Jump to content

Pamatdarbs un papildus darbs


Vilciens
 Share

Recommended Posts

Bet pēc visiem šitiem tekstiem tiešām sāk mākt šaubas vai maz autors ir tiešām tā teikt "melnās miesās" rāvies, lai nopelnītu savu maizi, un lai mammai un tētim nebūtu tevi jāuztur un bikses jāmazāk, bet kopsumjā jautra un veselīga diskusija :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    20

  • (...)

    27

  • Cody

    11

  • Vilciens

    31

Bart, man arī nav jāraujas melnās miesās, lai nopelnītu savu maizi un uzturētu savus vecākus un citu Latvijas pilsoņu vecākus ar saviem nodokļiem.

Un tie, kas aizbraukuši uz Angliju, Īriju u.t.t., lai neuztraucas, es jūsu vecākus izbarošu.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Cody Tas takš uz tevi nebija domāts un man domāt, ka ar tevi līdz šim bij viss ok :D Bet ja šitā iepin vairākus tekstus jau pēc kārtas nevietā? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cody pārprata Mežaveča teiktu, jo tas pasācis citātus likt zem sevis rakstītā...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bart, varbūt kaut ko iepinu nevietā, jo esmu pielējis bieti, bet man sāp sirds par visām nebūšanām Latvijā.

 

ggg97, kā jau teicu, esmu pielējis bieti, un kaut ko arī pateicis nesakarīgu, bet esmu par Latviju.

 

Lai nu kas būtu, bet jāsāk no sevis. Nevis, ko man valsts devusi, bet, ko es esmu devis valstij.

 

Bart, neko negribēju pret tevi teikt.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Bart, šitā tēma nav atkarīga no tā cik iedzerts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cody

 

Es to topika autoram. Par laimi cieņu esmu izpelnījies - neviens neprasa strikti atskaitīties, nekontrolē darba laiku, pat ja dienas vidū izdomāju iet mājās, jo zina ka situāciju kontrolēju.

 

Kā man teica viens gudrs cilvēks - tu vari kaut smigā pirtī uz lāvas strādāt, ja vien ir nevainojami darba rezultāti. Tak ne jau pa stundām maksā, bet par rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Prieks par tiem, kas ir par Latviju. Un vispār, kad mēs iedzeram, tad esam patiesāki. =)

 

 

Es arī pēdējā laikā domāju, ka latviešiem būtu jābūt patriotiskākiem, lai cik arī moderni nebūtu čīkstēt par visu un aplikt savu valsti.

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, to pašu atbalstu. Arī mana vadība liek mani mierā, ja Valde to nerausta. Ja es esmu atbildīgais par savu iecirkni, tad esmu atbildīgs un visas problēmas atrisinu. It kā man maksā par stundām, bet galu galā par rezultātu. Tāpēc vadība iziet uz to, ka esmu materiāli atbildīga persona par savu iecirkni un ne tikai materiāli atbildīga, bet par visu atbildīga. Rezultātā Valde mani nepazīst, jo nesagādāju tai problēmas.

 

Prieks par tiem, kas ir par Latviju. Un vispār, kad mēs iedzeram, tad esam patiesāki. =)

 

 

Es arī pēdējā laikā domāju, ka latviešiem būtu jābūt patriotiskākiem, lai cik arī moderni nebūtu čīkstēt par visu un aplikt savu valsti.

 

Esmu patiess arī bez alkohola. Un latviešiem jābūt patriotiskiem un nav ko čīkstēt. Lai kā būtu, savu valsti nekad nenosodīšu. Savas valsts nosodīšanas fenomens ir sastopams tikai Latvijā. Vienreiz ir jāpārvar okupācijas seku radītais sindroms. Mēs neesam vergi, bet mums jābūt saimniekiem savā zemes gabaliņā.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Savas valsts nosodīšanas fenomens ir sastopams tikai Latvijā.

Ir manīts , bet nevaru saprast , kāpēc ? Zems pašnovērtējums ? Degradācija ? Pieradums , ka kāds tevi ieceļ saulītē , bet pašam pat pakustēt pirkstu negribas ?

Link to comment
Share on other sites

Tagad pa LNT jau vismaz 2 stundas iet raidijums - dok. filma par līdzīgu tēmu. tika mazbišķīt jāfiltrē, jo tas mazliet iet tomēr zem "par labu Latviju"

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pateikšu arī savu viedokli. Ja cilvēks ir iesācējs, varbūt var arī pastrādāt neapmaksātas virstundas, jo viņš iegūst pieredzi. Bet ja pieredzējušam profesionālim liek strādāt neapmaksātas virstundas, tad tā ir nekaunīga apčakarēšana, apzagšana.

Tiem algotiem darbiniekiem, kuriem darbdevējs prasa milzīgu entuazismu, neskatīšanos pulkstenī, raušanu brīvdienās, uzprasiet lai tas darbdevējs tik pat entuaziski ielaiž SIA daļā, jo darām tak vienu lietu. Tad jūs redzēsiet kā noplok darba devēja entuazisms.

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

GNU = GNU Not Unix

 

Entuziasms ir laba lieta, ļoti laba lieta! Augstas raudzes profs bez sākotnējā entuziasma nesanāks! ;)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pieradīsi. :mrgreen: Strādāju vienā darbā 12h x 5 darba dienas un kad vajag, tad 8h sestdienās. Kāpēc? - 5Ls/h

Ja maksās 15 ls/h, strādāsi 29h diennaktī? :D

Link to comment
Share on other sites

Alko pieskāriens :spiteful:

Visi mēs melni un maziņi, līdz tam, kamēr pālī var izlikt forumā sirdi ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man liekas, ka tu te jau aiz gara laika galīgi nodzēries, ka šitādas atklāsmes tiek ģenerētas :vinsent:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Drīzāk stresu nebūs noņēmis ar savu , citiem rekomendēto , metodi .

