Jump to content

Veelos iegaadaaties baroshanas bloku,tik nez kaadu,lai perk!


Polarbear
 Share

Recommended Posts

Palasiiju zinjojumus forumaa un nekas skaidraaks nekljuva,cik cilveku - tik viedoklju. Taatad - velos savu kompi apgreidot,nopirkt labu maates plati, peec tam ielikt P4 3.2 Ghz, Ge Force 6800 Ultra, 1Gb DDR!Bet vispirms jau jaanopeerk labs baroshanas bloks,pashalaik staav 250W Codegen baroklis,kas laikam ir par "iisu",datoru nekad normaali nevar iesleegt,vienmeer vajag restart,lai vispaar palaistu Windows!(Pashreizeeja konfiguraacija ir P4 2.4Ghz, Ge Force 5900XT,512 DDR)Gribu iegaadaaties HEC 350W barokli,bet varbuut ir veerts iegaadaaties HEC 425W,bet nevar jau saprast ko iisti dariit,viens saka,ka taadam pc (P4 3.2Ghz, Ge Force 6800 Ultra...) pilniibaa pietiks ar 300W,cits,ka 400W ir par maz!Varbuut kaads man vareetu sniegt atbildi uz manu jautaajumu(Kaadu baroshanas bloku iegaadaaties!!!)Negribaas teereet vairaak par Ls 30,bet tomeer varbuut ir veerts izteereet 50 latus... :D

Link to comment
Share on other sites

Khe, kaa jau pats izteicies - cik cilveeku, tik viedoklju! :D Nedomaaju, ka guusi sheit konkreetu atbildi.

 

Mans viedoklis ir, ka Tev pietiks arii ar 300W barokli. Veel neesu redzeejis kompi, kuram ar to nepietiktu. Peerc veco labo HEC - buus i kluss i labs. :)

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Paldies,bet tev tieshaam laikam taisniiba - sheit neguushu atbildi uz manu jaut.,varbuut vareetu iegadaties HEC 300W,vismaz tik daudz pikji nevaajdzees izmest,veel jau taalu liidz 6800 Ultra un P4 3.2Ghz,vajag,lai vismaz vecie dzelzhi ar jauno maateni straadaatu kaa naakas! :) Baidos,ka var pienaakt diena,ka mans kompis nosvils,ja neko nedariishu lietas labaa(kaut kas gljuchii,iespeejams,ka baroklis) un tad buus :cry:

Link to comment
Share on other sites

neesmu PSU guru' date=' bet ir viena leeta alternatiiva - Q-TEC ... tip 450W baroklis maxaa kaadus 27Ls ... leec un laikam jau meesls, bet pac taadu vienu lietoju kaadus 3 meeneshus - vieniigaa suudziiba ir ka paskaljsh ir tas briinums ... bet citaadi ir OK ... ja njem veeraa Dosja's cenu

http://www.qtec.info/products/product.htm?artnr=13494[/quote']

Nu labaak tureis par gabalu no shiis Dosjas! Esmu lasiijis ka jaa, itkaa labi PSU no Q-Tec! Sameeraa labi tur spriegumus un nav dikti skalji, pa to naudinju viss ko var veeleeties! Tikai te paraadijaas fignja, ir suudziibas ka jauni nopeerkot vispaar neiet, nu ir bijis kautkaads 300W un ar to sisteema iet, bet 400 vai kaads cits Q-Tec pat nespeej to darbinaat! Ir varianti ka shie ir nokaavushi kaadu citu sisteemas koponenti no voltu straujaas un paaraak lielas mainjas! Taadeelj mans rezumee, turies no shii meesla pa gabalu! Priecaajies ka viss iet, bet reaali no 450W araa dabuusi kaadus 350W!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā - man = Nforce 2 DFI 400 AL ar 2700+ un 512 Kingstonu + GF6800 Ultra 2 cietie + blabla

Baroklis ir HEC 425W - visi spraudņi aizņemti (5V+12V) un karte reizēm izdod paziņojumu, ka strāvas nepietiek + gļučī reizēm, it sevišķi pie spēļu Doom3, FarCry, HL2 līmeņu ielādes. Jau sen likās, ka strāvas par maz, bet tagad sākās arī paziņojumi... BTW - paskaties 6800 ražotāja mājas lapā (manā gad - Pālītis) tur būs rakstīts, cik W baroklim jābūt UN ARĪ TICI TAM! Jo es noticēju MA-1, kur lika kopā dzelzi, ka 425 jau nu pietiks VISAM... Palitam, piem, minimums = 450W (Ultrai), a BFG tech OC Ultrai vajag 480W minimums.

