Jump to content

(cenzēts) Vajadzīgs bezmaksas hostings!


andrai2
 Share

Recommended Posts

Pirms rīt ķeros visam klāt . . .

Vardu sakat, kāds no pieredzes iesakiet lūdzu kādu bezmakas hostingu ar dns atbalstu un kur ir iespēja izveidot pastkasti firma@firma.lv ideāli, ja ir cpanel hostings, ideāli ja var uzlikt wordpress vai joomla , ideāli ja var vairākus domēnus.

 

(Zini, ka nets pilns ar visu kaut ko bet vēlamas no aktuālās pieredzes). Ja kāds kaut ko tiešām labu ieteiks un tas tiešām noderēs, centīšos parādā nepalikt, jo man tas tiešām ir svarīgi.

 

Vārdu sakot šodien savās pāris web lapās redzu šādu ziņu: (cenzēts)

HOSTPLEX serviss ir slēgts pēc valsts iestādes rīkojuma

HOSTPLEX service is closed by government authorities

 

Pieļauju, ka tā nav diez ko laba zīme, žēl e-pastu saturs,'plus mans "bizness" klientu piesaistē, gāja mājas lapa un ss, bez tā es nevaru sad.gif

 

Principā biju ļoti apmierināts ar hostingu,tiešām žēl ka vis tā iznāca, varbūt te ir kāds no Hostplex un var iedot kādu skaidrojumu, kādēļ tā? Un/ vai vispār dati varētu tapt atjaunoti. Ja jā, tad kad? jebšu "valsts iestāde" čakrēs to visu procesu mēnešiem?

 

Ceru uz kādu informāciju!

Labots - andrai2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Sasodīts, labi, ka pateici. Slaucu lejā nepabeigto WEBu, pēdējā versija ar labojumiem bija tikai tur...

Datus caur FTP tak vari noslaukt!

Labots - versatile
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Negribu būt pārāk sarkastisks, bet ko jūs te labāku gaidījāt no brīva hostinga :D Ja tiešām autors veido firmām lapas, tad es ceru, ka viņam pietiek tik daudz prāta, lai uzliktu kaut uz normāla stabila hosta servera, piemērām, www.sigmanet.lv cik ir bijusi sadarbība, super 24x7 supports, kaut vai pa skype un viss bumbās, bet tagad paši laiza olas ar visiem šitiem free hosta variantiem. Un tu tiešām arī ceri, ka tam nākošajam "hosterim" nepiemeklēs tāds pats liktenis?

 

P.S. + no Sigmanet tu vari arī prasīt uzreiz skaidrojumus utt. ja kaut kas noiet pa pieskari, bet ku tu iegūsi šajā brīdi, ja visu slauci for free? Vienīgais "wee sorry pell" labākajā gadījumā...

Labots - Bart
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

A Tu kaut kur vēl hostējas ar cpanel?

 

Protamas būt skanošais paņemtu latnet vai ietu atpakaļ pie nano, bet nu par cik mans "bizness" stagnē, bet ceru izaugsmi kaut kad, nākas utoties!

 

Forumā bija rakstīt, ka viņu iet prom no Vācijas servera, un liks uz sava serveru LV, naivi ceru kas ir no tā, ne represijas no kādas LV iestādes, jo tad māc šaubas par datu atgūšanu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

andrai2, aļo! Visam var klāt tikt, i cpanelim, i FTP, i maisklam. ņem un backupo!

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka tā nav diez ko laba zīme, žēl e-pastu saturs,'plus mans "bizness" klientu piesaistē, gāja mājas lapa un ss, bez tā es nevaru

Es i līks, tu taupi līdz pēdējam, vai kā? :mrgreen: Joptvai, jebkuram normālam biznesa variantam ir jānodrošina STABILS, serviss, gribēšu redzēt, tavu priekšnieku reakcijas par šitiem visiem jokiem, bet nu ir okej, dabūji mācību.

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

Es i līks, tu taupi līdz pēdējam, vai kā? icon_mrgreen.gif Joptvai, jebkuram normālam biznesa variantam ir jānodrošina STABILS, serviss, gribēšu redzēt, tavu priekšnieku reakcijas par šitiem visiem jokiem, bet nu ir okej, dabūji mācību.

