Jump to content

P2P DL speed aizdomigi uzvedas


skirev
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Tatad, pedejas nedelas laika P2P DL speed ir sacis ieverojami nikoties. Velejos pajautat vai vel kads pedejas nedelas laika nav ko lidzigu ieverojis:

 

Proveideris- Latelecom MK2 (Nu jau pus gadu lejupielades atrums stabili 880Kb/s)

uTorrent 2.0.1 uploud ierobezots uz 10kb

speedTests saka ka trafiks joprojam ~800kb

 

Tagad atrums videji ir 300-400kb un tikai uz paris sekundem uzlec virs 600kb un biezi ir ap 100kb, sederi nebutu pie vainas jo vis ir identiski gan arzemju(TorrentLeech) gan latvieshu torentos :(

 

Uzmanibu visvairak pieversa tas ka tagad individualie sederi sedo videji pa 30kb/s un ja uziet virs ta tad uzreiz "atsledzas", pirms tam to 880kb/s lielako dalu situaciju veidoja 2-3 sederi ar ~200kb/s un 50 sederi ar paris kb/s.

 

Tatad jautajums pret mani vienigo sederi skopi palikushi, vai lattelekom ko jaunu izdomajushi?? :/

 

P.S

Sheit nav runa par piratismu, bet par manu brivi izveli kur izmantot manis pirkto interneta trafiku, bet pashlaik ir aizdomas ka Lattelekom ko nelagu ir pasacis...

Labots - skirev
Link to comment
Share on other sites

naz man pilnīgi viss ideāli

ar cik downloadjas parastie http down.? ne p2p

pamēģini no FTP pakačāt

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Sveiki.

uTorrent 2.0.1 uploud ierobezots uz 10kb

uz redzeesjanos.

iesaku iedziljinaaties p2p filozofijaa pirms drukaat huinju.

Link to comment
Share on other sites

skirev

tur lattelekom jaiedzilinas nevis p2p un ja nonacu pie tada secinajuma ja neierobezo up atrumu DL speed smagi ciesh tb pus gadu vis gaja ok... ta pekshni tie 10k ierobezosana nevar sakt ietekmet neko savadak ka pirmstam...

Link to comment
Share on other sites

ediots

uz redzeesjanos.

iesaku iedziljinaaties p2p filozofijaa pirms drukaat huinju.

 

 

Uzbrauciens nevietā, tas ir vienīgais veids, kā saglabāt lietojamu internetu tādiem nesimetriskiem pieslēgumiem kā DSL un kabeļtelevīzija. Bez tam upload ierobežošana download ietekmē minimāli. Mums ar ir uzlikts ierobežojums 8-10kB un tas netraucē saņemt datur ar 1000kB vai vairāk. Vaina ir jāmeklē citur.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
(labots)

visiem e-idiotiem:

 

jaa, adsl upload ir jaaierobezjo gribi negribi, BET ne jau 10 kb/s!

normaalai brauzeesjanai pilniigi pietiek ar 10% no trubinjas. un ko tad man? arii jaaierobezjo? o_O

man ir adsl 10 mbit. man arii jaaliek up uz 10kb?

 

pavisam okujeli....

 

un pareizi ir, ka sjitaadus trekeri zjmiedz. taa arii jaadara!

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

skirev

nav nekas jaierobezo..es tikai saku ka ietekme negativi dawnload....ja es maksaju 20ls par 880 kb atrumu un man ir 200kb nu tad es nezinu cik nu vis te godigi sanak.... perku savu trafiku un daru ar vinu ko gribu nevis ka..dazo labos kantorishos ir kopeja 10mb truba un pardod 4mb atrumu cilvekiem un ja kads izmanto tos 4mb tad abgriez netu jo redz baigi kacajot (esmu stradajis tada kantoriti) lab katram sava taisniba es ar tevi nestrideshos par morali.....ES VAICAJU PAR TEHNISKO DALU....

Link to comment
Share on other sites

ediots

brīvs cilvēks brīvā valstī, vari darīt kā gribi - gribi ierobežo, negribi neierobežo, kāda man daļa. Fakts ir tāds, ka saprātīga ierobežošana (arī 10kB/s jeb 80kbp/s) neatstāj būtisku iespaidu uz dowload. Konkrēto ciparu katrs pats var piemeklēt saviem konkrētiem apstākļiem. Varu derēt, ka trakerim vispār ir pilnīgi vienalga, kas ir sabakstīts otra gala upload uztādījumos, un visdrīzāk, ka tam par to nav nekādas nojausmas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp
(labots)

Man arī bija tā.. Iesaku nomainīt utorrent versiju uz vecāku piemēram uz utorrent 1.8.5 un viss būs kārtībā (cerams).

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

WildGun

Es ar sliecos uz uTorrent gļuku. Šitāda riebeklība sākās, kad apdeitoju savu kačalku. Man gan diži netraucē.....

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

visiem e-idiotiem:

 

jaa, adsl upload ir jaaierobezjo gribi negribi, BET ne jau 10 kb/s!

normaalai brauzeesjanai pilniigi pietiek ar 10% no trubinjas. un ko tad man? arii jaaierobezjo? o_O

man ir adsl 10 mbit. man arii jaaliek up uz 10kb?

 

pavisam okujeli....

 

un pareizi ir, ka sjitaadus trekeri zjmiedz. taa arii jaadara!

 

 

Tu nu gan esi slims cilvēks, ja visiem lien virsū ar savu taisnību. Tev nav nekādas sajēgas kāds ir nets šim cik stabils tas viņam. Bet pļurzā par 10 kb. Uz DSL dot vairāk par 20 kb ir neprāts, jo savādāk var sanākt ka nets vispār pārstās strādāt. Ja tev ir plats kanāls uz abām pusēm tad priecājies, lielākai daļai tāda ineta nav. Tāpēc arī ir upload download attiecība kurā slēgta tipa trakeri regulē ātrumu pēc reitinga. Publiskajā sektorā neviens neko neregulē. Katram brīva telpa improvizācijai.

Link to comment
Share on other sites

tikai atceries, ka vecajās versijās ir smuks caurums.

Link to comment
Share on other sites

badrap
(labots)

Tak DL taisnība vien ir. Vienreiz biju mēģinājis, kas būs, ja uTorrent uzlikšu upload 1 KB/s. Kā jūs domājat cik bija download? Max ~50-60 KB/s . Palielināju upload limitu uz 20 KB/s un sāka strādāt uzreiz visa truba(max download speeds). Tad man max download ir 1MB/s.

Un man arī ir lattelecom aDSL pieslēgms, Professionālais, bet adsl būtību un tehnisko pusi tas tāpat nemaina.

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...