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa lai saka, man ir 350W HEC un iesaku arii njemt HEC, par Ultru nu vinja eed stipri vairaak kaa 6800GT, domaaju ka HEC 425 buutu tev pashaa laikaa, bet es apsveertu iespeeju labaak njemt 6800GT, cena par kaadiem 50-60Ls zemaaka, performances kritums nav liels un rij arii mazaak.

 

Nu ja nemsi ultru tad gan njem 425nieku.

Link to comment
Share on other sites

He, riktīgi labs... anekdote, jā pat ražotāja mājas lapā atskaitot W nav nekā (cik lielu strāvu uz katra no spriegumiem) un .. No šitādiem aparātiem ir jāturās pa gabalu, jo tie W bieži ir jādala 2-5. Pa tādu naudu TĀDI W nemēdz būt (vismaz kautkas labs)

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Mjaa,taa es arii biju iedomaajies,starpcitu ja nav nosleepums kur Latvijaa var iegaadaaties kvalitatiivus PC komponentus?Jeb labaak pasuutiit caur Online veikaliem.

Link to comment
Share on other sites

Mjaa,taa es arii biju iedomaajies,starpcitu ja nav nosleepums kur Latvijaa var iegaadaaties kvalitatiivus PC komponentus?Jeb labaak pasuutiit caur Online veikaliem.

Var ariii Latvija! Nem Antec un dziivo laimiigs!

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Varbuut kaads var paardot man HEC 350W vai HEC 425W ar garantiju...cik taadi baroklji vareetu maxaat? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaads var paardot man HEC 350W vai HEC 425W ar garantiju...cik taadi baroklji vareetu maxaat? :wink:

425 nav pieejami, 35o gan laikam ir dabuunami.

Link to comment
Share on other sites

Q-tec mēsls! Nav vērts

 

Varu piedāvāt savu Antec 380W :D

 

Reāli labāks par 425W hec, jo tam tikai 17A pa 12V, a manam 24A 8) Pie tam mans ir ļoti kluss 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest dainis

HEC 350MRPT 350W pietiek lai barotu

- P4-3G/6800U/250GB/DVDRW

- A64-3000/6800U/250/DVDRW

 

ir praktiski paarbaudiits

 

cipars kaukur Ls 28. 100%% neatceros savu noliktavas sataaavokli, bet domaaaju, ka ir kraaajumaa., mailto--> dainis@bridge.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest Digital

Nu nezinu vai taadu veel var dabuut bet man ir Delta electroniks baroklis 300W ar 8HDD spraudniem , apaksaa mineetai konfiguraacijai !!!domaju ka pilnigi pietiek un kluss arii vienigi smags maita!!!(naak komplektaacijaa gatavay keisiem!! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

Kaads vareetu pateikt vai HEC385WR-PT Windmill seerija ir 24-pin shtekeris?

Tam ir 2xSATA vadi, tad vajadzeetu buut arii 24-pin :roll:

Link to comment
Share on other sites

Palasiiju zinjojumus forumaa un nekas skaidraaks nekljuva' date='cik cilveku - tik viedoklju. Taatad - velos savu kompi apgreidot,nopirkt labu maates plati, peec tam ielikt P4 3.2 Ghz, Ge Force 6800 Ultra, 1Gb DDR!Bet vispirms jau jaanopeerk labs baroshanas bloks,pashalaik staav 250W Codegen baroklis,kas laikam ir par "iisu",datoru nekad normaali nevar iesleegt,vienmeer vajag restart,lai vispaar palaistu Windows!(Pashreizeeja konfiguraacija ir P4 2.4Ghz, Ge Force 5900XT,512 DDR)Gribu iegaadaaties HEC 350W barokli,bet varbuut ir veerts iegaadaaties HEC 425W,bet nevar jau saprast ko iisti dariit,viens saka,ka taadam pc (P4 3.2Ghz, Ge Force 6800 Ultra...) pilniibaa pietiks ar 300W,cits,ka 400W ir par maz!Varbuut kaads man vareetu sniegt atbildi uz manu jautaajumu(Kaadu baroshanas bloku iegaadaaties!!!)Negribaas teereet vairaak par Ls 30,bet tomeer varbuut ir veerts izteereet 50 latus... :D[/quote']

