Jump to content

Athlon vs Phenom


Mastermind
 Share

Recommended Posts

Mastermind

Un ja mēs skatāmies tās kartes operatīvo - 512MB vs 1GB - what's the difference?

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Un ja mēs skatāmies tās kartes operatīvo - 512MB vs 1GB - what's the difference?

Nu to arī nozīmē ka vienai ir 512MB atmiņa ,otrai 1 Gb ,ja pietrūks videnei atmiņa ,tad ņems to no sistēmas atmiņas.

Kaut gan tas ir tikai viens no parametriem uz ko jāskatās,vēl ir arī tāds parametrs kā Memory bus bit ,šīm 5750,5770 ir 128 Bit,

5870 ir 256 bit(lielāka caurlaidība) utt.

 

P>S Vēl neaizmirsti pa monitoru un izšķirtspēju uz kādu taisies spēlēt,ka nesanāk beigās 1920x1080 a iet ta tikai spēles uz LOW ,vai High tikai slaidšovā :lol:

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Tev priekš CSS būs tieši laikā :mrgreen: ,bet ja nopietni tad apskati vilītis piedāvājumu

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Villītis kaut kur pazudis...

Es jau skatos šo linku:

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-radeon-hd-5870-geforce-gtx-480,2621-2.html

 

Par videokartēm tā kā aptuveni, paliek 2 galvenās problēmas (jautājumi) atklāti:

Kādu proci un kādu māteni (firmu drīzāk)! Problemātiski iekļauties 350Ls. Ir skaidrs, ka RAM var nopirkt 2GB un vēlāk upgreidot uz 4GB vai kaut vai 6GB (ja būs 64bit OS), bet procesors ir nopietna izšķiršanās...

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Es iztikšu ar intel core i3.

Karoče mātenes MSI, ko par tām sakāt?

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Nu veči jums šodien gan izturība! Vajadzētu d_l interesei. Bet nu baigais gailītis

Link to comment
Share on other sites

Mastermind
(labots)

Kas i gailītis? Man ir ierobežots budžets, es kā normāls cilvēks būdams gribu dabūt maksimumu sev par to budžetu! Man varbūt ir izturība, filtrējot starp murgiem normālus ieteikumus! :rtfm:

 

Pirmkārt, es nav sīkais, es ir "sīkais" tikai "dzelžu jautājumos", jo tā nav bijusi nekad mana stihija! :help:

 

Labs i, džeki un vecenes, ko sakat par šitādu komplektāciju (centos iekļauties balansā - cena ar manām minimālajām prasībām):

 

Dators Core i3 LX

1 gab., cena: 365.20 Ls, summa: 365.20 Ls

+ 1 gab., Hedy, A1010, ATX Midi Tower, Black

+ 1 gab., Giga Byte, GA-P55-US3L

+ 1 gab., Intel, Core i3-530 (2.93 GHz, 2.5GT/s, 4MB Cache, LGA 1156)

+ 1 gab., Kingston, 2GB, DDRIII1333MHz, CL9

+ 1 gab., Club3D, Radeon HD4850, 1GB, GDDR3, HDMI

+ 1 gab., Samsung, 500GB, 7200rpm, 16MB, Sata II, F1

+ 1 gab., Samsung, SH-S223C DVD-RW/ 22x

+ 1 gab., Tecnoware, 550W, 14cm Fan

 

Summa: 365.20 Ls

 

Jaudas mani principā apmierina, neko vairāk jau nevar gribēt patiesībā! Jautājums ir drīzāk - kur vēl var ietaupīt, lai no tā neciestu jaudas? :mda:

Labots - Mastermind
Link to comment
Share on other sites

Athlons

Tātad... neesmu nekāds datorurķis, bet tākā pac sev nesen komplektēju pīsli sagribējās te biku ied... iespamot... :sarkasms:

Gribi stipri ierobežota budžeta kompi ar inteli?... :wtf:

aizmirsti...

 

tātad, parediģēsim tavu komplektāciju:

+ 1 gab., Hedy, A1010, ATX Midi Tower, Black - ok, z pivkom potjaņet, neskati vīru no cepures, kā sacīt jāsaka...

+ 1 gab., Giga Byte, GA-P55-US3L - tātad inteļa plates atkrīt... ņemam Giga Byte GA-MA770T-UD3...

