka slinkuma vai neizdarības dēļ. Latvijā tas vairumā gadījumu notiek tieši augstākā un vidējā līmeņa menedžmenta neprofesionalitātes rezultātā. Laikā, kad nu jau pat apkopējām mēdz prasīt gandrīz vai augstāko izglītību, pats darba devējs bieži vien tādu ieguvis nav. Nemaz nerunājot par to, ka kāds no vadītājiem būtu apguvis menedžmenta gudrības un normālu plānošanu konkrētajā sfērā.

Taču cieš no tā tieši darbinieks, jo viņam nav iespēju iebilst priekšniekam. Neesošās plānošanas un greizās darba organizācijas dēļ viņam ir jāstrādā virsstundas

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mans kantoris neļauj strādāt citu algotu darbu. It kā pareizi, ja man pieejama informācija. Bet var jau pa kluso darboties.

 

Ja runā par virsstundām, tad pa septiņiem gadiem bija gadījums, kad atnācu uz darbu sestdien. Drīz vien no vadības saņēmu jautājumu - kādas ir problēmas, vai netieku galā ar darbiem darba laikā? No tā laika tādas muļķības nedaru. Ja astoņas stundas nepietiek, tad jāsāk domāt, ka kaut kas nav kārtībā. Protams, pavisam kas cits, ja darbs ir hobijs. Tas būtu mans sapnis, varētu strādāt arī 24 stundas. Bet, ja esi algots darbinieks, tad starp darba devēju un ņēmēju stāv darba likums un darba līgums. Man un darba devējam tas ir vienlīdzīgi saistošs. Un algotam darbiniekam pēc darba laika par darbu nav jādomā. Tā domāju, un tomēr esmu viens no labākajiem un lojālākajiem sava kantora darbiniekiem.

 

Ja Latvijai nākotnē ies labāk, tad jātiecas uz 35 stundu darba nedēļu.

Labots - Cody
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Zini, kā kuram, man personīgi turēšanās pie likuma burta traucētu. Jā, jāstrādā bieži dažādos laikos.

 

Man arī absolūti nepatīk likuma burts... Es vispār nekad neesmu ķēries pie likuma burta un neplānoju pie tā ķerties. Kā tu domā, kāpēc ir izgudroti likumi? Lai tiesātos? Nē, lai būtu atskaites punkts, pēc kādiem likumiem dzīvot valstī. Tev nepatīk likumi vispār? Zini ir tādas zemes, kur likumi nepastāv, bet tik un tā tur pastāv neformālie likumi, kurus nosaka, piemēram, militāri klani! Un ja tu dzīvotu kādā no tādām zemēm, tu pat iepīkstēties forumā nevarētu, nē, tu pat nezinātu, kas ir forums! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu laikam debīls autora priekšā. :black eye: Vienā tekstā runā vienu, otrā atkal kaut ko citu :t_p_o_n_e: Man tāds darbinieks nebūtu vajadzīgs, jūtu līdz viņa priekšniekam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Ja runā par virsstundām, tad pa septiņiem gadiem bija gadījums, kad atnācu uz darbu sestdien. Drīz vien no vadības saņēmu jautājumu - kādas ir problēmas, vai netieku galā ar darbiem darba laikā? No tā laika tādas muļķības nedaru. Ja astoņas stundas nepietiek, tad jāsāk domāt, ka kaut kas nav kārtībā. Protams, pavisam kas cits, ja darbs ir hobijs. Tas būtu mans sapnis, varētu strādāt arī 24 stundas. Bet, ja esi algots darbinieks, tad starp darba devēju un ņēmēju stāv darba likums un darba līgums. Man un darba devējam tas ir vienlīdzīgi saistošs. Un algotam darbiniekam pēc darba laika par darbu nav jādomā. Tā domāju, un tomēr esmu viens no labākajiem un lojālākajiem sava kantora darbiniekiem.

 

Malacis! Manas domas saskan ar tavējām vēl vairāk kā ar tankali!

