Jump to content

wireless problema


Rosss
 Share

Recommended Posts

Ok baigaa problema notika...

man ir laptops ar Vista un ar iebuveetu wireless uztvereju.. wireless stradaja ka nakas lidz bridim kad piesleedzu Xbox360 ( speelju konsole kuru a\var pieslegt pie interneta izmantojot laptopuun talak laptops padod internetu caur wireless ).

Xbox 360 piesledzu ar parastu interneta vadu un vienkārši noshaareeju un viss gaja ljoti labi gan pasha xboboxaa gaja internets gan laptopaa.

Bet kad vadu izraavu pazuda internets laptopaa... itka nekus ipashos setingus nebiju mainijis tikai atljavu nosharet xboxu un viss...

Bet wireless neklausa galiigi briizham vispaar neuztver vispaar nevienu tiiklu, bet ja arii uztver man vajadziigo tiiklu nekonektojas klaat vai itka piekonektojas bet internets pats neiet vai tur lejaa pie pulkstenja vienkārši raada Indenifying.... un ja kas man nav peeja pie ruutera arii..

 

Izraknjaaju guugli bet tur kad angliski rakstits ari ne visu saprasts var... un uz savu galvu mainot sttingus, megjinot lai aiziet netscerams nebushu salaidis pavisam visu deelii..

 

Un jaa daudzi cilveeki ta dara ka laizh xbox360 caur laptopu lai uztvertu wirelessun vinjiem problemu nebij..

 

Takaa daudz neko nerubiiju shitajas lietas ludzu kads pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā

Labots - Rosss
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

miiljo cilveek, ja nav nojeegas par tiikliem - NELIEN!

 

tas tavaa posta taads kjiiselis, ka pat jeedzot par ko ir runa, nehrena nevar saprast....

 

aptuvenaa nojausma - esi sasleedzis wireless loopback :>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...