Jump to content

Athlon vs Phenom


Mastermind
 Share

Recommended Posts

Ko labāk no AMD procesoriem - Athlon vai Phenom? Kur ir tā galvenā atšķirība?

Un vēl atsevišķi jautājumi - kāds būtu Ahtlon quad core pret Phenom quad core?

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Athlon vai Phenom?

Tu šobrīd salīdzini dažādus locekļa izmērus :mrgreen: Tev maz ir apjēga starp šiem abiem verķiem? :jester:

  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Bart - es prasīju galvenās atšķirības. Ja tu kaut ko sajēgtu no šiem verķiem, tu jau būtu uzskaitījis atšķirības gan būtībā, gan tehniskajos parametros. Debīlus komentārus neprasīju.

 

P.S.

Par tiem idiotiem, kas liek mīnusiņus man, jāsaka, ka šajā portālā ir apgriezti porporcionāli - jo cilvēks sakarīgāks, jo vairāk mīnusiņu! ;)

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

jo cilvēks sakarīgāks, jo vairāk mīnusiņu! ;)

Tad jau tu esi dikti sakarīgs + vēl daži, piemērām, andrai2 un vēl tāda slavenība kā hacker1984. :p Pirmdiena iesākusies atkal jautrībā, tas labi :D

Labots - Bart
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Tātad, nezini sīkāk par Athlon un Phenom atšķirībām un kā tās izpaužas reāli? Ok, varbūt kāds zin?

Link to comment
Share on other sites

Atlonam nav L3 CACHE , kas spēlēs un dažos softos pie lidzīgām frekvencēm kā Phenomam būs par kādiem max 20 % lēnāks

Link to comment
Share on other sites

anti okupants

Cik zinu, tad Athlon II x4 kvadriķim nemaz LS3 cache nav, which means mazāka veiktspēja. Savukārt phenom II x4 kvadriķim ir LS3 cache ar. Turklāt cache lielums ar ir atšķirīgs ja nemaldos atlonam bija 512kb+2MB, savukārt fenomam 512kb+8MB. Nu lielākā atšķirība ir veiktspējā.

 

p.s. vai taisnība ir, ka atlonam tas 4 kodols vispār ir mākslīgs un tas ieslēdzās labi ja reizi gadā? :D

Labots - anti okupants
Link to comment
Share on other sites

Arhitehktūras ziņā šie procesori ir identiski. Atšķirības parādas L3 kešā - Phenomam ir, Atlonam nav. Atbilstoši, ja ir identiskas frekvences atlons un phenoms (bez visādiem galā piebāztiem burtiem E, kas nozīmē low powa), tad atlons tērēs mazāk enerģijas. Ja apskatās performances čārtus, tad ir vietas, kur nekāda ieguvuma no L3 keša nav.

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Kas interesanti, cena briesmīgi neatšķiras - tikai pa kādiem 20Ls? Bet tik un tā, es neizprotu, kur tiem dateks.lv salecās vairāk kā 400Ls par sistēmbloku ar Phenom procesoru un ja vien es negribu "Assrock" mātesplati, bet kaut kādu ASUS! Baroklis ar jāpērk chieftec, nu bāc, defaultā viņi piedāvā sūdīgākās firmas, bet izvēlos tur paņemu daudz maz ok firmas, tā kompis man uzrauj ap 400Ls!!!

Nav iespējams dabūt datoru ar Phenom 4-kodolīgo, 4GB RAM, videokarti par aptuveni 300LVL???

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
P.S.

Par tiem idiotiem, kas liek mīnusiņus man, jāsaka, ka šajā portālā ir apgriezti porporcionāli - jo cilvēks sakarīgāks, jo vairāk mīnusiņu! ;)

Tad jau tu esi dikti sakarīgs

Toties , piemēram , Boldriks sanāk baigi nesakarīgais ... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Lab, es tagad neko vairs nesaprotu!