 

Lūdzu, man ir domubiedri, tāpēc tie, kas domā atšķirīgi - diskutēsim, bet nepiesiesimies personālijām! ;)

 

Jā, esmu laikam debīls autora priekšā. :black eye: Vienā tekstā runā vienu, otrā atkal kaut ko citu :t_p_o_n_e: Man tāds darbinieks nebūtu vajadzīgs, jūtu līdz viņa priekšniekam :rolleyes:

 

Nomierinies, tev mutautiņu padot? ;(

Link to comment
Share on other sites

 

Zini, kā kuram, man personīgi turēšanās pie likuma burta traucētu. Jā, jāstrādā bieži dažādos laikos.

 

Piemēram, ja esmu slims, tad nevajag nekādas sūda slimības lapas un pierādīt, ka tiešām esmu slims. Paguļu mājās un izveseļojos. Turklāt, ja vajag brīvu dienu, arī var sarunāt un nav atkal jāsmērē papīri un citi juridiskie sviesti. Galvenais ir izturēties ar godaprātu gan pret darba devēju, gan pret darbu.

 

Kāpēc neņemt slimības lapu? Darba devējam jāmaksā mazāki nodokļi, un pēc desmitās dienas tavu slimošanu apmaksā sociālā apdrošināšana, kas parasti maksā vairāk nekā strādājot. Protams, ja nav slepena vienošanās par darba samaksas slēpšanu un nodokļu nemaksāšanu.

Bet nu, ja vajag pāris dienas, tad arī sarunāju un izguļos pa māju, nekā sēžu poliklīnikā pie ģimenes ārsta debilā rindā. Izturos pret darbu, kā teici, un tāpēc jebkurā laikā varu paņemt brīvu, jo vadība zin, ka uz mani var paļauties.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Ar to turēšanos/neturēšanos pie likuma ir ļoti interesanti.

Bet, ja sākas slidināšanās pāri likumā noteiktajam jau ir ļoti grūti novilkt kaut kādu robežu. Ja darba devējs uzskata, ka viņš var pārkāpt un neievērot kādu no likuma prasībām, tad kāpēc tieši tāpat nevarētu domāt un rīkoties darbinieks?

 

P.S. Par 1-2 dienu slimošanu arī parasti nenesu lapu :)

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām, ja tu strādā no 1dienas līdz 5dienai, 8 stundas katru dienu, tik tiešām organisms atsakās pildīt vēl papildus darbus
Pieradīsi. :mrgreen: Strādāju vienā darbā 12h x 5 darba dienas un kad vajag, tad 8h sestdienās. Kāpēc? - 5Ls/h bigok.gif un tas īstenībā vēl skaitās maz.

 

Papildus darbam neatliek laika. Kaut gan ir daži darbi, ko vajag izdarīt - weblapas, blablabla utt. Salīdzinot ar pamatdarbu, tāds sīkums vien ir un no sanāk zupai priekš bākas.

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Redzi, es nepiederu pie pilsoņiem, kas absūlūti ievēro likumu. Līdz ar to neprasu, lai attiecībā uz mani ievērotu likumu. Šad pārkāpju satiksmes noteikumus, šad tad izvairos no nodokļu maksāšanas, šad tad pārkāpju iekšējos noteikumus. Kā jau teicu, galvenais ir līdzsvars. Vai tad vienmēr jāskrien pakaļ sabiedrības normām un prasībām? Ķipa kā mūsu valdošie ES normas ievieš kā pirmie un čakarējas ar to izpildi.

 

Man arī absolūti nepatīk likuma burts... Es vispār nekad neesmu ķēries pie likuma burta un neplānoju pie tā ķerties. Kā tu domā, kāpēc ir izgudroti likumi? Lai tiesātos? Nē, lai būtu atskaites punkts, pēc kādiem likumiem dzīvot valstī. Tev nepatīk likumi vispār? Zini ir tādas zemes, kur likumi nepastāv, bet tik un tā tur pastāv neformālie likumi, kurus nosaka, piemēram, militāri klani! Un ja tu dzīvotu kādā no tādām zemēm, tu pat iepīkstēties forumā nevarētu, nē, tu pat nezinātu, kas ir forums! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

No šī gada B lapai ir noteikti griesti - 350Ls . Virs griestiem maksā tikai pusi no tā kas pienākas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cody

 

Vienkārši neciešu birokrātiju un skraidīšanu pa kantoriem, un tas absolūti nav saisīts ar darba devēju. Es izvēlos nopelnīt nevis ietaupīt uz nodokļiem.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Neko. Aiziešu uz valsts darbu un atstiepšu kājas ap 35 gadiem.