 

Principā esmu tik pat vecs tik Tu un mans vienīgais priekšnieks esmu es pats, vismaz man prieks, ka Tev prieks, morāli aiztaupi

 

Mja it kā cpanel un webmail strādā, pat necerēju, ka tā

Link to comment
Share on other sites

Principā esmu tik pat vecs tik Tu...

un ko tu ar to visu gribēji pateikt??? :mrgreen: Beidz kasīties ar free, pa brīvu ir tikai siers peļu slazdā un sāc saprast kā beidzot veido biznesa dzīvi, visam ir savas izmaksas, tas ir tikai un vienīgi normāli, un ņem normālus hosta serverus. Es to jau sen esmu sapratis, bet izrādās, ka tu gan nē.

 

P.S. Tu pat pačurāt pa brīvu nevari aiziet savā darba vietā, jo priekšniekam par to visu savā veidā ir jāsamaksā.

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

un ko tu ar to visu gribēji pateikt??? icon_mrgreen.gif Beidz kasīties ar free, pa brīvu ir tikai siers peļu slazdā un sāc saprast kā beidzot veido biznesa dzīvi, visam ir savas izmaksas, tas ir tikai un vienīgi normāli, un ņem normālus hosta serverus. Es to jau sen esmu sapratis, bet izrādās, ka tu gan nē.

 

Labi Peace!

 

Tač zini ekonomisko situāciju valstī, braukt prom negribas, tas loģiski ar tiem hostiem, varbūt nav pareizē nozare, kurā darbojos, bet ja jau reiz lietoju free hostingu, tad ir kā ir :(, un lai vai kādu "mērkaķinigu" es taisu, aizvien biežāk atduros uz faktu, ka cilvēkiem nav naudas pēc fakta.

 

Varbūt vēl ceru, ka paniku velti esmu te sacēlis!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kas vainas www.webege.com? Ir viņš dienas laikā palēns t.i. reizēm, lai lapu pārnestu uz viņu serveri nākas pa nakti to darīt u.t.t. bet vispār lietot var.

Link to comment
Share on other sites

binladens

2 varianti

 

1. Paņem normālu netu un hostē visu pats - +- lēti un nets pašam noder sadali bandwith un nekāda problēma

 

2. Maksā hostam lai tur tavas lapas un vēl nezinu ko gribi.

 

Pats izmantoju 1 variantu, var pats mācīties programmatūru, kā kas kur darbojas u.t.t, un nav tik dārgi kā liekas.

Link to comment
Share on other sites

Es gan ņemtu otro variantu, jo atkārtoju vēlreiz uzņēmumam ir vajadzīga STABILA sistēma, nevis kaimiņu jankas instalēts bubuntu ar līkiem kerneļa configiem un labākajā gadījuma normāli nokonfigurēts mailu serveris :D + par backup 24/7 vispār nerunāsim, tur ar vecu kasti neko nepasāksi. Ja gribi veidot NORMĀLU, tad reiķinies vismaz ar pietiekami labu dzelzi + uzņēmumiem vienmēr ir svarīga lieta kā supports, it kā sīkums, bet tas ir ļoti svarīgi, lai kantoris ir pieejams, nevis gaidi kad nu tas Janka atvilksies no lauku dāčas, lai iebakstītu jaunu meila lietotāju vai piešķirtu kādu jaunu DB, par lielākiem configiem vispār nerunāsim. Padomājiet ar galvu takš, pliku serveri turēt, kā te dažs labs iedomājās nemaz tik lēti nav.

Optimāli lētāk sanāk īrēt no kāda gatava risinājuma kur ir daudz maz sakarīgas cenas un ir ok kvalitāte. Viena P4 kaste to nespēj nodrošināt!!!

 

P.S. Un par to pamācīšanos labāk vispār nebūtu pieminējis :mrgreen: Priekš tam ir domāti demo serveri kur tu jājies ar to visu, un būs prāts mierīgs, ka nenokausi kaut ko.

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

binladens

Nu ne gluži nav tik traki, viss darbinās attālināti, supports? - mobīlie telefoni mūsdienās vairs nav retums, un pc ir pieejams gandrīz uz katra stūra, ieej portable remote control un vieno liec u.t.t|

 

Parastam cilvēkam tiešām otrs variants ir labāks, bet datoriķim- kāpēc gan nepačakarēties, ja nemācīsies tā arī nekad nejēgsi kā ko kur darbināt un konfigot.

