Jump to content

6m garš USB 1.1 kabelis


ats
 Share

Recommended Posts

Oi !

Man tāda lieta, nopirkām jaunu plotteri birojā ar USB 1.1 izeju un problēma tāda, ka vajag viņu ~6m attāluma no PC! Līdzi viņam nāk 1,5m usb kabelis, ar to vis strādā, kad pieslēdzu to un vel 7m usb2.0 pagarinātāju ar pastiprinātāju viņs lāgā nesūta visu failu(nenospoolo visu). pieslēdzu 5m usb2.0 nospoolo gandriiz visu failu, tad apstājas. dry.gif tagad sazinājos ar HP biroju, tie saka ka vajag 3+3m usb vadu ar habu pa vidu. Tad nu domāju kādu habu mana tagad vajag, pamēģināju ar parasto sadaliitaju, bet viņam arī īss vads līdz kompim. tagad domāju varbūt jāmēģina ar tādu kam ir pastiprinātājs iekšā, ar atsevišķu barošanu, bet negribas atkal iegrābties... varbūt ir kādi ieteikumi kā labāk darīt?? help.gif

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pa kādām naudām to USB vadu pirki? Ja pa kādiem 2-3Ls, tad esi iegrābies sūdā un meklē normālu vadu.

Link to comment
Share on other sites

domā to garo ar pastiprinātāju ?? tas bija pa lēto, to 5metrīgo kkads čalis atnesa, tipa labs esot bijis, visu lieto bet nu ar usb2.0 printeriem

Link to comment
Share on other sites

Mešavecis tač skaidri pateica - meklē KVALITATĪVU, pietiekoši garu USB vadu.

 

Vai tam ploterim tiešām nav LAN ligza? Ja ir, kāpēc caur to tas netiek pieslēgts pie lokālā tīkla un tādā veidā šārēts?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir printeri, kas prasa normālu USB vadu. Pēc pieredzes, nopērkot normālu vadu, problēmas atrisinās. Vispār nav pēc definīcijas tāda USB2.0 vai USB 1.1 vada. Ir tikai sūdīgs vai labs vads, to jau pēc vada diametra var noteikt un tie 4-5mm vadi visi ir draņķi, kas pat pie lāzernprinteriem čakarējas.

 

Es gan neesmu lietojis pastiprinātāju USB vadus un grūti teikt, kādi tie ir.

Link to comment
Share on other sites

Mešavecis tač skaidri pateica - meklē KVALITATĪVU, pietiekoši garu USB vadu.

 

Vai tam ploterim tiešām nav LAN ligza? Ja ir, kāpēc caur to tas netiek pieslēgts pie lokālā tīkla un tādā veidā šārēts?

 

un es jau teicu ka tas 5m vads ir labs!! bet vienalga visu nenospoolo, un LAN ligzdas nav

bet divaini, ka nav pec definicijas ja vadam virsu rakstiits usb2.0 un tas ko nopirku tgt 3m ir usb1.1 bet nu labi štrunts par to.

Link to comment
Share on other sites

Killercompany

tad jau tomēr NAV LABS vads.

ar normālu ekranētu vadu kam ir pietiekams šķērsgriezuma laukums viss strādās.

ja tomēr gribas čakarēties ar hubu tad atrodi tādu kam ir piepraužams vads. to piespraužamo vadu arī paņem 3m garumā. un tad vēl vienu 3m paraso usb vadu. un būs tev. bet šis noteikti NAV rekomendējams risinājums. čakarvēlmes gadījumā labāk jau tomēr tad 1m garu parstu vadu un 5m šito vadu.

Labots - Killercompany
Link to comment
Share on other sites

Man ar printeris ir piesleegts 5-6m attaalumaa.

Pagarinaaju usb ar cat5 vadu.

Izmantoju kaut ko liidziigu shim.

