Jump to content

Problēma ar USB portu


raimix
 Share

Recommended Posts

Problēma ir sekojoša, tiklīdz usb portā tiek iesprausta atmiņas karte, dators automātiski pārstartējas.

Strādā tikai pele, printeris un usb modems. Atmiņas karte uz citu datoru darbojas bez problēmām.

Datoram ir tikai divi porti, uz abiem gļuks ir viens un tas pats.

Kas var būt par iemeslu?

Link to comment
Share on other sites

Nu pirms mest 3,14mpi krūmos paprovē ar kādu Linux LiveCD. Pastāv tomēr iespēja ka teu Winda kaukā gļuko, lai gan niecīga iespēja ;(

Ar kautkādu Gigabyte māteni atceros ka nekādi nevarēja sadabūt kopā kautkādu USB HDD, pat nelīdzēja citas USB portu karteles ielikšana.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

KT400

 

Uz KT400 bija uz matenes kur iesprausties(divi USB). Paprovē caur briketi lietot USB. Ja rezultāts nemainās, tad MB miskastē.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, man tā liekas ka problēma ir čipsetā. Lai gan varbūt arī čipsetā. Un ja pilnmēness tad tikpat labi pie vainas var būt arī čipsets.:on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

80% ka beigts USB kontrolers

20% ka beigta pati matesplate

0% ka XP

nopērc/aizņemies papildus karti ar usb portiem ! tad zināsi kas par vainu ja ies tad kontrolers ja ne tad mātesplate/čipsets :p

 

 

2 it.invalīds

Uz KT400 bija uz matenes kur iesprausties(divi USB). Paprovē caur briketi lietot USB. Ja rezultāts nemainās, tad MB miskastē.

 

Kas tā par briketi ? LiveCD!????

Labots - Maris_H
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bāc. NEKAS nav BEIKC! Cik jums reizes var klārēt ka tādi gļuki ir ar tiem čipsetiem! Ja šis ir tas variants (to notestē ar LiveCD) tad nav jēgas vairāk laiku tērēt.

Ar briketi noteikti bij domāts uz mātenes USB piniem uzspraužams aizmugurējais USB ligzdu panelis. Tas protams neko nemaina, neies ne tas, ne aizmugurējās ligzdas, NE arī klāt piesprausts USB uz pavisam cita čipa. Ir taču mēģināts. :pioneer:

Link to comment
Share on other sites

Tātad, situācija sekojoša, pieslēdzu pci usb karti. Caur šīs kartes usb portiem viss darbojas nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

Protams LiveCD nepaprovēji? Lētāk ir izmest 7Ls par iespējams tomēr nevajadzīgu krāmu?

Link to comment
Share on other sites

Nu kurš gurķis man -1 ielika

man tak bija taisnība ka jāieliek usb plašināšanas karte ??? - nu neesmu ar pīpi uz jumta pirmo reizi

 

2 McB - Viņam ir tikai 2 USB porti divi divi divi

man ar saviem 8 ir par maz

usb plašināšanas karte ir vienkārši normāli

Labots - Maris_H
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc 7Ls izmest? Aizņēmos no darba. Starp citu, ebajā tā usb karte maksā 2ls.

Tad tajos divos portos es flešatmiņas nevarēšu spraust vairāk, vai ir cerība atdzīvināt viņus?

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgs gļuks vienam kompim (arī kkāds VIA chipsets) bija ar nepareiziem chipseta draiveriem. Tā kā tie pat neļāvās atinstalēties, uzliku jaunu sistēmu, pareizos draiverus un jau kādu gadu viss strādā godam

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu atdzīvināt mazas cerības

var jau pamēģināt pacīnīties ar draiveriem, bet tā ir tīrā laika izšķērdēšana

ir jāpieņem fakts ka kaut kas ar laiku var sabojāties

Link to comment
Share on other sites

Nu kurš gurķis man -1 ielika

man tak bija taisnība ka jāieliek usb plašināšanas karte ??? - nu neesmu ar pīpi uz jumta pirmo reizi

Nebija tev taisnība untu to pat neapjēdz.

2 McB - Viņam ir tikai 2 USB porti divi divi divi

Parādi man KT400 vai KT600 čipseta mātesplati kurai ir tikai 2 USB! Portatīvās un industriālās nederēs. īpašs tips mazais :)

 

Kāpēc 7Ls izmest? Aizņēmos no darba. Starp citu, ebajā tā usb karte maksā 2ls.

Tad tajos divos portos es flešatmiņas nevarēšu spraust vairāk, vai ir cerība atdzīvināt viņus?

Es tak teu jau pateic kas ir jādara, 2reiz! Ja tu vel nesaproti tad tev neizdosies neko "atdzīvināt".

 

Līdzīgs gļuks vienam kompim (arī kkāds VIA chipsets) bija ar nepareiziem chipseta draiveriem. Tā kā tie pat neļāvās atinstalēties, uzliku jaunu sistēmu, pareizos draiverus un jau kādu gadu viss strādā godam

Tieši tā! Nevis ākstīties nedēļu ar sagļukotu Windows. Un pie tam nu jau ir pieejami normāli LiveCD un atmiņu daudzumi arī ļauj tādus ērti piestartēt un notestēt dzelžus. Kādreiz bij pagrūtās, nācās fiksi uzkraut svaigu XP.