Tu ko , padodies ? Domāju kādu gaišu domu pasviedīsi , ka pareizāk mums dzīvot , bet nekā . A tagad sanāk , ka tie , kas vergos kā aļņi izvilks 2 gadus vairāk par tevi ?

Link to comment
Share on other sites

No šī gada B lapai ir noteikti griesti - 350Ls . Virs griestiem maksā tikai pusi no tā kas pienākas.

 

Tas nav labi un nav godīgi, jo mēnesī gandrīz tik pat samaksāju nodokļos. Bet nu neesmu ļaunprātīgs slimotājs. Tik divas reizes gadījās pa septiņiem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Tiešām būs jāmet miers! :)

 

Nezinu, kā būs tā būs, mēs visi esam tikai šaha bandinieki daudz lielākā spēlē...

Link to comment
Share on other sites

...mēs visi esam tikai šaha bandinieki daudz lielākā spēlē...

Vot beidzot kāda tiešām prātīga frāze no tevis, prieks ka sapratis vismaz to, bet tikai laikam ne līdz galam... :D

Labots - Bart
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

arī bandinieks var pieteikt šahu karalim.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 

Vienkārši neciešu birokrātiju un skraidīšanu pa kantoriem, un tas absolūti nav saisīts ar darba devēju. Es izvēlos nopelnīt nevis ietaupīt uz nodokļiem.

 

Nekāda lielā skraidīšana nav. Vienīgi apmeklējot ģimenes ārstu var iedzīvoties kādā nervu slimībā.

 

Skatos, ka esi riktīgs rukātājs un sava darba fanātiķis. Visu cieņu! Bet ieteiktu piebremzēt un padomāt, vai viss, kas ir pieejams ir tev vajadzīgs. Pirms tagadējā darba strādāju kādā privātkantorī, kur bija suņa darbā - 14 stundu darba diena, mēnesī viena brīvdiena (ja paveicās), virstundas apmaksātas 1:1 un alga aploksnē. Vienreiz pat noklausījos šefa pārmetumus, jo svētdienas vakarā biju pielējis bieti. Pusgadu pastrādājis aizgāju, jo sāka sabrukt mana personīgā dzīva. Savā kantorī, esot cilvēka statusā, ar aizrautību ķēros pie darba. Pusotra gada laikā sabeidzu nervus, un pēc pusotra mēneša slimošanas nolēmu aiziet. Bet bija iekšējais konkurs uz citu vietu un tajā uzvarēju.

Esmu sapratis, ka pirmajā vietā ir ģimene un veselība. Un tikai!

Nenopelnu tūkstošus, bet man viss ir.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šajā diskusijā liela daļa no tiem, kas ir kolēģu cienīti speciālisti, kādu laiku ir dzīvojuši, aizrautīgi darot lietas, kas sanāk, jo PATĪK un interesē iemācīties kaut ko jaunu un celt savu kvalifikāciju. Nevis ar pofigismu "ai, man jau maz interesē, kas te notiek, galvenais, ka tik naudu maksā". Trīs gadus tā dzīvoju - strādājot pa 10-11-12h dienā, 20min pusdienas neskaitot. Pat ja tas netika prasīts, pētīju kolēģu kodu, laboju kļūdas, taisīju jaunas lietas, lai tikai sistēma strādātu korekti un arvien labāk. Ko par to saņēmu? Tagad alga ir par 20% lielāka kā pārējiem programmētājiem, amats un pienākumi pa daļai ir interesantāki. Ja paskatās, kā salīdzinājumā cenšas un kādā pozīcijā atrodas kolēģi, tad atšķirība ir manāma. Nu, izņemot vadītājus - tā atsevišķa suga visur. Vadītāja prombūtnes laikā pēc noklusējuma veicu tā pienākumus, kas arī papildus pluss iekš CV - jauniņo mentorēšana, koda audits, arhitektūras izstrāde, prototipu izstrāde - tas viss sanāk krietni apjomīgāk nekā vienkārši "programmētājs". Ja vien nav sajūta kā izžmiegtam citronam, tad kaut kā īpaši neinteresē "ko man tādu iedos par to, ka šodien pacentīšos" - kā jau Cody minēja, ir pārliecība, ka visa pie tādas attieksmes būs gana. Ja ne šeit, tad citur.