Link to comment
Share on other sites

pfff tad tagad es varu pirkt velvienu usb vadu un cerēt, ka viņš ir labs vai mēģināt ar to cat5 ?? kaut gan \isti nesaprotu kā tā štelle strādā, es iespraužeu printerī usb, tad galā to cat5 pārveidotāju un tālāk ar parasto LAN vadu līdz kompim? viņš atpazīs printeri ? īstenībā 1x redzu tādu variantu.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

pamēģini ar diviem usb vadiem 3m, pa vidu usb hubs ar atsevišķu barošanu. problēma iespējams rodas tajā, ka faili kas tiek ploterēti ir krietni lielāki nekā tie kas standartā uz printera sūtīti. varbūt ir jēga aizbraukt pie pašiem hp vai arī piem. uz argusu un cilvēkiem uz vietas pajautāt?.

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes jāatkārto - pērc kvalitatīvu USB kabeli un nevajag sarežģīt dzīvi! Manā iepriekšējā darbā Canon imagePROGRAF W8400 biju pieslēdzis pie kompja ar ~8m garu USB vadu (drukāti tika arī augstas izķirtspējas OrtoFoto uz A0 izmēra - drukājamie faili bija palieli). Mēģinot to attālumu sasniegt ar 3m kabeļiem arī bija problēmas.

 

Vispār jau USB standarts paredz maksimālos USB kabeļa garumu 5m. Ja garāks, tad būtu jāliek hubi starpā - tas būtu pareizais risinājums. Bet pieredze liecina, ka arī 10m attālumā USB darbojas ar labu kabeli. Tikai tāds kabelis sanāks dārgāks nekā lētie USB kabeļi + hubi.

 

Tā arī neatbildēji uz jautājumu vai ploterim nav iebūvēts printserveris/LAN ports?

Labots - rubb
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

rubb nav gan printserveris/LAN savadak jau to izmantotu..

un tev tas Canon`s bija ar USB2.0 portu? Jo šitas HP ir ar 1.1 un moš tapēc kkas gļučī..

varbūt tad vari ietiekt kādu kvalitatīvu vadu.. baigi negribas atkal iegrābties

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Cik zinu max vada garums usb pēc standartiem ir 5m. Katrā ziņā neesmu dzirdējis ka ir 6 un vairāk metri garš usb vads. Protams ka ir sūdīgi vadi. Esmu sastapies ar 3m garu lētuci kura galā nekas nestrādā.

 

Problēmai ir 3 risinājumi

1. Nolikt ploteri tuvāk pc

2. Usb hub ar barošanu pa vidu vadam

3. Printserveris.

Link to comment
Share on other sites

ronalds_ nu vot, bet rubb apgalvo, ka ar kvalitatīvu vadu viss strādā, īstenībā man ir nopirkti 2 trīsmetrīgi vadi un vajag tikai to hubu, ja viņš maksā lētāk kā kvalitatīvs usb vads tad es ņemtu tādu, vienīgi nav ne jausmas kādu hubu vajag. Elkorā čalis kko teica par logitech pa kkadiem padsmit latviem, vienīgi nebija viņiem uz vietas tāds.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tev derēs jebkurš usb HUB kuram ir barošanas bloks!

 

Un par tiem garajiem,kvalitatīvajiem vadiem - tā ir laimes spēle, jo standarts saka ka 5m max garums. Protams ka var strādāt arī garāks vads, taču garantijas nekādas.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tas derēs. Tikai vai ir jēga usb hubu no ebay sūtīt... LV nevar dabūt?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Redzu tavā izvēlē tikai habu. Un kur ir tie kvalitatīvie vadi?

Link to comment
Share on other sites

nū man man nav ne jausmas kāda būtu laba firma, bez tam ja tā ir vairāk vai mazāk laimes spēle tad labāk izvēlos habu

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu tava izvēle ir zelta atejas pods un pa vidu 1cm trubiņa, kur sūds iesprūdīs pie pirmā kakājiena.

nū man man nav ne jausmas kāda būtu laba firma, bez tam ja tā ir vairāk vai mazāk laimes spēle tad labāk izvēlos habu

 

 

Labi USB kabeļi arī maksā. Man ir vairāki Belkin Firewire un USB kabeļi un līdz šim nav pievīluši. Vairāk pa 5m neesmu manījis normālus vadus un tur jāliek pa vidu habs, lai varētu vadu paturpināt.

http://www.belkin.co...roduct_Id=17946

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

binladens

Mežavecis is talking ABSOLUTE SENSE ;),

bankā arī izmanto Belku, vadus, dienas 3 atpakaļ uzliku printerim pagarinājumu usb 2.0 4,8m vads, un printējās viss perfekti.

