Jump to content

Grāmatas angļu valodā ar bezmaksas piegādi


daysleeper
 Share

Recommended Posts

varu ieteikt Lielbritānijas grāmatu e-tirgotavu BookDepository.

 

Šī servisa lielākā priekšrocība ir bezmaksas piegāde visā pasaulē. Atšķirībā no amazon.com, kura pasūtījuma noformēšanas brīdī pieliek vēl daudz un dažādus citus maksājumus, šis serviss nodrošina atklātu cenu – cena pie grāmatas tiešām arī būs summa, kuru par šo grāmatu samaksāsi. Pieejamās grāmatas esot virs 2 miljoniem, pats neesmu skaitījis, bet faktiski visu, ko esmu meklējis, ir izdevies atrast. Pieredze liecina, ka grāmata no pasūtīšanas brīža Latvijā pienāk 4-7 darba dienu laikā, nav nepieciešams doties uz pastu, to ievieto pastkastē (varbūt man ir superlaba pastniece? Iespējams, ka lielām grāmatām var nākties iet uz pastu. Katra grāmata tiek sūtīta atsevišķa, vismaz man nav gadījies vienlaikus pasūtītas grāmatas saņemt vienā iepakojumā. Izsūta grāmatas no Londonas. Pērkot grāmatas vēl pirms to izdošanas, var iegūt diezgan patīkamas atlaides. Pats pēdējā pusgada laikā daudz grāmatas esmu pasūtījis, nav bijušas problēmas - varu ieteikt arī citiem. Uzmanību! Pārāk daudz laika pavadot šajā mājas lapā, gribas pasūtīt pārāk daudz grāmatas! esiet piesardzīgi! :D

Labots - Vilx-
  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Doma laba, jo pasūtīt grāmatas amazonē tiešām ir par traku - grāmata ~ 5GBP, pakošana & piegāde - 10 līdz 15 GBP..

Link to comment
Share on other sites

taptap
(labots)

Pievienošos autora teiktajam, BookDepository ir bijusi tikai pozitīva pieredze grāmatu pirkšanā. Cenas, bezmaksas piegāde un lielais grāmatu piedāvājums ierindo pirmajā vietā starp grāmatu veikaliem. :good:

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

osscar

Aha, labs saits, amazonkom jau arī liela daļa ir no šitiem :D

Link to comment
Share on other sites

malinens2
(labots)

Mani kretinē tādi "biedri", kas slēpj affiliate linkus caur bit.ly līdzīgiem servisiem un veido dubultus kontus, lai vēl vairāk spamotu savu linku...

Labots - malinens2
  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Skaidri redzams, ka daysleeper un taptap ir viens un tas pats cilvēks. Banāns prasās.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc IP un e-pastiem sakarību nevar atrast, lai arī taptap ir tieši viens posts - šis. Neuzskatu gan, ka tas ir gana labs pamatojums, lai secinātu par dubultkontu. Linku ar referāli varbūt cilvēks vienkārši nokopēja nepamanot.

 

Par referāli, protams, gan pienāktos kaut kas skarbs, bet es tā īsti nesaprotu, ko tas dod. Tajā lapā itkā nekā tāda nav, ko referālis varētu dot... Moš tas nemaz nav referālis, vienkārši tāds URL sanāk, kad esi ielogojies?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tieši tā:

The general affiliate link directs people straight to the homepage. To use it just replace MyAffiliateName with your affiliate ID:

e.g. http://www.bookdepository.co.uk/?a_aid=MyAffiliateName

 

You'll earn 5% in commissions that will be paid via Paypal, but only once your balance has reached $40.

jauna ēra klikspamam!

 

P.S par linku paldies - daļa ir ~2x dārgākas grāmatas par amazon, taču uz sīkiem pirkumiem varētu atmaksāties.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Par bookiem, nav kādam šī grāmata Par aliem or something izlasīt, vai atkarībā no kondīcijas līdz 25Ls iepirkt?

 

Tieši 1999 gada 2nd edition, citādi visur :crazy_pilot: cipari. Esot jau mega laba, bet neba tā uzreiz promotion darbā iegūsi pēc izlasīšanas.

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...