Link to comment
Share on other sites

binladens Tu kaut vienu serveru roomu ar, kuro reiz jau atkārtojot, normālu drošības līmeni esi redzējis, ar visām tām izrietošajām sekām? Jeb vienkārši mūldi. Tu runā par pavisam ko citu, bet šeit āksts grib pelnīt lielo piķi uz free hostinga serveriem un kad kaut kas notiek nosvīst ar galiem i serveris i pats "joomlas koderis" domā ar galvu joptvai. Un neviens normāls cilvēks caur telefonu vispār serveriem neko nedara. :jester:

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

Oi, oi, oi, ku mēs kruti, esam redzējuši krutas servertelpas.

Katrai lietai ir pieļaujamie riska faktori, pieļaujamās izmaksas utt. Piemēram nezvai ir vērts kautkādai CS lapelei iespring uz ūber risinājumiem, ūber servertelpām, ar ūber failoveriem, backupioem, mega ugunsdzēsība ssistēmām, apsardzēm utt, ja to mēslu var vienkāŗsi nomest uz free-hostinga jo tāpat tur ienāk 3 apmeklētāji gadā. Ar ko "Lieku gēla nadziņus, metinu, skrūvēju rēgipsi" atšķiras no vidējās CS/free hostinga lapeles ?!

 

Tāpat par hostingiem vs atseviškām kastēm - visu izsaka izmaksas un zināšanas. Pats izmantoju sava skastes, jo man tā ir lētāk, labāk un pats galvenais ērtāk.

Link to comment
Share on other sites

Oi, oi, oi, ku mēs kruti, esam redzējuši krutas servertelpas.

Ne pa to ir stāsts :mrgreen: Vienkārši fakts kā tāds, ar ko tas viss agrāk vai vēlāk beidzās, bet cietēji jau būs tie nabaka nezinošie cilvēki kas iegrābjas, it kā pa lēto, bet beigās sūdi sanāk lielāki kā vajaga. Un cik var noprast no visas autora runas, tur nav prastas vienkāršas web lapeles + vēl maili un citas figņas ko slauca visu laiku pa brīvu :)

 

Tāpat par hostingiem vs atseviškām kastēm - visu izsaka izmaksas un zināšanas. Pats izmantoju sava skastes, jo man tā ir lētāk, labāk un pats galvenais ērtāk.

Tieši tā, ja saprot un zin ko dara :drinks::good:

 

P.S. Bet nu principā pofig, pašu cilvēku atbildība, ko tur daudz otram dzīvi mācīt dzīvot, jams takš pats liels priekšnieks. :rolleyes:

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām man no hostplexa atnāca vēstule, ka viņi savus serverus vai servisu pārceļ no Vācijas uz Latviju. Tā kā panikai nav pamata. Tur tai vēstulē gan bija minēts, kurus akountus pārcels automātā, kurus pēc pieprasijuma.

Link to comment
Share on other sites

a tikai tas kāda velna pēc ir šis maģiskais biedējošais uzraksts, pričom tad tur pie serveru pārcelšanas iejauc valsts iestādes, jebšu šiem tur tālajā zemē ziepes sataisīts? :mrgreen: Un vai tad ir jālaiž down uzreiz arī index satura lapa ar nekādu sīkāku paziņojumu vairāk.

 

HOSTPLEX serviss ir slēgts pēc valsts iestādes rīkojuma

HOSTPLEX service is closed by government authorities

 

P.S. Kaut gan Fano.lv arī slēdza, bet atgriezās un rullē kā dzīvs :D

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

Hostplex pāriet uz jauniem serveriem tādēļ web lapas ir atslēgtas. Kādu laiku atpakaļ visiem uz e-pastiem tika izsūtīti paziņojumi par šādām darbībām. Viss par valsts iestādēm ir muļķības.

 

Labu un uzticamu bezmaksas hostingu ? Tu smejies ? Ņemot bezmaksas pakalpojumu tev nav nekādas drošības un kvalitātes garantijas. Tikpat labi varbūt kāds ļaunprātīgi kopē tavus datus, lasa tavas vēstules utt.

 

Ja gribi nosacīti bezmaksas hostingu tad vienīgā iespēja ir uzlikt to visu pasākumu uz sava datora. Varēsi visu kontrolēt un darīt pats.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan "sacepušies"... ja autoram nervu šūnas ir mazāk svarīgas par pāris latiem mēnesī - tad lai tač lieto free hostingu. Gala lietotājam ir vienalga uz kā griežas konkrētā lapa, ir lapas kur ir svarīgs downtime, ir arī lapas kuru downtime vairāku dienu garumā to apmeklētību neietekmē.

