Jump to content

Hostinga apmaksa ar sms


oskars27
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ir radusies vajadzība izveidot phpbb forumu un tas nozīmē, ka tas kaut kur arī ir jāhostē.

Lieta tāda, ka nepieciešams hostings, kuru var apmaksāt ar sms palīdzību.

Forums būs par kādu konkrētu sporta veidu, un kā es šobrīd plānoju, tas noteikti nebūs kas milzīgs, bet cerams kļūs gana apmeklēts.

Ir kādi ieteikumi hostingam?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kas tu kaut kāds tīnis esi, ka tev nav iespējas nekādi apmaksāt normālā veidā, kā to dara visi citi normāli cilvēki caur bankas kontu? :jester:

Link to comment
Share on other sites

oskars27
(labots)

Teikšu atklāti - es neesmu īpaši zinošs šajā jomā.

Jūs uzskatāt, ka man varētu pietikt arī ar bezmaksas hostingu priekš foruma?

Un vai nebūtu tā, ka ja es lietotu bezmaksas hostingu manā forumā būtu visādi nevēlami reklāmas baneri, ko būtu ievietojis hostētājs? Tomēr ir vēlme izvidot tīru un solīdu forumu.

 

 

Edit:

Bart, jā, esmu tīnis. Ok, precīzāk man ir 17 gadi.

Bet nepārproti, tas nav nekāds counterstrike vai citu datorspēļu forums.

 

 

Forums būs par kādu konkrētu, man tuvu sportaveidu, un, manuprāt, tas ir tas, kas Latvijā šobrīd nepieciešams, jo nepastāv neviena interneta vietne, kur par šo sporta veidu apspriesties, lai gan tas ir diezgan populārs sporta veids (daudzi to diemžēl nesauc par sportu :( ...)

Labots - oskars27
Link to comment
Share on other sites

http://www.sigmanet.lv/resource/show/142 Paņem sākuma paku pa 6 ls ar divām db un rullē cik vajag, tik atceries, ka par maģisko vārdu wwww.superdrupervards.lv arī ir jāmaksā, iesaku uzreiz griesties iekš nic.lv nevis kaktu kantoriem slaucējiem + ņemt uz diviem gadiem vai ilgāk vārdiņu, tad nedaudz izdevīgāk sanāk tas prieks. :) Bet jebkurā gadījumā bankas konts ir vajadzīgs.

 

Bart, jā, esmu tīnis. Ok, precīzāk man ir 17 gadi.

Tad sarunā ar kādu kas var nomaksāt tavā vietā, jo meklēt problēmas tur kur tās nav ir H*** čakarēšana.

Link to comment
Share on other sites

oskars27

Nu jā, pareiz, arī .lv domēns būs jāiegādājās, lai viss būtu solīdi. Laikam jau būtu stulbi prasīt vai arī domēnu var pasūtīt ar sms :D

Link to comment
Share on other sites

tas ir diezgan populārs sporta veids (daudzi to diemžēl nesauc par sportu :( ...)

Litrabols? :sarkasms:

Pasaki kas tas īsti ir par sportu, jeb tas ir liels noslēpums?

Link to comment
Share on other sites

Nez vai nepilngadīgam tīnim pienākās .id.lv grupa? :unsure: Bet jebkurā gadījumā tavai omītei gan, tad slauc no viņas domēnu for free :mrgreen:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

oskars27

Litrabols? :sarkasms:

Pasaki kas tas īsti ir par sportu, jeb tas ir liels noslēpums?

 

nosūtīju tev privātu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

snscore

Par sportu varēsi diskutēt arī šeit - gosport.lv ;)

 

No rītdienas projekts oficiāli būs vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Kādu ziņu Tev viņš nosūtīja?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tikai skaties, lai neiznāk kā šitam fruktam panikot pa visu pagastu http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/124730-cenzets-vajadzigs-bezmaksas-hostings/ laikam mūžam paliks atmiņā :mrgreen: Kamēr vien netiks dzēsta :mrgreen: :mrgreen: ar tiem visiem free hostingeriem, kantoris ar galiem, admini aiz restēm izolātorā tris stundas un vēl sazin kas :mrgreen:

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

andrai2

Varbūt Pokera forums tev tas projekts? ja ņem hostingu painteresējies vai ir cpanelis būs ērtāk

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

andrai2 Parasti pie hostinga plānu modeļiem tas viss tiek minēts un nekur nekas nav jāintresējas, bet gan jālasa un jāizvēlas :jester: arī tavā sprāgušajā hotpleksā bija tāda lieta minēta :p

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

No bezmaksas hostiem pats izmantoju augstāk minēto 000webhost. Pagaidām nekādas problēmas. Pirms tam hostējos uz pazudušā hostplex. Bet, tākā man pašam bija savs backup un arī viņi kādu laiku piedāvāja caur FTP novilkt backup, tad nekādas problemas man tas neradijs.

 

Mazliet nopietnākam projektam izmantoju maksas terehost.lv. Man pietiek ar tarifu plānu par 1LVL mēnesī, Bet ja autoram sarežģītākas datubāzes, varbūt tad jāizvēlas plāns par 2 vai 4 LVL mēnesī. Terehosts bāzējas Latvenergo datu centrā.

 

Par domēnu. Kā jau augstāk minēja, ja der domēns kautkādsvārds.id.lv, tad ts ir par brīvu. Pats izmantoju. Domēns reģistrē iekš nic.lv. Ar vecumu problēmu nevajadzētu būt. Ja arī prasa, var nedaudz samelot vai izmantot vecmāmiņas personas kodu. Tā pat tā reģistrācija notiek caur web un, kamēr tur nav iesistīta nauda, nekas krimināls.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

itanium

Protams offtopics, bet vai runa gadījumā neiet par lacrosse vai kā to brīnumu sauc?

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts
... nepastāv neviena interneta vietne, kur par šo sporta veidu apspriesties, lai gan tas ir diezgan populārs sporta veids (daudzi to diemžēl nesauc par sportu :( ...)
Es esmu pilnīgi drošs, ka arī Gestapo padomāja tieši to pašu ko es, par kādu sportaveidu ir runa ... :D
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es esmu pilnīgi drošs, ka arī Gestapo padomāja tieši to pašu ko es, par kādu sportaveidu ir runa ... :D

 

LitraBols ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
laurisnet

Sveiki, Vēlos piedāvāt kvalitatīvu web hostingu. Par pieņemamu samaksu Jūs saņemsiet stabilu un ātru web hostinga pakalpojumu, kas neliks Jums vilties. Tas ir stabils un ātrs, jo serveris atrodas DEAC un to administrē profesionāļi. Izcenojumi pielikumā! Ja ir interese, rakstiet info@laurisnet.com vai zvaniet 28364322

Lauris Kuzņecovs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...