 

Njem Antec TP 550W un ilgi vairs nedomaasi par barokli....18315.gif

Link to comment
Share on other sites

chakareejaties vien piipli ar tiem leetajiem uper puper barokljiem. kaukas nosvils - kasiisiet pakausi...

interesants fakc ka brandname hp kompis ar 250w barokli. defaultaa 1hdd 1 dvd roms i sjo. es piespraudu kopaa 3 hdd un 2 cdromus un visi cietnji bi nenormaali karsti (tik ka rokaa notureet nevareeje) ziemelju tilta radiators ar tik karsts ka roku notureet klaat nevar... un tas idele staavoklii un visi hdd smuki uz galda izklaati nevis sastumti kastee... defaultaa tur nekas nekarst - varbuut man kaads izstaastiis kaapeec sasprauzhot vairaakas ata/sata iekaartas viss taa baig sakarst? baroklis par vaaju? hmmm...

es nechakareejos nevella... mana pieredze raada ka vajag bjemt ioistu mantu nevis pilzeniekus :/ es nopirk tepat no puikaam bootaa anteca 550w barokli. shis ir bezgala kluss... ir spraudnji sataam ataam faniem utt viss ko sirds kaaro. pasham pirksti ir m/ 8)

Link to comment
Share on other sites

Kaads vareetu pateikt vai HEC385WR-PT Windmill seerija ir 24-pin shtekeris?

Tam ir 2xSATA vadi' date=' tad vajadzeetu buut arii 24-pin :roll:[/quote']

Ir, ir.

Link to comment
Share on other sites

chakareejaties vien piipli ar tiem leetajiem uper puper barokljiem. kaukas nosvils - kasiisiet pakausi...

interesants fakc ka brandname hp kompis ar 250w barokli. defaultaa 1hdd 1 dvd roms i sjo. es piespraudu kopaa 3 hdd un 2 cdromus un visi cietnji bi nenormaali karsti (tik ka rokaa notureet nevareeje) ziemelju tilta radiators ar tik karsts ka roku notureet klaat nevar... un tas idele staavoklii un visi hdd smuki uz galda izklaati nevis sastumti kastee... defaultaa tur nekas nekarst - varbuut man kaads izstaastiis kaapeec sasprauzhot vairaakas ata/sata iekaartas viss taa baig sakarst? baroklis par vaaju? hmmm...

es nechakareejos nevella... mana pieredze raada ka vajag bjemt ioistu mantu nevis pilzeniekus :/ es nopirk tepat no puikaam bootaa anteca 550w barokli. shis ir bezgala kluss... ir spraudnji sataam ataam faniem utt viss ko sirds kaaro. pasham pirksti ir m/ 8)

 

Apsveicu ar Antec TP iegaadi :)

Link to comment
Share on other sites

tiesa ka manaa paraxtaa mineetaa sisteema neizmanto gan jau ne pusi ko shis piedaavaa :? bet klusums mani paarsteidz - kad kastee ieleic klusu barokli tad saproti cik cpu vents ir skaljshs :x

ja tev ceilveek miiljais ruup klusums un gribi droshu sirdi par dzelzi tad njem antec. nu noziedo to naudinju labai manati - veeljovairaak ja plaanojaas prescots, gf6800 utt

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

HEC nu nav tachu galiigs meesls, savu darbu dara labi.

8) piedaavaajiet cenas Antec 380-40xxW

OC nav plaanots, kaut gan zinu kad gribeesies :roll:

Sisteemaa: 3.0Prescott, 6800GT, 2HDD, 2CD-ROM device + ventilatori

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...