Protams, šis viss atstāj ietekmi uz konkrētās lapas izstrādātāja/uzturētāja/hostinga reputāciju - bet ja viņus tas neuztrauc, tad viss ir OK.

 

Lai nu kā - jāatceras, brīvs nozīmē, ka otra puse nenes nekādu atbildību un nedod nekādu garantiju - lai arī ko viņi rakstītu savos TOS.

 

Iesaku piereģistrēties webhostingtalk.com - tur ir atsauksmes par maksas un brīvajiem hostingiem, Ir arī iespēja iesniegt pieprasījumu pēc noteiktiem parametriem. Hostingu kompānijas to izskatīs, un sniegs savus piedāvājumus. LV hostingi gan tur nebūs - bet normālu free hostingu LV gan jau tik un tā neatrast, tātad tas netraucēs free hostinga meklējumos :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Citāts no cpaneļa hostplexā.

Cien. HOSTPLEX lietotaji!

 

Nemiet savus datus/failus izmantojot cPaneles opciju "Backups" vai caur FTP! Mes no savas puses atbalstisim servera darbibu kamer tas bus iespejams, lai jums butu iespeja novilkt savus failus. HOSTPLEX nakotne mums nav zinama un neatkariga no mums. Pagaidam nekadu papildus informaciju sniegt nevaram, kamer notiek lietas izskatisana tiesa. Pec valsts institucijas rikojuma serviss nav pieejams lietosanai, tacu mes atsledzam tikai HTTP serveri, visi parejie servisi (MySQL, SMTP/POP, FTP utt) ir online - tacu servera darbiba ir laika jautajums. Atvainojiet, ka viss ta sanaca...musu administratoru komandai ari soks pec 3 stundu izolatora apmeklejuma. Ceram, ka neesat tik nikni uz mums. Musu hostinga alternativai var izmantot, piem., 000webhost.com

 

Paldies par jusu sapratni!

 

Ar cienu,

jusu HOSTPLEX.

Link to comment
Share on other sites

Njā :mrgreen: "3 stundu izalators" Tad var teikt ar dievu free hosti :mrgreen: Bet skaidrojums diezgan stilīgs un iepriecinošs :pardon: Ko var tādu izdarīt, ka adminus aiz restēm iegrūda :D

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

versatile

vvz. man sen atpakalj viens cietnis staveja serverii, kura staveja veld azhi citi cietnji. nu un viens no tiem dzhekiem bija izdomajis pahakot kadu no Latvijas soctiikliem... Nu, rezultata, cietnis dienasgaismu ieraudzija pec pusotra gada.

 

Bet pats neatbalstu ideju par free hostēšanu, jo nets tā jau pilns ar "kvalitātīvu" kontentu.

Manā gadījumā lapa bija organizācijai, kas vienkārši nevar atļauties (un nomenedžēt) ikmēneša maksājumus, jo neredz no weba atdevi tādu.

Tāpēc free vai gandrīz free ir must-have.

Link to comment
Share on other sites

versatile

aha. A tu paprovē māksliniekiem pēc gada atgādināt par nākamo maksājumu... "mēs taču jau samaksājām...".

Link to comment
Share on other sites

Es labāk samaksāju uz gadu tos 40 ls un dzīvoju mierīgu sirdi un nesagaidu šādus tekstus "mums žēl, mūs ietupināja utt." Njā, bet patiesība laikam arī tā paliks tur ārā, kas tur tik tāds ļoti tika nodarīts :(

Link to comment
Share on other sites

"mēs taču jau samaksājām...".

Tā jau ir viņu pašu problēma, un ir iespējas kasīties, a šajā gadījumā tādu vispār nepastāv. ;)

Link to comment
Share on other sites

versatile

tieši tā. Tāpēc šajā gadījumā tas arī tika nokomunicēts tieši tā - nepastāv iespējas kasīties, dati ir, meklēju hostingu.

Leshij, redzams, ka ar māksliniekiem ģelo ņe imel...

Link to comment
Share on other sites

Ir kapeičņiki, ir cilvēki kas nevar atļauties ir cilvēki kas neredz jēgu no maksas pasākuma.

Katrs izvēlas to ko grib. Jā mani ar neapmierina Free hosti, es nestaigāju brēkdams, ka tie ir vislabākie, bet pieņemu to, ka kādam tie ir gana noderīgi.