 

Virsstundas, ja paklausās, 95% ir dēļ vadītāja un darbinieku nespējai kopīgi vienoties par termiņiem - un tad rodas paziņojumi "nu tad sestdien-svētdien visi nāksiet uz darbu, jo mēs te apsolījām visu piegādāt pirmdien". Tas nav atbalstāms. Atlikušie 5% ir dēļ tā, ka darbiniekam vēl ir entuziasms pasēdēt pusstundiņu ilgāk, lai kaut ko neobligātu izdarītu līdz galam - tā ir baisi laba lieta, par kuru nav jāsmejas. Strādās tur vai citur, bet produktivitāte noteikti kāps.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

festooo

Cilvēkam pēc deFacto nav brīvā laika! Tas ko viņš dara ārpus darba laika nav brīvais laiks!

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Jāpiekrīt arī tt2t teiktajam. Tātad, kas pirmkārt ir vainīgs pie tā, ka ir jāstrādā brīvdienās un daudzas virsstundas?

Es pateikšu tagad pēc kārtas, kas ir vainīgs, par 80% tur ir vainīgs viens no diviem:

1) priekšniecība, jo plānojot termiņus nav rēķinājusies ar resursiem,

2) priekšniecība, jo nav spējusi pārliecināt klientus neforsēt termiņus!

 

Ir arī trešais gadījums, bet tas ir ļoti reti un tiešām, manuprāt, ne vairāk kā 20% gadījumu:

3) darba izpildītājs darbinieks, jo gandrīz neko nav darījis darba laikā un attiecīgi nekas nav izdarīts.

 

Tikai reāli dzīvē sanāk, ka gandrīz vienmēr pie vainas ir 3. variants! Nu nebūsim naivi - šis variants mēdz būt šad un tad pie vainas, bet pirmkārt ir jāizskata pirmie divi varianti un to atbildība! ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cody

 

Nu mans fanātisms ir atmaksājies šajā darba vietā salīdzinot ar iepriekšējo darbavietu, kur vairāk par parastu darbinieku nebija iespējas augt un teorētiķa darbs (zinātne) nebija manās interesēs. Toties šeit 2 gadu laikā no cilvēka, kas sež pie telefona, sākot karjeru no baltas lapas, kas uzklausa klientu problēmas uzaugu par programmistu un projektu vadītāju. Es neteiktu, ka maz ņemot vērā, ka man nav attiecīgās kvalifikācijas.

 

Nu neko, nervus var paārstēt kādā Eiropas kūrortā un ieturēt mierīgāku ritmu balstoties uz esošiem sasniegumiem. Galvenais ir jābūt mērķim, ko vēlas sasniegt un uz to iet. Vienkārši kaut ko strādāt, rauties naktīm un bendēt veselību nav to vērts.

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Nu mans fanātisms ir atmaksājies šajā darba vietā salīdzinot ar iepriekšējo darbavietu, kur vairāk par parastu darbinieku nebija iespējas augt un teorētiķa darbs (zinātne) nebija manās interesēs. Toties šeit 2 gadu laikā no cilvēka, kas sež pie telefona, sākot karjeru no baltas lapas, kas uzklausa klientu problēmas uzaugu par programmistu un projektu vadītāju. Es neteiktu, ka maz ņemot vērā, ka man nav attiecīgās kvalifikācijas.

 

Vai Jūsu nākamais darbs būs darbs Googlē, vai Yahoo, vai varbūt Microsoftā? :polling:

Link to comment
Share on other sites

Vilciens, tā arī nevarēja dot prettriecienu Grossmeister kveščenam, bet pats tik gudrs, ka bail paliek. Intresenti nez kādus sasniegumus un ieguvumus jams ir pats veicis dzīvē, atskaitot īdēšanu par sūdīgiem darba apstākļiem utt. + gudru diršanu par darba nākonti un vēl sazin ko.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nu mans fanātisms ir atmaksājies šajā darba vietā salīdzinot ar iepriekšējo darbavietu, kur vairāk par parastu darbinieku nebija iespējas augt un teorētiķa darbs (zinātne) nebija manās interesēs. Toties šeit 2 gadu laikā no cilvēka, kas sež pie telefona, sākot karjeru no baltas lapas, kas uzklausa klientu problēmas uzaugu par programmistu un projektu vadītāju. Es neteiktu, ka maz ņemot vērā, ka man nav attiecīgās kvalifikācijas.

