Jump to content

Digiline 7000 HD neuzter NTV+ HD kanālus


EZ3000
 Share

Recommended Posts

Tātad Digiline 7000 HD ar cirkulāro LNB uzter un rāda NTV+ paku, bet neuztver nevienu no HD kanāliem (HD-Кино, Discovery HD, HD-Life, Eurosport HD, HD-Спорт, MTVNHD), kas atrodas 12073 L vai 12418 L frekvencēs pat ar manualo meklesanu. Šķīvis Triax 110cm, LNB Сircular Single GT-SCIRC40, signāla stiprums SD kanāliem 76%, kvlitāte 100%. Zinu, ka šos HD kanālus šis uztvērējs rāda pierādījums te -> http://www.pult.lv/products_pictures/digi6004.jpg Kur varētu būt problēma?

Labots - EZ3000
Link to comment
Share on other sites

Regulē vēl, pareizi noskanē. nezinu kads tas digiline7k ir, jo visiem jau dm ir, bet noteikti kko esi aizmirsis. dm800 reizem aizmirstas skanet ar dvbs2 bet noskanejas ar dvbs, kas neatradis tev hd.

Link to comment
Share on other sites

man šāds joks bija ar Azbox uz dažiem Ukrainas kanāliem,kas nāca MPEG4,manā gadījumā bija frekvences iestātījumos jāpamaina DVB-S uz

DVB-S2/8PSK.varbūt tavā gadījumā līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Man tāda pati problēma ar Octagonu 1018,pacēlu jautājumu forumos ,atbildes bija dažādas,ieteica samainīt LNB,uz labāku on_the_quiet2.gif uz šīs frekprences raida trikolors,tāpēc tur ir tādi %,pamēģini kur ir tikai poverknosts 12111 L,vai signāls būs

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man bija līdzīgi - sd kanālus rāda ideāli - HD - nekā..

 

Pie vainas bija bļodas regulējums - precīzāk noregulēju bļodu un viss aizgāja. HD kanāliem vajag stiprāku signālu nekā SD. Jo 110 cm sķīvis priekš 36E ir pietiekami liels ar lielu rezervi.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Ar rādīšanu nav problēmu ,bet ar kanālu S2 skānešanu ,kad bija noskanēti uz citas antenas ,viss gāja, tika nomests uz rūpniecikajiem ietatijumiem ,i sveiki Zelma ,jo tika jauns softs uzlikts,galvenais ka, es nodzēsu nejauši no USB datu nesēja kanalu sētingus on_the_quiet2.gif ,galvenais joks ka ar Octagon 918 viss notiek ,tikai manualā skānešana uz tās pašas LNB

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Problēma atrisināta! Vainīgi bija LNB iestatījumi. Tagad uztver visu NTV+ kā arī HD kanālus :pooh_honey:

Pareizie settingi iekš Antenna setup:

LNB Type - Dual/Universal

LNB High/Low - 10750/9750 te ari bija problēma

UNICABLE - None

DISEqC 1.0 - None

DISEqC 1.1 - None

Polarity control - 14/18V

0/22Khz switch - AUTO

Link to comment
Share on other sites

janispauls

@EZ3000

Cirkulārai LNB

Tā tad uzliki

LNB Type Single

LNB Frequency 10750

It kā,tā ir pareizi anntenas iestatijumos

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...