Jump to content

Ļoti vajag pieriģistrēties paypal ?


defenders
 Share

Recommended Posts

Pienācis laiks meiģināt piereģistrēt savu VISA electron SWEDBANKAS karti,kā saka WEB maku vajag lai ko no Ebay nopirktu un vel lietas kartotu!Lieta sekojoša,zinu ka var nesanākt,bet jameiģin ir jo savādak to nenoskaidros!

Te lynks http://www.failiem.lv/viewer.php?i=aqhkwf&n=paypal_konts.bmp varetu paskaidrot kas tieši prasās apvilktajos logos?

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

citāts

 

defender , paypal normāli arī angliski strādā.

Un prasa tur tavu dzīvesvietu - ļoti rekomendēju likt reālu un tādu pašu kāda ir dota bankai/kredītkartei jo ir veikali/cilvēki kas neko nesūta ka piegādes adrese nesakrīt ar bankas/kredītkartes adresi.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

defenders

Tātad adrese būtu jasāk ar- Latvija+pilsetas novads+pagasts+ tieši mājas nosaukums un dzīvoklis?

Link to comment
Share on other sites

Nu ieraksti pirmajā lodziņā savu adresi.

Otro lodziņu atstāj tukšu (Tur tak rakstīts - ne obligāti).

 

1. lodziņš: Ķīseļa str. 17-16

2. lodziņš: tukšums

3. lodziņš: Madona

4. lodziņš: [Es nezinu kāds tagad ir novads[pēc reformas], bet pieņemsim]: Madonas novads

5. lodziņš: LV-4801

 

Un vispār nevajag jau satraukties - to adresi pēc tam var arī mainīt un labot.

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

Un prasa tur tavu dzīvesvietu - ļoti rekomendēju likt reālu un tādu pašu kāda ir dota bankai/kredītkartei jo ir veikali/cilvēki kas neko nesūta ka piegādes adrese nesakrīt ar bankas/kredītkartes adresi.

 

Veikali/cilvēki nezin (un tā ir paypal pamatjēga lai nezinātu) bankas/kredītkartes adresi, un vispār neko saistītu ar banku vai karti.

 

Ir divi veidi, kā dabūt Paypal apstiprinātu adresi. Precīzi vairs nepateikšu, bet vienā bija iesaistīta drāts telefona līnija (tāpēc, ka tai ir piesaiste pie adreses), vai arī ir opcija, kad uz norādīto adresi atsūta vēstuli ar kodu kas jāievada atpakaļ Paypalā. Visās valstīs iegūt adreses apstiprinājumu nevar (piemēram Francija), un arī pats Paypal, man šķiet, ir atcēlis prasību pēc pircēja apstiprinātas adreses, ja pārdevējam kādu iemeslu dēļ jāprasa kompensācija no Paypal.

Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

Štats,province,reģions !Ko tajā lai metu iekš?

 

 

OOO te jau kamēr es knosos jau padomu sabiris :)

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

imho, taadam pilsonim, kursj pats nav speejiigs aizpildiit VIENKAARSJU regjistraacijas formu, nekaadus webmakus nevajag. patiesiibaa taadam vajadzeetu vispaari attureeties lietot internetu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

O-o Ko tu neteiks! kas teica ka baigi sarežģits un ka nav piereģistrējies :)

 

Jaatdzīstas ka nevar nemaz piereģistrēt Swedbankas parasto VISA electron karti!

Lūk kas izlec par paziņojumu

 

Šī kredītkarte ir liegusi bankas, kas izdeva savu kredītkarti. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kāpēc jūsu karte ir liegta, lūdzu, sazinieties ar savu kredītkartes izsniedzēju klientu apkalpošanas nodaļu. Vai arī varat mēģināt pievienot citu kredītkarti.

 

 

tulkojums no googles tulka...

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un? sazinies ar banku un uzzini, ka swedbank elektron kartes nevar pieregjistreet. sen zinaams fakts :>

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Latvijas banku Visa Electron nekad nav varēts piereģistrēt PayPalā.

Vajag klasisko Visa.

Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

Dzirdēts ka SEB prasto Visa electron varot...un swedbank open ar varot ,bet ne vienmēr visas pieņem!

Tad jasāk ar jaunu kartes kartošanu un kādu tad jūs iesakāt kura nu būtu tā pati izredzētakā ar kuru nebus paypal reģistros problēmas!???

Un cik tad tagat tāda sakarīga karte izmaksā lai igūtu savā ipašumā!?