+ 1 gab., Intel, Core i3-530 (2.93 GHz, 2.5GT/s, 4MB Cache, LGA 1156) - pa šito cenu sanāk AMD PHENOM II X4 925 2.8GHz AM3

+ 1 gab., Kingston, 2GB, DDRIII1333MHz, CL9 - viens 2 gā-bē modulis, a kā tu šito darbināsi dual modē? - labāk 2 x Crucial 1GB, PC3-10600, CL-9

+ 1 gab., Club3D, Radeon HD4850, 1GB, GDDR3, HDMI - m'key... būs ok, bet diez vai vilks Full HD izšķirtspējā jaunas spēles uz max... turklāt ņem vērā, ka jaunākos efektus uz direct-x 11 šitā neatbalsta...

+ 1 gab., Samsung, 500GB, 7200rpm, 16MB, Sata II, F1 - whtvr...

+ 1 gab., Samsung, SH-S223C DVD-RW/ 22x - principā whtvr...

+ 1 gab., Tecnoware, 550W, 14cm Fan - aizdomīgi jau nu lēts, bet nu ok, pieņemsim... uz paša atbildību... :t_p_o_n_e:

 

Summa: 365.20 Ls - 368,69 Ls - un izcērt tavu komplektu vienos vārtos... :fuck:

 

Jaudas mani principā apmierina, neko vairāk jau nevar gribēt patiesībā! Jautājums ir drīzāk - kur vēl var ietaupīt, lai no tā neciestu jaudas? :mda:- ja bik pacenšās var mēģināt 30...40 čurājošos lašu nokaulēt, bet vai ir vērts... drīzāk nometam uz Athlonu X4, paņemam 4 gā-bē rāmi un modernāku videokarti...

 

Links uz grozu: ŠEIT

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Nu visām detaļām ir garantija, gan jau arī tas baroklis būs ok un barokli nomainīt var ja kas vēlāk, kad "upgreidojas" nedaudz, tāpat arī ielikt otru RAMu 2GB un būs 4GB kopā. Athlon, tu šito uzskati par "stipri ierobežojošu budžetu"? Manuprāt, 370Ls ir vairāk kā pietiekams budžets, nevajag pārspīlēt! Un tas, ka videokarte neatbalsta DirectX 11 - nu un? Cik spēles prasa DirectX 11? Man šķiet, "krutākās" šobrīd prasa, labi ja 10to DirectX. Bet man nemaz neinteresē pašas "krutākās", man patīk labākās! ;) Uz tās videokartes visam, ko vajadzēs, VAJADZĒTU IET griezdamies! :)

Šai komplektācijai ar laiku var "upgreidoties" - pielikt vēl RAM, vēl vienu cieto, nomainīt barokli un videokarti. Protams, procesoru upgreidot būs sarežģītāk (es gan nezinu vai no šīs mātesplates Giga Byte, GA-P55-US3L var upgreidoties no i3 uz, piemēram, i5 vai i7, varbūt kāds zinošāks var pateikt???), bet procesors nav obligāti jāapgreido, kā jau esmu dzirdējis, tās n-tās cores patiesībā ir fikcijas! Dzīšanās pēc "ka tik vairāk cores" ir tas pats kas dzīšanās pēc "ka tik būtu krutāks"! Es neesmu paredzējis tik daudz tik milzīgus procesus laist vienlaicīgi, galu galā - netaisu no tās kastes serveri! Pagaidām tā būs tikai darbstacija un "izklaides stacija"! :good:

 

Tātad - padiskutējam par "upgreidojamību"?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Kādas atsauksmes ir par Vilīti kā tirgotāju? Kāds jau nav uzrāvies uz viņu?

 

Pirms kādiem 7-8mēnešiem nopirku visu komplektu no viņa, tieši phenom 2 965, AM 3 pamatplati, videokarti GTX280, 700w barošanas bloku un 2x2gb kitu. Visam bija garantija, krietni lētāk no viņa kā viekalā dabūju, viss iet perfekti, nekādu problēmu! Un nesen pirms kādiem 2 mēnešiem no viņa full HD monitoru pa 100Ls iecēlu!