 

Nu neko, nervus var paārstēt kādā Eiropas kūrortā un ieturēt mierīgāku ritmu balstoties uz esošiem sasniegumiem. Galvenais ir jābūt mērķim, ko vēlas sasniegt un uz to iet. Vienkārši kaut ko strādāt, rauties naktīm un bendēt veselību nav to vērts.

 

Es arī ar savu darbu pierādīju, ka fanātisms var daudz ko izdarīt. Es iesāku ar klientu līgumu pārrakstīšanu uz Pentium 2 datora un man nebija attiecīgās kvalifikācijas. Bet tagad atbildu par elektroenerģijas piegādi kādā Pierīgas rajonā. Jūtos kā zivs ūdenī. Paralēli darbam ieguvu inženiera kvalifikāciju un maģistra grādu elektrotehnikā.

Bet varu teikt, ka bojātos nervus nevar atjaunot nekāds kūrorts. Nervu šūnas neatjaunojas, un ar laiku tas spiediens sakrājas, un nav zināms, kā izpaudīsies. Man tas izpaudās depresijā. Teikšu godīgi, tas nav tikai slikts garastāvoklis. Tas viss liek pārdomāt visu dzīvi. Padomā par to!

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Noteikti ne. Lielās koorporācijās ir karjeras līmeņu sistēma, kur tev jāsitās gadu desmitiem, lai tiktu uz augšu.

Vai Jūsu nākamais darbs būs darbs Googlē, vai Yahoo, vai varbūt Microsoftā? :polling:

 

Cody

Apveicami. Protams, visam jāzina mērs. Kā jau minēju, ja darbs sāk traucēt dzīvei, tad jāiet atvaļinājumā un jāstrādā tā, lai atvaļinājumu nevajag jau pēc mēneša. Ja to nevar panākt, tad jāmaina darbavieta.

Darbs nav tikai vieta, kur atsēdēt laiku un pelnīt rubli, tā arī ir vieta, kur arī gūt pozitīvus iespaidus. Neviens taču nespiež dzīvot kā katorgā vai emocionālā terorā.

 

Var visu ko apārstēt, tikai bez visādiem psihoterapeitiem un citiem zvēriem, kas domāti pilsētnieku(pēc definīcijas) rutīnai.

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Bet varu teikt, ka bojātos nervus nevar atjaunot nekāds kūrorts. Nervu šūnas neatjaunojas, un ar laiku tas spiediens sakrājas, un nav zināms, kā izpaudīsies. Man tas izpaudās depresijā. Teikšu godīgi, tas nav tikai slikts garastāvoklis. Tas viss liek pārdomāt visu dzīvi. Padomā par to!

 

Palasot šo forumu, ir skaidrs, ka vairums šeit ar tādu slimo un tā diezgan nopietni slimo! ;)

 

Un es esmu par 10 stundu darbu! Es esmu arī par 12 stundu darbu! Nedēļā cilvēks spēj strādāt līdz 56 stundām! Ja vien tas nekaitē spēcīgi veselībai! Bet jautājums ir - PAR KĀDU CENU? Kurš var uz to atbildēt? Vai arī dzīvojat pēc principa - smēķēju jauns, dzeru jauns, narkojos jauns, tāpat veselam žēl būs nomirt? :D

Link to comment
Share on other sites

Palasot šo forumu, ir skaidrs, ka vairums šeit ar tādu slimo un tā diezgan nopietni slimo! ;)

Un paldies dievam beidzot mums ir viens vesels un dzīvības nesoš biedrs, kas beidzot izglābs no tumsonības nastas un vedīs šķīstības ceļā, lai slavēts Vilciens :agree:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Nez kāpēc latvijas forumos raksturīgi, ka vispārīgas problēmas apspriešana parasti jau otrajā trešajā lapā pāriet uz personālijām.