 

Nu atdzīvināt mazas cerības

var jau pamēģināt pacīnīties ar draiveriem, bet tā ir tīrā laika izšķērdēšana

ir jāpieņem fakts ka kaut kas ar laiku var sabojāties

 

:jester:

Link to comment
Share on other sites

Nebija tev taisnība untu to pat neapjēdz

Jā neapjēdzu gan, žēl ka neviens nevar paskaidrot kur es kļūdījos!

Parādi man KT400 vai KT600 čipseta mātesplati kurai ir tikai 2 USB! Portatīvās un industriālās nederēs. īpašs tips mazais :)

Neesmu saskāries ar šīm mātesplatēm tas tiesa

 

http://ixbtlabs.com/...raid-kt400.html

http://ixbtlabs.com/...luxe-kt400.html

http://ixbtlabs.com/...vaxp-kt400.html

http://ixbtlabs.com/...z-7x-kt400.html

 

Labi ka McB vienmēr ir taisnība :)

Labots - Maris_H
Link to comment
Share on other sites

Ja iemācās lasīt tad var izlasīt, ka 6USB viņām ir, arī tajos linkos kurus tu iemeti.

Paskaidrot, kur tu kļūdijies, tev nevar, vismaz kamēr tu nesāc domāt.

Link to comment
Share on other sites

Redzu ar jums veidot jebkādu diskusiju ir bezjēdzīgi

Jums interese viena, pazemot citus lietotājus.

Link to comment
Share on other sites

Izlasi velreiz ko es rakstiju un iemācies lietot googli. Ja vel kautkas nav lab tad ārstē šiz'!

Link to comment
Share on other sites

Visu cieņu

Mani mulsina tas fakts ka ieliekot usb ierīci portā dators re-startējas

Lasot jūsu postus es nesaskatu izskaidrojumu šim simptomam

tādēļ vēlējos dzirdēt izskaidrojumu kā tas tieši notiek jo tas ir interesanti, jo cik nopratu reakcija atbilst piespiedu izslēgšanas gadījumam nevis pareiza re-starta secībai, un zilie ekrāni arī nav pieminēti

 

Principā ja tā ir draiveru problēma usb jādarbojas OK safe mode režīmā

 

google - aizveram šo forumu mums taču ir googls :)

Labots - Maris_H
Link to comment
Share on other sites

Bļinnu...

Tu neesi pamanijis ka restartējas visādi dimplomēto līkroču instalētie mēsli pat antivīrusa dēļ? Tātad sačakarētas Windas restarts obligāti nav dzelžu dēļ, bet šajā gadijumā iespējams DRAIVERU dēļ! Tas ka tu kautko nesaskati, nozīmē tikai nevēlēšanos domāt loģiski un problēmai pieiet sistemātiski (pa soļiem).

Safe mode strādā USB? Tiešām? Nu katram gadijumam pārbaudi "velreiz", var jau būt ka es kļūdos...

 

Tātad loģiska pieeja šai problēmai.

1. Paskatīties ligzdai un spraudnim (USB) virsū. Vēlams ar acīm nevis @#$^@#$. Ja tur defekts redzams - zinam kurš/kuri ir kaputt. Ja ne - nākošais punkts.

2. Iespraužam spraudni/ierīci citā kompī. Ja iet, kautkas kompim nevis spraudnim.

3. Ieliekam LiveCD un pārbaudam vai nav tikai windows problēma vien. Ja ir - reinstals. Ja nav - pētam tālāk vai dodam specam (tehnisko zināšanu aptrūkstas šai brīdī parasti visiem jūzeriem)

 

Nu apmēram šādi. Nevis sākt ar rektālo izpēti saaukstēšanās gadijumā.

Link to comment
Share on other sites

Tu neesi pamanijis ka restartējas visādi dimplomēto līkroču instalētie mēsli pat antivīrusa dēļ? Tātad sačakarētas Windas restarts obligāti nav dzelžu dēļ, bet šajā gadijumā iespējams DRAIVERU dēļ!
Piekrītu

Ir redzēts bieži, jā, un tieši programmu dēļ. Ar draiveriem ar ir redzēts + zilie ekrāni

 

Safe mode strādā USB?
Piedod ka tā, bet strādā

Labots - Maris_H
Link to comment
Share on other sites

Hehe, toč strādā! Kopš kuras SP tad tas ir? Atceros kādreiz nebij tāda lieta. Tagad provēju ar 64-bit XP SP2 un iet!:declare:

 

P.S. nav jau gan tā ka no tā būtu kāda jēga... :whistle3:

Link to comment
Share on other sites

Šādā secībā.

1. Ubuntu/Kubuntu/Xubuntu (debian based)

2. Backtrack (slackware based)

3. Hiren's Boot CD var iecept priekš dažādām citām vajadzībām, papēti, noderēs.

 

P.S. Ceru ka nav jāmāca Ubuntu rakstīt RW matricā?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

USB porti darbojas nevainojami, lasa visas flešatmiņas, bet cēloni, kāpēc sākumā nelasīja, precīzi nepateikšu. Programmatūrā neko neesmu mainījis, izņemot to, ka noņēmu zone alarm ugunsmūri. Nevarēja būt tā, ka šis ugunsmūris kaut kādā veidā iespaidoja fleškas darbību?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Nevarēja būt tā, ka šis ugunsmūris kaut kādā veidā iespaidoja fleškas darbību?

Iespēja ir pat ļoti liela - man bija problēmas līdzīgas un pie vainas bija Comodo , tepat forumā arī šito jautājumu cilāju .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...