 

Biezāks vads, mazāka pretestība- iespēja lielākā attālumā noraidīt signālu bez zudumiem un viss šancē, un visi tavi lētie vadi ir draugi ar zaļām kastēm uz kurām rakstīt IT&T, vai Hoetica.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Printeri ir diezgan mazprasīgi pret usb vada kvalitāti. Bet GPRS modēmi gan nestrādā ar lētajiem vadiem. (vajadzēja pagarinātāju lai modēmu varetu nolikt uz jumta - tur zona krietni labāka)

 

Bet - usb standarts nosaka max vada garumu - 5m!!!!!

 

Autoram attālums lielāks - līdz ar to nekāds vads negarantēs stabilu plotera darbību! Jāliek pa vidu hubs!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav tā ka mazprasīgi - lāzerprinteri, it īpaši krāsainie, ieskaitot ploterus, skanerus prasa niknus USB vadus. Pats esmu pārliecinājies, ka ar lētajiem pat draiverus pieeinstalēt nevar, nerunājot par drukāšanu.

Link to comment
Share on other sites

vel tāds stulbs jautajums radās, pirms pērku to hubu, piem. šo , viņam nāk līdzi usb vads drošvien kkādi 1,5m, kurš tipa jāpievieno pie pc, bet tie ir 1,5m! nevis 3m līdz hubam.

Ja es nepievinoju viņu pie pc ar to īso vadu, bet pieslēdzu pie elektrības un savinoju ar tiem 3m + 3m pastāv iespēja, ka viņš strādās ?? shifty.gif

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu laikam nesaprati. Problēma ir kabelī, ka signāls kropļojas.

 

Arī lētie USB habi dara vairāk ļaunumu nekā labumu, tapēc der uzmanīties. Vismaz pie viena USB haba man flesh strādāja ar gļukiem. Pēc izskata jau varēja pateikt, jo pats vads bija tievs kā spagetti.

 

Parasti šiem te vadi nāk 0.75-1.5 m. Vairāk nemēdz būt.

Link to comment
Share on other sites

sapratu sapratu, bet man jau ir nopirkti divi 3 metrīgi vadi, jautājums vai nepieslēdzot hubu pie pc ar to tievo vadu, kas nāk līdzi, viņš savienos tos divus 3metrīgos?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Habs ir sadalītājs un ligzdas ir izejas. Protams, var mēģināt un kādu izeju izmantot par ieeju, bet visticamāk, ka nekas nestrādās.

 

Pagarināt vajag haba izeju un ieeju, kas parasti 2 atšķirīgi vadi.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Da autors ir mudila, snacala kupil potom nacil dumatj budet li idti...,

 

Ja jau pirki un naudas ir DaXhja tad pērc tik vēlvienu hubu, kas darbojas no toka, un ir 1 ieeja un 4 izejas (parasti).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Juris101

USB standarts paredz kabeļu garumu līdz 11 metriem. Attālumu ierobežo signāla aiztures laiks kabelī. Tikai 11 metru garš USB kabelis maksāis ap 60 santīmiem metrā + spraudņi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Gribēju izlabot faktu vecā topikā, lai citi nākotnes lasītāji neaplaužas -

 

USB standarts paredz kabeļu garumu līdz 11 metriem. [..]
Šis biedrs melš pilnīgas muļķības šajā un vairākos citos savos rakstos.

 

USB 1.1 specene nosaka maksimālo garumu 3m.

USB 2.0 specene nosaka maksimālo garumu 5m.

USB 3.0 atkal samazina līdz 3m pieļaujamo garumu!

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Artani, kā tur paliek ar to miroņu nespārdīšanu?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju - izlaboju absolūtu aplamību, lai caur meklētāju uzklīstot biedri nemēģina taisīt pagarinātājus no 5x USB kabeļiem un tad nebļaustās, ka neiet. Vienkārši apskatīju attiecīgā kadra rakstus, un pamanīju, ka viņš teju katrā otrajā raksta pilnīgus pekstiņus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...