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Pirms kādiem 7-8mēnešiem nopirku visu komplektu no viņa, tieši phenom 2 965, AM 3 pamatplati, videokarti GTX280, 700w barošanas bloku un 2x2gb kitu. Visam bija garantija, krietni lētāk no viņa kā viekalā dabūju, viss iet perfekti, nekādu problēmu! Un nesen pirms kādiem 2 mēnešiem no viņa full HD monitoru pa 100Ls iecēlu!

 

Man viņš dirš, ka vasarā dodas prom no valsts un pirkšot par pārdotajām detaļām portatīvo! Bet izrādās, ka viņš ir šeptmanis, pērk un pārdod, baigi aizdomīgi patiesībā!

 

P.S. Problēma joprojām AKTUĀLA! Neesmu vēl nevienu pasūtījumu apstiprinājis, man joprojām interesē kā varētu izbraukt LĒTĀK!

Parametri un jaudas un firmu kvalitāte nedrīkst būt zemāka kā jau manā esošajā "grozā"!!!

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Lētāk ir pasēdēt interneta kafejnīcā.

 

Un piebezdētā gaisā pie smirdīgiem, netīriem kompiem līpošiem pirkstiem bakstīt klaviatūras taustiņus aktīvi, lai caur nespodru monitoru redzētu kā spēlējas iepriekšējās paaudzes spēle, kas nav tā interesantākā, bet installēt citu nevar? Paldies nē, es internetkafejnīcā neesmu bijis gadiem un netaisos arī tās apmeklēt! :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Kurš man uzlika Warn level 20% un par ko - atzīstās?

un likt nepamatotus "warnus"!

Lai arī dažas lietas te ir gājušas uz leju , bet , ja tev škiet , ka tavi brīdinājumi ir bijuši nepamatoti , tad vari iesniegt sūdzību un tad jau administratīvais konsīlijs izskatīs tavu gadījumu un pieņems atbilstošu lēmumu un , ja tik tiešām brīdinājumiem nebūs pietiekami nopietna seguma , tad tas/tie tiks noņemti .

 

Par tēmu - ja gribi iziet lētāk , tad labāk pamatā orientējies uz AMD , nevis Intel platformu .

 

P.S. Tas ka Vilītis ir šeptmanis ( tirgotājs ) , nav nekas nosodāms - katrs taču cenšas pelnīt sev kā māk + ir pat pozitīva atsauksme no mūsu biedra .

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Ir ir nepamatots. Nu Vilītis varēja godīgi to atzīt, nevis melot, ka viņš ir "nabaga" emigrants!

  • Slikti! 7
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Paldies visiem "gudriniekiem", kas palīdzēja! Visi jūsu piedāvājumi ir krietni zemāki performance čārtos, nekā mans grozs. Kas attiecas uz Vilītis piedāvājumu, tas ir labāks, bet riskantāks - es nezinu, kas viņš par polārlapsu un ko viņš ziemā ēd! :hi:

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Varētu pieņemt , ka Vilītim izdevās mums pierādīt , ka viņš nav kamielis , bet topika autoram - ka nav polārlapsa :mrgreen:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Ko tie "mīnusu licēji" te ņemās? Man tak ne silts, ne auksts no mīnusiem un vārnām šajā portālā, jo tiem arī nav nekāda vērtība vai nevērtība!

Citēšu I.Godmani:

"TAS VISS IR SŪDS!!!" :fool:

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Neapvainojies, bet Tu pārāk ass esi, tāpēc lielākā daļa te ir ne pa tavu uzsākto tēmu tēmu.

 

Intereses pēc, paskatijos ja ņemtu sev dzelžus uz ierobežotu budžetu - 300 Ls.

 

komplekts

 

Vēlāk vēl RAMu pieliktu.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Phenom X2 diemžēl ir par lēnu mūsdienu dinamikai, bet 4-kodolīgie atkal maksā tikpat cik intel i divkodolīgie (kas ir ~ tikpat ātri, cik phenom 4kodolīgie), attiecīgi, izvēlējos pārbaudītu vērtību - INTEL! :good:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Phenom X2 diemžēl ir par lēnu mūsdienu dinamikai, bet 4-kodolīgie atkal maksā tikpat cik intel i divkodolīgie (kas ir ~ tikpat ātri, cik phenom 4kodolīgie), attiecīgi, izvēlējos pārbaudītu vērtību - INTEL! :good:

 

Nu gan tu dod, kur ta tev phenom II x4 ir lēnāks par intel i x2! :alcoholic: Paskaties optimizētu softu veikspējās un games kur vajag x4 proci!