Davai - viss - pieņemsim, man budžets ir 300Ls un basta - NORMĀLU JAUNU KOMPI SPĪD DABŪT? Bez visādiem ass-rock mātenēm, bet ar asus vai giga-byte māteni, DDR3 atbalsts pats par sevi, bet vēlams jaunākās paaudzes quad core, ja galīgi nevar, tad dual core? BET VAI IR JĒGA MŪSDIENĀS PIRKT DUAL CORE???

 

Daudzi no jums ir meklējuši optimālākos kompjus sev, varbūt pastāstiet GODĪGI, kādi ir secinājumi???

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

...kādi ir secinājumi???

Secinājumi ir tādi, ka nafig vispār to datoru. :jester: Skaties takš optimāli cik ko tu daudz dari un resursus patērē, nav jēgas no liela locekļa, ja uz tā prezervatīvs nelien virsū, kurš bābietis ar tevi gribēs tad...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
nav jēgas no liela locekļa, ja uz tā prezervatīvs nelien virsū, kurš bābietis ar tevi gribēs tad...

Tad varbūt vajag iesākumā iegādāties atbilstoša izmēra prezervatīvu ? Bez tam vai tad prezervatīva esamība/neesamība mazina seksuālo iekāri ?

Link to comment
Share on other sites

Bet ja ir tiešām MILZĪGS kur tāda razmēra nav, ko tad? :unsure:

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Man neinteresē te visādi sviesti!

 

Es prasu par datoru - ja ir budžets 300Ls, ko tur var sabakstīt? Ir jēgas no quad core, vai tur vispār kas jēdzīgs sanāk? Varat vienkārši iepostēt savas variācijas, man jau besis metās virsū!

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Bet ja ir tiešām MILZĪGS kur tāda razmēra nav, ko tad? :unsure:

Ja tādas problēmas ir no dzimšanas un tās traucē pilnvērtigai dzīvei , tad būtu ļoti vēlams griezties pie kāda speciālista .

Link to comment
Share on other sites

Skati šo.

Tev vēl nepielec ka pa zapara cenu Bentlijs nesanāk?

 

Es teiktu - ņem kaut kādu Athlon X2 (ar E burtu galā) un tad jau arī ierakstīsies zem 300, bet ar integrēto video.

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Protams, tas ir loģiski, ka zapars par bentlija cenu nesanāks, bet man ok, tavs piedāvātais grozs jau sāk pēc kaut kā izskatīties! A sakomplektē viņi par brīvu, vai arī dod garantiju uz katru detaļu atsevišķi un pats mājās komplektē konstruktoriņu?

 

Paklau, tā integrētā videokarte Radeon HD4200 - ar to maz var uzspēlēt kādu normālu 3D spēli, kas jaunāka par 3 gadiem?

Link to comment
Share on other sites

Davai - viss - pieņemsim, man budžets ir 300Ls un basta - NORMĀLU JAUNU KOMPI SPĪD DABŪT?

...

Daudzi no jums ir meklējuši optimālākos kompjus sev, varbūt pastāstiet GODĪGI, kādi ir secinājumi???

 

Ļoti grūti.

Monitors: ~100Ls

Priekš usera vulgaris windows home edīcija: ~70Ls.

Hardwarei pāri paliek tikai 130 Ls.

 

Paklau, tā integrētā videokarte Radeon HD4200 - ar to maz var uzspēlēt kādu normālu 3D spēli, kas jaunāka par 3 gadiem?

 

3 gadus veca spēle: ~5Ls

svaiga spēle: 15-30 Ls

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Ļoti grūti.

Monitors: ~100Ls

Jēdzīgu monitoru var arī pa 70 - 80 LVL atrast , ja vien jau topika autoram viņš nav iegādāts .

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Bāc, kāds monitors, kāds windows??? Man interesē SISTĒMBLOKS! Un OS, spēļu un softu cenas neņemam vērā (es lietošu bezmaksas softus :finger:)

 

Lab, skatos, nevienam neinteresē atbildēt jēdzīgāk...

Link to comment
Share on other sites

Vot cirslis..

