Jump to content

Televizora iegāde vecmāmiņai


akels
 Share

Recommended Posts

maritis

Visi 32" LCD lētais gals apmēram tā maksā,tā ka viss kas vajadzīgs DVB-T uztvērējs ar mpeg4 atbalstu un pēc iespējas mazāks elektrības patēriņš(vecmāmiņai varētu būt svarīgi).

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Nu tu dod, vecs LG 42PQ3000 plazmas TV modelis, kursh ''eediis'' vismaz 350W stundaa.

Link to comment
Share on other sites

Es par šādu summu iegādājos 350. sērijas samsungu LCD Elkorā.

Link to comment
Share on other sites

Vecmāmiņas viedoklis ir apzināts?

Ka nesanāk pārpratums, kuru pēc tam skaidrot un līdzināt būs eh....

Link to comment
Share on other sites

Droši vari pirkt LG 32LH2000 , esmu apskatijis pie paziņām - labs!, ērts un un galvenais - ir viss ko vajag vecmāmiņai! ;)

Uz plazmu gan labak neskaties - ikdienas lietošanai nav tas labakais variants!

 

Jā un prātīgi būtu novērtēt TV atrašanās vietu attiecībā pret vecmāmiņu :) (cik liela attālumā to skatīsies) - tas tā ka nenopērc pa lielu ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

32" jau nu noteikti nebūs par lielu, ja vien vecmāmiņa nedzīvo koridorī vai pieliekamajā.

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Varu pateikt,ka 32" noteikti būs par mazu, vajadzētu vismaz 37". Un ceru, ka neliksi vecmāmiņai 4:3 pārraides skatīties ka resnīšu sovu ! :)

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā televizoru vecmāmiņai sanāk skatīties aptuveni 7 metru attālumā (pa istabas diognāli)

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

Nu tu dod, vecs LG 42PQ3000 plazmas TV modelis, kursh ''eediis'' vismaz 350W stundaa.

 

 

Te nu tu, mans draugs,, kļūdies ! Šim modelim [Elektroenerģijas patēriņš, kw/h 0.181], kas ir ļooti normāls rādītājs attiecīga izmēra TV. Tikai par kādiem 50 W vairāk kā 32" LCD modeļiem. Ja intensīvi skatīsies, tad starpība pie el. rēķina mēnesī sastādīs ~ 1Ls

 

Varu rekomendēt, pašam mājās plazma jau 2 gadus un esmu ļooti apmierināts !

Tagad akcija euronics veikalā -299 Ls ;)

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ja no tāda attāluma, tad 42" plazma tā vien būs. It sevišķi, ja uzliks normālu 4:3 bildi, lai nav varžuģīmji.

Un uz plazmas parasta TV noteikti rādīs labāk par LCD.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Te nu tu, mans draugs,, kļūdies ! Šim modelim [Elektroenerģijas patēriņš, kw/h 0.181], kas ir ļooti normāls rādītājs attiecīga izmēra TV. Tikai par kādiem 50 W vairāk kā 32" LCD modeļiem. Ja intensīvi skatīsies, tad starpība pie el. rēķina mēnesī sastādīs ~ 1Ls

 

Varu rekomendēt, pašam mājās plazma jau 2 gadus un esmu ļooti apmierināts !

Tagad akcija euronics veikalā -299 Ls ;)

Re kur var paskatīties par reālu plazmas patēriņu prad.de (vāciski gan)

Tas ir 50 collu Samsungam.

Galvenā ideja ir ka plazmām enerģijas patēriņš nav konstants, bet atkarīgs no attēlojamās bilde. Pie tumšas bildes mazāk pie gaišas vairāk.

LCD izgaismojums ir patstāvīgi un elektrības patēriņš arī vienāds visu laiku.

Pašam LG 42PQ6000 plazma. Lattelekom DTV rāda ideāli. Ar Eko režīmu automātiski mainās spilgtums atkarībā no apgaismojuma, attiecīgi arī patēriņš.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Atvainojos, nebiju zinaajis, ka tagad taas plazmas tik maz ēd, re kur ieskatieties http://www.sust-it.net/energy_saving.php?id=69&start=20&sd=0&tariff=38

 

Man radiniekiem 42'' LG plazma ''eed'' veselus 390W un veel man onkulim ir LCD 32'' un pat vinjam otraa pusee rakstiits 170W

 

P.S. Vecie plazminieki 4 gadi atpakaļ gan ''ēda'' ap 400-600W

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Mongoose
(labots)

Savukārt jaunajiem LG vai Samsung  60" nominālais patēriņš ~380w eko režīmā ~270w kura ekrāna laukums sastāda četrus 32"  :rolleyes:

 

 

 

Un tas kas tai plazmai onkulim otrā pusē ir uzrakstīts var dabūt tikai tad kad ekrāns rāda visu baltu ar max kontrastu gaišumu un volume līdz galam. Tas pats vecais plazma nomināli patērē 2/3 no tā kas tur otrā pusē uzrakstīts.

Savukārt LCD patērē tiešām to kas tur minēts - jaunajiem LEDiem tur vēl kaut kāda neliela dinamika.

 

Bet nu to jau te skaidroja.

 

 

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...