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

MoYo - lasi uzmanīgāk! Lūk divi cipari - pirmais ir "Passmark CPU mark" (jo augstāks, jo labāks procesors), otrais vieta pārējo procesoru vidū (1. labākā utt.):

  • Intel Core i3 530 2.93GHz - 2723 un 128
  • AMD Phenom II X2 550 - 1876 un 201
  • AMD Athlon II X3 435 - 2534 un 139
  • AMD Athlon II X4 630 - 3378 un 92
  • AMD Phenom II X4 925 - 3421 un 87

Kā redzi, tikai 4-kodolīgie AMD sit pušu 2-kodolīgo Intel (pirmais - tas arī tas, ko izvēlējos). Pie tik ierebožota budžeta ok, variants, protams, vislabāk jau būtu ņemt šo, ja naudu nav kur likt:

Intel Xeon X5680 3.33GHz - 10591 un 1

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

bet 4-kodolīgie atkal maksā tikpat cik intel i divkodolīgie (kas ir ~ tikpat ātri, cik phenom 4kodolīgie), attiecīgi, izvēlējos pārbaudītu vērtību - INTEL! :good:

 

 

Pēc šī tava sarkanā teksta Tavās domās i intelim x2 procis ir ~ aptuveni jaudas ziņā vienāds ar AMD PHENOM II x4, bet Te tu smagi kļūdies!!! Salīdzini cenas+ veikspēju, AMD ir krietni draudzīgāks!

 

Un par to Intel Core i3 530 2.93GHz paskaties cenu ~ 80Ls, bet AMD Phenom II X2 550 ap 55Ls, tas ka Tev frekvences vienādas, nenozīmē ka ir arī jaudai jābūt vienādai, pavisam dažādas platformas!! 25Ls cenu starpība ir liela, viekspējas ziņā arī starpība jūtama, Bet ja pa tiem pašiem 80Ls var ieķert x4 proci, tad kāpēc to nedarīt, ja spēlēs lielākoties FPS vienādi, progās viennozīmīgi i sistēmas ātrākas pie nosacijuma ja abām platformām ir x2 vai x4 proči, ne x2 pret x4, bet to visu atsver CENA!

Labots - MoYo
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mastermind
(labots)

Jā, es kļūdījos. Uzrakstīju nepareizi. Ar AMD 4kodolīgiem sākas tikai reāli pārsvars pār jaunās paaudzes intel "lētāko galu" (i3 divkodolīgajiem). Ja ņem Phenom, tad cena ir nedaudz draudzīgāka, bet vēl draudzīgāka, ja ņem Athlon. Bet man jauda nav primārais, pāriet uz jaunu jaudu varēs ar laiku, svarīgāk bija dabūt MŪSDIENĪGU KOMPI PAR PIEŅEMAMU CENU!

 

Man tāda aizdoma, ka tos mīnusus man liek tikai pāris "īpaši gudrie" no šī foruma! :D

 

Vairums jau par maniem postiem ir sajūsmā! :declare:

Labots - Mastermind
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Vilītis

Un apstājos pie zelta vidusceļa!

 

Lai izdodas pirkums! No manis vairs crossfire HD4870 nevar dabūt, jau aizrunāts, pārējās detaļas pieejamas!

Link to comment
Share on other sites

arturins5

Intel quad core CPU un viss

Labots - arturins5
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Ja godīgi, es gribu vienkārši pamēģināt Intel! Šobrīd man ir AMD, nu kaka, kas kaka!

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Jebkuršs "dzelzs gabals" ir labs, ja tā jaudas attiecība ir atbilstoša uzdevumam... spriežot pēc autora izvēlīguma, vai nu ir tāds pats variants kā visi pārējie, kas nedēļām kaut ko prasa un beigās neko nenopērk, vai beigās tomēr uz savu galvu iegrābj nu pavisam neadekvātu komplektāciju...

Link to comment
Share on other sites

vai beigās tomēr uz savu galvu iegrābj nu pavisam neadekvātu komplektāciju...

 

Nē, vairāk kā adekvātu, jo beigās ir sapratis, ka te takš neviens neko "nerubī"!!

 

Tas tā globāli.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...