Ko Tu apzīmē ar "atbildēt jēdzīgāk".. Tak tev reizes 4 paskaidroja, ka pa tādu naudu, ar Tavām norādītajām vēlmēm, datoru nav iespējams iegādāties. Lietotu varbūt, bet tad Tev pašam jāmeklē.

sīks, izlutināts puišelis.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Viens jēdzīgs links ar komplektāciju arī bija iemests . Ā , ja gribas vēl ieekonomēt , var paņemt lēto HEDY A1010 korpusu - plāns gan kā Optima tualetes papīrs , bet , ja neko smagu virsū neliks , tad gau jau ka būs labi .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es tagad tā īsti nesaprotu - tev tad vajag 2 vai 4 GB atmiņas vai arī tev tas korpuss nepatīk ? Kādas tad tu spēles taisies spēlēt ?

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Grossmeister - sākumā es labprāt uzspēlēšu kaut vai 2001-2006 gadu spēles, bet ar nosacījumu, ka es varu, nopērkot vēlāk krutu videokarti, bez problēmām spēlēt 2010. gada spēles full HD max details režīmā! Bet spēles nav galvenais, tas ir viens no! Svarīgi ir, lai iet moderni softi bez bremzēšanas.

 

Man ir jautājums par cietajiem diskiem - 5400rpm un 7200rpm - kā šī atšķirība izpaudīsies dzīvē???

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu tad orintējies pēc tā Dateks linka , mēģinot kaut kur uz komponentēm izspiest vēl sulu .

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Bla, esmu nedaudz besī! :D Izdomāju, ka jāņem Intel Core i3 (domājot par nākotni) ar divi kodoliem un tikai 2GB RAM - es to RAM vienmēr varēšu palielināt, mātene būs ok.

Bet debīlisms ar tiem korpusiem - nah viņi šai cenu kategorijā nepiedāvā korpusu un barokli atsevišķi?

http://datori.dateks.lv/datori+core+i3/dators+core+i3+lt

 

Vai baroklis iekš korpusa ir ok?

 

Ko sakāt par šitādu videokarti:

http://www.dateks.lv/komponente/37596

 

CIK KRUTA TĀ IR???

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tā karte ir diez ko nekruta , it sevišķi , ja gribēi uz max jaunās spēles dragāt .

Link to comment
Share on other sites

Vilītis

Tak ko te ņemies, saki cik galu galā budžets un ko grasies darīt ar to kasti! Tad arī ieteiks Tev!

Aizmetu PM, bet neko neatbildēji, laikam pat PM nemāki lasīt!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Lab, sapratu, ka sūdaina karte, bet šī jau nu gan būs krutum krutā ne?

http://www.dateks.lv/cenas/25/41917_club3d_radeon_hd5770_512mb_gddr5_dvi_hdmi.php

 

Kurš man uzlika Warn level 20% un par ko - atzīstās?

 

Tev "gailītis" būs lielāks :rofl: ,ja paņemsi šīs divas http://www.dateks.lv/cenas/25/42535_club3d_radeon_hd5970_2gb_gddr5.php

un saslēgsi Crossfirex.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Nevajag jau pārspīlēt un atbildēt maksimāli slimīgi un likt nepamatotus "warnus"! Kā gribu tā izsakos un runāju par lietu - apspriežam šeit datora komponentes!

Link to comment
Share on other sites

Vilītis

Uz PM Tev piedāvāju labu Phenom II x4, ar AM3 crossfire plati + 2x ASUS HD4870! Nekādas atbildes, tātad laikam neinteresē Tev, via arī nemāki atrast ziņas?

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Kādas atsauksmes ir par Vilīti kā tirgotāju? Kāds jau nav uzrāvies uz viņu?

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Nu ,bet padomā loģiski dārgais gals maksā tik cik maksā, ja gribi spēlēt uz Max jau šodien ar normālu FPS ,tad jāpērk vismaz sākot no HD 5770(DirectX 11),ja ir naudas vairāk tad HD 5870 utt.,tu domā ka tie kas pērk niknos dzelžus nezin kur citur naudu likt,imho mūsdienīgas spēles to prasa (dzelžus+peļņa+marketings),otrs jautājums ir cik kurš var atļauties tērēt savām iegribām.

Ja tev budžets ir ap 300 Ls sāc ar HD 5750

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...