 

Tā mēdz gadīties, piemēram, ja topika autoram ir komunikācijas problēmas.

 

Vispār, protams, ka sava veselība un privātā dzīve ir nesalīdzināmi svarīgāka par darbu. Neesam jau japāņi, kas dzīvo, lai strādātu. =)

 

Cita lieta, ka darbā vajadzētu godīgi strādāt. Man te pēdējās dienās ir iespēja pavērot tā saucamos "simtlatniekus", kas - skaitās ka - sakopj teritoriju. Reāli - vismaz tie, kurus sanāk redzēt man - praktiski visu to laiku atsēž, pļāpājot savā starpā, pīpējot u.tml. Man nav žēl to smieklīgo simts latu viņiem, bet nu tomēr kaut kā īsti riktīgi tas nav.

 

EDIT. Bart, tu ar viņu saderi kā divi zābaki pārī, jūs viens otru papildināt. Pats jau arī visu laiku cepies.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

EDIT. Bart, tu ar viņu saderi kā divi zābaki pārī, jūs viens otru papildināt. Pats jau arī visu laiku cepies.

Necepjos, es vienkārši esmu pārsmējies :D jo ir tik viegli paredzēt to ākstu, bišku uzbrauc, a šis kā pūķis pretī :D tur točna ir smagas komunikāciju problēmas, bet toties savā ziņā jautri paņirgt pa šitādiem, ja jau reiz pats uzprasījās uz tik nopietnām diskusijām, tad lai arī tur pretī :D:wacko2::jester::drinks:

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, es tavā spogulī saskatu sevi pirms gadiem četriem pieciem. Protams, ka vajadzētu ievērot visu intereses, bet liec pirmajā vietā sevi. Neviens darba devējs tev nav draugs, bet izdevības izspiedējs. Tu ar savu darba dziņu esi pelnījis cieņu. Bet vai tavi darba devēji ir to pelnījuši?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu vispār esi kārtīgi strādājis? Tak ir dažādas profesijas un katrai sava specifika. Baigā jēga gadus atsēdēt vienā amatā un pēc tam konstatēt, ka viss ir sūdīgi un doties uz Eiropas valstīm darīt melno darbu, ķipa par lielāku algu neņemot vērā darba apstākļus.

 

Un es esmu par 10 stundu darbu! Es esmu arī par 12 stundu darbu! Nedēļā cilvēks spēj strādāt līdz 56 stundām! Ja vien tas nekaitē spēcīgi veselībai! Bet jautājums ir - PAR KĀDU CENU? Kurš var uz to atbildēt? Vai arī dzīvojat pēc principa - smēķēju jauns, dzeru jauns, narkojos jauns, tāpat veselam žēl būs nomirt? :D

Link to comment
Share on other sites

Vilciens, tu domā, ja es strādāju astoņas stundas dienā un četrdesmit stundas nedēļā, tad es esmu slims?

 

Tu vispār esi kārtīgi strādājis? Tak ir dažādas profesijas un katrai sava specifika. Baigā jēga gadus atsēdēt vienā amatā un pēc tam konstatēt, ka viss ir sūdīgi un doties uz Eiropas valstīm darīt melno darbu, ķipa par lielāku algu neņemot vērā darba apstākļus.

 

Tas uz mani? Par ko?

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Vai arī dzīvojat pēc principa - smēķēju jauns, dzeru jauns, narkojos jauns, tāpat veselam žēl būs nomirt? :D

Tici man ( nav obligāti ) , kas smēķē , tie smēķē aiz pieraduma , kas dzer , tie dzer tāpēc , ka patīk ieraut , narkotikas mūsējie nelieto ( nu varbūt kāds - visus jau nepazīsti tik cieši ) , jo grūti tad būtu pamatot savu viedokli , un veselam nomirt ir vieglāk . Un kāpēc gan būtu jāžēlojas par dzīvi , ja arī tā dažreiz ir grūta , tāpat skaista ?

 

P.S. A par darbu - dod tik šurp , rukās cik vajadzēs , ka tik naudu maksā . Laiki tādi , pats saproti .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...