Vairāk jau tie ir bezjēdzīga tipa lapelēm, kurām nav lielas prasības, nav tehniskās prasības, pofig, ja pus dienu netsrādās utt.

Kā radīta vide pirmo weblapu taisīšanai tīņu gados, - Baŗbiajs mājas lapa, CS mājas lapa, super duper krutas mūzikas grupas mājas lapa, kurai pat nav naudiņas lai vienu dziesmu studijā ierakstītu utt ... Tas ir tāpat, kā gadās redzēt relatīvi palielas firmas kam meili ir kautkas@inbox.lv, kautkas@gmail.com utt...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Leshij, redzams, ka ar māksliniekiem ģelo ņe imel...

Tā tas ir , cik iznācis ar viņiem tikties/pakomunicēt , tad pārsvarā visi viņi летает в облаках .

Link to comment
Share on other sites

criminalkid

kaut kas nelegāls uz serveriem var atrasties neatkarīgi no tā vai tas hostings ir par velti vai par maksu. tiesībsargājošo iestāžu rīcība drīzāk atkarīga no hostētāja attieksmes, spējas noalgot spējīgus juristus. ja hostētājs liels, tad nebūs lielu problēmu aizvietot kādu konfiscētu serveri ar citu, pusstundas laikā no bekapa atlikt atpakaļ datus un viss atkal strādā.

 

ir pāris lapas, kas stāv uz augstāk minētā http://www.000webhost.com/ - lielākoties lapas, kas kādam gandrīz nekomerciālam projektam. tie cilvēki būtu gatavi samaksāt arī tos $5/mēnesī, bet arī šis bezmaksas risinājums sākumā ir ok. pāreja no bezmaksas un maksas notiek nesāpīgi.

 

No pieredzes varu ieteikt RevHost hostingu, pats hosteju pie viņiem 3is saitus + viens pat ir sludinājumu portāls. Labs ātrums un galvenais "uber" cena, kā arī visas advanced fīčas pieejamas. Pamata pakete sākot no 3.5 Euro, domāju neviens vietējais nevarēs neko tādu piedāvāt http://www.revhost.eu.tv

Link to comment
Share on other sites

microlink

Tas bija laika jautājums, jo WHMCS šamējiem nebija licencēts, bet pag licence bija uz viņu .eu domēnu, tad var būt iespēja ka piesējās pie .lv domēna? :aggressive:

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

nezin kāds cik ilgi laiks vajadzīgs lai jaunie dns serveri, lasītu jaunu majas lapu, pagādām mana mājas lapa vēl rādās hostplex, kaut serveri mainīti un no cpanl viss izdzēst?

 

1) Izdzēsu visu no hostplex

2) Paņēmu nano tur ir adondomain uzliktu test html lapu

3) Nomainīju dns serverus

 

Bet vēl joprājām izskatos pēc terorista

 

 

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii


lielais% dig a boot.lv

; <<>> DiG 9.7.0 <<>> a boot.lv
;; global options: +cmd
;; Got answer:
;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NOERROR, id: 31194
;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 1, AUTHORITY: 0, ADDITIONAL: 0

;; QUESTION SECTION:
;boot.lv.                       IN      A

;; ANSWER SECTION:
boot.lv.                46500   IN      A       193.108.185.72

;; Query time: 0 msec
;; SERVER: 91.198.156.8#53(91.198.156.8)
;; WHEN: Wed Apr  7 19:42:22 2010
;; MSG SIZE  rcvd: 41

46500 sekundes ir atlikušais TTL, kamēr DNS ieraksti "expirēsies" pie tevis.

TTL vari noskaidrot, vēršoties pie zonas autoratīvā servera (.lv visi NS ieraksti ir a.nic.lv)

Link to comment
Share on other sites

arī pamanīju, bet nepieciešams kaut kāds skaidrojums kas, kapēc?, cpanelī vēl tas pats uzraksts, backupojiet datus, viņu forumā vel nekāds skaidrojums nav tā ka . . .,negribās riskēt ar anti-mārketinga aktivitātēm

Link to comment
Share on other sites

versatile

esmu veiksmīgi nomigrējis uz maksas hostingu, pa šo laiku paspēju nomētāties starp vēl 2 ārkārtas variantiem - viens lēns, otrs ar ierobežojumiem. Tagad esmu Lv, pagaidām viss strādā (arī viena neliela mysql perversija, kas negāja uz US hostingiem). Hostplex nav slikts, protams... vismaz nebija. Redzēs, kā viņiem viss beigsies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...