Jump to content

navigācija uz android


ropciks10
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
uldis91

Varbūt tev derēs CoPilot Live. No tām kuras esmu izmēģinājis šī izrādijās vislabākā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pacelšu vecu tofiku - varbūt ir kas jauns labs parādījies?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Uz Android iGO jau ir pasen. Nu vismaz man jau ir kādus 2 gadus. Viss ar jaunākām kartēm utt. Vienīgais nav tik advancēts kā uz Windows Mobile.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tomtoms solīja uz Andrīša parādīties!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Waze, vienīgi kartes ņem no interneta - nederēs ārzemēm.

Link to comment
Share on other sites

Navigon pa dārgo... tādi iGO neatrod vispār..

Link to comment
Share on other sites

Izmantojam IGO ;) Wazē diezgan pašvakas tās kartes, da i ielādēt visas nevar uzreiz ...

Link to comment
Share on other sites

Dzonis

Pats pirms kādu laiku pabraukājos pa britu robežām izmantojot Sygic produktu. Patika, tik uz sava LG P500 ielādēja biku ilgāk kā līdzbraucēja iGO, bet Sygic patīk labāk par to pašu iGO kaut vai dēļ iespējas ie/izzūmot kartes, lai jebkurā brīdī redzētu kas sekos tālāk plašākā perspektīvā.

Link to comment
Share on other sites

Kur tas Igo atrodams, google veikalā neatrod...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dzonis

Izskatās, ka šie izņēmuši parastiem android mirstīgajiem paredzēto iGO, atstājot tikai iPhone

Liekas vēl pagājušā gada rudenī vēl bija, kad pats skatījos kuru ņemt.

 

Please be aware that you cannot purchase and download the iGO My way application for Android to your mobile phone.

This iGO My way navigation solution for Android is available to our business clients only. If you are a manufacturer or network provider, here you can find more info about the product.

The iGO My way application for iPhone remains available in iTunes on App Store. For the available packages and the details visit our iGO My way for iPhone page.

Link to comment
Share on other sites

mullja

tā tas varētu būt, ka navigons ir dārgs. Taču, ja legalitāte uz telefona nav tas aktuālākais jautājums īpašniekam, tad kā navigācija ir laba. Vienīgais mīnuss vismaz man uz EVO 3D ir tas, ka mūžību jāgaida, kad saslēgsies ar satelītiem. Tāds Waze un googlemaps atrod visu mazāk nekā pusminūtes laikā.

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc kartes,CityGuide lietotāju paliek arvien vairāk,jo katrs atstāj savu "sliedi" ar konkrēto ātrumu katrā ceļa posmā,ja tiek lietots trafiks,bet kartes var lietot arī bez tā-offline.Programmas štābs ir Sankt-Pēterburga un loģiski,ka vispopulārākā ir tur un protams Maskavā,bet spriežot pēc Baltijas CityGuide pārstāvja teiktā,tad Rīga,apejot visus tirgus un likumus,ir aptuveni trešajā vietā pēc lietotāju skaita.Ir savs forums(krievu val.),kur var sūtīt skrīnus ar karšu labojumiem un citiem jautājumiem http://www.iter.lv/forum/viewforum.php?lang=ru&f=46

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kad tika dots links,tad CityGuide kupons arī maksāja 5LVL,bet tagad ik pa brīdim topnet.lv tiek rīkota akcija un licenci var nopirkt par 7LVL-tikai jānoķer moments.

 

Vai IGO jau ir 4.3 vai 4.7 displejiem???

Parasti svarīga ir ekrāna izšķirtspēja,nevis displeja izmērs.Man uz SGS2 4,3 displeja iGo darbojas bez problēmām.

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

MārcisB,vai esi izmēģinājis Navigon?Es esmu.Braucot pa A1 no Ainažu puses,kā galapunkts ir uzlikta Tev zināmā Kadaga,bet pabraucot garām taisnākajam,kreisajam pagriezienam pirms Gaujas tilta sākas tādi brīnumi,kā nogriešanās jebkurā!!! tuvākajā pagriezienā -Gauja,Carnikava utt.,un bonusā vēl apgriešanās pretējā virzienā...tas, varbūt tikai viens piemērs,pēc kura nevar spriest par programmu kopumā,bet tikai gribu teikt to,ka vietējās un reģionālās kartes(kurtuesi.lv,Jāņu Sēta) vienmēr būs labākas par gigantu darinājumiem un CityGuide plus ir tas,ka notiek aktīva karšu labošana un programmas pielāgošana vietējiem apstākļiem.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu gan :( cerēju uz Garmina reputāciju.

Es lietoju vai googli vai arī HTC doto Route66, kuru esmu iepircis.

bija emmm... 39EUR "uz mūžu".

Tiesa pēc Route 66 es dzīvoju pļavas vidū :D

Link to comment
Share on other sites

pēc Route 66 es dzīvoju pļavas vidū :D

Toreiz aizmirsu iemest skrīnu no tava kišlaka CityGuide izpratnē...ceru,ka neiesūdzēsi par privātuma pārkāpšanu :hunter:

post-77149-0-72297100-1341938317_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pasakiet man, kurā mapē jāliek jaunās kartes priekš IGO?

Esošās kartes stāv mapē sdcard/data/IGO/content/map. Tanī pašā mapē?

Vienkārši baidos, ka pirms tam izdzēsīšu vecās, bet izrādīsies, ka jaunās neiet vai nav ieliktas pareizā mapē.

Truba SGS2.

Link to comment
Share on other sites

Un bekapu uztaisīt pirms dzēsšanas ir kaut kas tāds, ko spēj tikai augstākās klases profesionāļi, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju CoPilot. Dažreiz Rīgā gan viņš mēdz ko sajaukt, bet īstenībā laukos diezgan labi atpazīst pat mazos ceļus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Es ar to gribētu zināt?

 

Pats lietoju IGO - ļoti apmierina. Vienīgi varētu ģerevņās objektus labāk atpazīt (ezerus, upes).

Link to comment
Share on other sites

sisadmin

Waze lietoju iepriekš uz Android un arī tagad uz iOS6.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...