Jump to content

USB Flashdiski, ar ko atshkiras un vai atskiras.


Guest
 Share

Recommended Posts

Domaaju taadu iegaadaaties, skatos, cenas aptuveni vienaadas, bet razhotaaju daudz. Vai ir veerts pirkt kaadu konkreetu brandu, vai arii taa ieriice ir tik prasta kaa diskete, ka vienalga, ka tik iet?

Link to comment
Share on other sites

man ir Transcend JetFlash - winsh man HC pasaaxumaa izkrita un tika samiidiic, atradu un weeljoprojaam iet:) nekaadu prozbzu nav bijis..

 

wispaar cik zinu ir divu veidu USB 1.1 un USB 2.0.. otrie ir aatraaxi

Link to comment
Share on other sites

mana pierdze sastāv no diviem Flash diskiem. Pirmo nopirku 128MB, tāds paliels, kā kārtīga šķiltava, W@LK KEY. Plusi: Droši var uzlikt uzgali un mest kabatā, nekas tur tam nenotiks. Nav bijuši gadījumi kad kāds dators, kuram ar USB viss kārtībā, nebūtu šo redzējis vai atpazinis. Mīnusi: ne katrā USB portā var iespraust tīri konstrucijas dēļ. Piemēram HP DeskTop datoram uz priekšējā paneļa izvietotajos USB portos tas nelien, aizmugures portos ar piepūli. Parasti USB porti ir divi blakus vai viens virs otra, un ja vienā portā ir (piemēram) pele, tad brīvajā portā šis USB disks nelien sava resnuma dēļ.

Otrs Flash disks man ir tāds mazs sūdiņš 32MB (Intelligent Stick) pastmarkas lielumā un USB spraudņa platumā. USB spraudnis no plastmasas ar dažiem metalizētiem kontaktiem. Plusu tikpat kā nav. Pārāk sīks, pazaudēt var bez problēmām, kaut vai starp papīriem. Spraudnis plāns, "der" USB portā arī pa 180 grādiem pagriezts. Ir bijuši gadījumi kad dators to vienkārši neredz. Baksti to portā n reizes, tad liec datoram meklēt jaunu dzelzi, visādi čakarējies kamēr aiziet. Par laimi, īpaši bieži tā negadās.

Link to comment
Share on other sites

USB 2.0 standarts ir ātrāks tikai tad ja tev USB 2.0 arī uz kompja ir. Ja ne tad tavs USB tik un tā vilksies ar USB 1.1 ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Man gan 2 īsā laikā nomira, tā arī nesapratu iemeslu, hipotēze, ka darba datoram kaut kas ar USB portiem nav kārtībā, jo abiem diviem gļuki parādījās tieši pēc tam, kad tika piesprausti tam datoram.

 

Abi bija 64Mb, viens Aiptec, otrs Transcend ražojums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...