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Google translate:

иди на хуи сука блядь - Go to cocks bitch damn

  • Slikti! 8
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tavs teksts tikai apstiprina manas aizdomas .

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Mja. Būtisti rej, bet Vilciens brauc tālāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smirnoff

Smirnoff - paaugstināts asinspiediens no kā? No aptaukošanās, fiziskas mazaktivitātes vai kā tieši?

 

Ārsta komentārs - no regulāras un ilglaicīgas organisma fiziskas un morālas pārpūles...

Pa maz gulēts, pa daudz smadzeņots...

 

Kā man medicīnas cilvēks mēģināja izskaidrot parastam cilvēkam saprotamā valodā: Ja organisms ir noguris, tas dabiskā veidā izdala nedaudz papildus adrenalīnu, lai neatrubītos - paaugstinās asinsspiediens. Tad nu vot, ja organisms ir spiests to darīt regulāri, tad asinsspiediens tā arī paliek paaugstināts...

 

Es neko no tā nesaprotu, bet nu, tā man izskaidroja.... :D

Link to comment
Share on other sites

Es esmu labs piemērs fanātiskam darbiniekiem - es savulaik strādāju par 80$ mēnesī, ieskaitot virstundas (bieži arī brīvdienās). :good:

 

Bet ilgi tā tomēr nevar - es tagad esmu pārvācies uz UK (uz visiem laikiem). Es tiešām vairs nespēju iedomāties, ka es varētu strādāt algotu darbu Latvijā. Būt par vergu dažus gadus ir OK, bet ne visu dzīvi. Vienīgi žēl, ka es nepametu Latviju jau agrāk, kā daudzi no maniem kolēģiem to izdarīja.

 

asinsspiediens tā arī paliek paaugstināts...

 

Man arī tas bija. Par laimi, esot prom no Latvijas, es esmu cik necik atveseļojies.

Link to comment
Share on other sites

Kā ar zīmogu, ka esi otršķirīgs, ka esi ieceļotājs?

 

Otršķirīgs es jutos strādājot dažādu ārzemju uzņēmumu Latvijas filiālēs, kur vienīgais darbs bija labot kļūdas savu rietumu "kolēģu" programmās, kuri laikam ir pārāk debīli, lai paši to izdarītu.

 

Vienreiz šie atsūtīja WAR failu, ko vajag salabot, tad ignorējot manas vēstules par to, ka to WARu pie mums nemaz nevar palaist, pēc kādas nedēļas saniknojās par to ka šis nav salabots. "why there is problem to deliver"

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Otršķirīgs es jutos strādājot dažādu ārzemju uzņēmumu Latvijas filiālēs, kur vienīgais darbs bija labot kļūdas savu rietumu "kolēģu" programmās, kuri laikam ir pārāk debīli, lai paši to izdarītu.

 

Vienreiz šie atsūtīja WAR failu, ko vajag salabot, tad ignorējot manas vēstules par to, ka to WARu pie mums nemaz nevar palaist, pēc kādas nedēļas saniknojās par to ka šis nav salabots. "why there is problem to deliver"

 

esi pārliecināts, ka kļūdas bija ielaiduši rietumu, nevis austrumu kolēģi?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un alternatīvas darbavietas ar labākiem darba apstākļiem un lielāku algu jau noteikti neeksistēja...

Es esmu labs piemērs fanātiskam darbiniekiem - es savulaik strādāju par 80$ mēnesī, ieskaitot virstundas (bieži arī brīvdienās). :good:

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Ņemot vērā, ka MarisO vairākkārt ir uzsvēris, ka viņš no Latvijas aizbraucis, jo nevienā darbavietā nav bijusi iespēja runāt latviski, jāsecina, ka tagad šādu iespēju viņam netrūkst. Nezinu, kā tur ir ar to otršķirīgumu.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

ar to runāšanu vai nerunāšanu ir kā ir. Man ir darīšana gan ar latviešiem, gan ar krieviem, gan ar angļiem un pa vidu vēl ķīnieši, tiem pēdējiem runāju angliski, bet ar pārējiem sugas pārstāvjiem latviski, ja cilvēks ir tiešām debīls un nesparot lativski, tad ir problēmas, bet lielāka daļa krievu tautības pilsoņi saprot, tas ka man viņš runā pretī krieviski man problēmas nesagādā, ja viņš saprot, ka es runāju latviski, ok nav problēmas, bet ja vispār nejēdz, tad problēmas ir jāmeklē citur.

Link to comment
Share on other sites

Vilciens

Šķiet, ka MarisO tikai izvēlējies to, kas no iespējamiem variantiem viņam šķitis vispieņemamākais. Savā ziņā jau pareizi - kāpēc viņam dzimtenē pazemoties un runāt vairuma okupantu valodā darbā, ja viņš var saņemt daudz vairāk UK un runāt tur angļu valodā, tur viņš vismaz ir izprotamās pozīcijās, nevis te - ne īsti saimnieks, ne nesaimnieks savā zemē, bet jācieš no okupantu untumiem un vietējiem zagļiem, kam tas vajadzīgs? Nu ja nav dzīves, tad nav, brauc prom, viens pasauli neizmainīs! :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Vilciens, beidz ņaudēt, tu jau savu pārgudrību esi parādījis, kā visu sevis cienošu vīru gados. :jester:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...