Jump to content

HTC touch pro2


solger22
 Share

Recommended Posts

sveiki,citiem gan jau liksies mulkigs jautajums,bet man ka iesacejam,bus normali,..

nopirku HTC,un tagad velos ielikt vel kadas prog.(piem.skype,themes),

kas tagad ir jadara,zinu kad ir vajadzigs sync center,un kas pec tam jadara,..?

tapec pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā

Link to comment
Share on other sites

binladens

naf pirki vispār htc?, sāc ar google "Skype for pocket PC" atrodi savu modeli un velc nost un instalē, vajadzīgs active sync palaid setupu kā uz datora , ieslēgsies active sync un transferros uz ierīci. Izpēti pats visu pamatus, ja vajg ko advancētāku droši prasi palīdzēs ja spēs.

Link to comment
Share on other sites

Par sync center - nereti softu installeriem ir ne tikai .exe versija (vajag sync center), bet arī .cab versija (iekopē telefonā un palaid, nevajag sync center). Tā pa lielam, cik ir novērots, .exe installeri, kas strādā caur sync center, tieši to arī dara - viņi sevī satur .cab, kurš tiek iekopēts telefonā un pēc tam palaists (protams, izdarot kaut kādas papildus darbības).

Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Malacis, ka nopirki HTC.

Es daru tā - nokačāju netā nepieciešamās programmas .cab formātā un neatrarotu iemetu iekšā telefonā, pēctam telefonā atrodi to failu un vienkārši uzklikšķinu.

 

EDIT: Iepriekš nepieciešams ieinstelet Microsoft ActiveSync.

Labots - E m a i L *
Link to comment
Share on other sites

Malacis, ka nopirki HTC.

Es daru tā - nokačāju netā nepieciešamās programmas .cab formātā un neatrarotu iemetu iekšā telefonā, pēctam telefonā atrodi to failu un vienkārši uzklikšķinu.

 

buss ari ta japamegina

 

Microsoft Mobile Device Center novilks win update.

Sāc ar HTC lapu, jaunāko firmware versiju un ja tā atšķiras no jau esošās - apdeitu.

Skype

Skype, ja nepatīk Microsoft Mobile Device Center.

Ko jūs ar to ActiveSync? Tas vairs sen netiek izmantots - kopš Windows XP laikiem!

Iesaku novilkt Windows Mobile Market.

Programmas izvēlās nevis pēc "Must Have" bet pēc tā, ko vēlies izdarīt ar telefonu :)

 

Windows Mobile Market,bet tur viss ir par maksu?

Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Nevar pārveidot. Dabīgi sararojot viņš pats izveido .cab failu.

Programmas, kuras ir domātas prostajam datoram tu nepārveidosi tā, lai tev vinas ietu uz WM 6.5.

Link to comment
Share on other sites

sveiki,citiem gan jau liksies mulkigs jautajums,bet man ka iesacejam,bus normali,..

tapec pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā

 

Iesaku nokrāsot matus citā krāsā...

Nākamreiz iedod konta nr., lai foruma biedri bez izņēmuma brīvprātīgi-piespiedu kārtā ziedo pa Ls100.00.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...