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

imho, taadam pilsonim, kursj pats nav speejiigs aizpildiit VIENKAARSJU regjistraacijas formu, nekaadus webmakus nevajag. patiesiibaa taadam vajadzeetu vispaari attureeties lietot internetu.

Tu parspīlē un parāk parāks gribi būt !Kālab man būtu japērk telefons par 70Ls!piemēram...kuru tu ebayā esi nodabujis par 50$...Tas vien piespiež izzondēt šo WEB politiku un kautvai ar sakuma zaudējumiem,bet savu panākšu!:) Labots - defenders
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu Open jau tikai līdz 26 g. vecumam...

Bet nu jā - Open Visa Classic (ja gadi atļauj)būtu viens no izdevīgākajiem risinājumiem.

Open Visa Electron nevar pieregot.

Link to comment
Share on other sites

defenders
Bišku neizpratu ,kas kas man dos 1000 latus del to ka man vajag tadu karti kas piesaistama pypalam!?

Vai kā te tas domāts?

 

Nu Open jau tikai līdz 26 g. vecumam...

Bet nu jā - Open Visa Classic (ja gadi atļauj)būtu viens no izdevīgākajiem risinājumiem.

Open Visa Electron nevar pieregot.

Gadi jau pāri ...šis tad atkrīt!

Kalab neviens par to SEB visa elektron neko nesak !Es zinu ka ir personas kas ieparkas ar so ebaya caur paypal!

Link to comment
Share on other sites

Nu taču kāda nozīme tai bankai? Tu domā kapeiku ietaupīt gada maksai? Cik tam electronam 5Ls? Visai 10Ls? Nu tak nav tur ko zīlēt. Ja tev ir sava banka, tad ej un prasi, lai dod tev lētāko VISA (ne electron).

Neredzu iemeslu pāris Ls gadamaksas dēļ skraidīt pa dažādām bankām.

Ā nu aizmirsu gan vienu lietu - lai pabeigtu Paypal pieregošanos vajadzēs arī internetbanku izmantot - tā ka, ja tā nav pieslēgta, tad to vajag izdarīt. Pretējā gadījumā būs grūti dabūt verifikācijas kodu.

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

Nu Open jau tikai līdz 26 g. vecumam...

Gadi jau pāri ...
defenders,

Tu pēc tautības esi latvietis? Ja tā, tad man Tevis žēl.

nodabujis, poletika, kautvai, ieparkas...

[/offtopic]

 

Un par topiku runājot - http://www.swedbank.lv/pakalp/pr_2_3_1.php

Labots - cash^
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ NEizdevās piereģistrēt SEB Visa electron.

Paypal un ne tikai pieņem arī Mastercard, kas būs lētāks par Visa classic.

Link to comment
Share on other sites

es speciāli paypalam paņēmu american express. Naudu tur neturu. ja vajag vairāk pārskaitu uz to. + ir 100ls krīts un ja atdod līdz 15.tajam nav % jāmaksā. Man liekas drošāk pirkumiem netā izmantot atsevišķu karti nevis pamatkarti. vienīgi regojoties paypal tas 4 digit code reizēm jāgaida 4 dienas...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Topic autoram nevag paypall. Lai gan tepat pie letiņiem apčakarēs.

 

Bet par SEB Visa Elektron nevajag bāzt batonus ausīs. Pirms 2 nedēļām ar to caur paypall ebajā sapirkos parpalas un vēl citā saitā iegādājos progu. Jā, pirms vairākiem gadiem tādas iespējas nebija.

Link to comment
Share on other sites

Ziemelis

SEB visa electron var pieregistret, bet nevar iznemt naudu no paypal. Tikai ar VISA classic var iznemt, tas taa.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Reģistrācijai jau tā tiek prasīts tik maz informācijas un īpaši apdāvinātajiem ir pat instrukcijas ar bildītēm.

IMHO kadram, kurš tādā vecumā ietiepīgi mēģina reģistrēties PayPal ar krievu interfeisu un izmanto google translate, vajadzētu palikt pie centrāltirgus apmeklējuma reizi gadā un nelīst internetā.

Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

Kādu laiku atpakaļ bija piereģistrēta SEB Visa elecktorn karte Paypalā.

Bet gļuku nebija?

 

Man liekas drošāk pirkumiem netā izmantot atsevišķu karti nevis pamatkarti. vienīgi regojoties paypal tas 4 digit code reizēm jāgaida 4 dienas...

Es jau ar tā domāju ka vaijag šādam pasākumam atsevišķu karti!

 

Topic autoram nevag paypall. Lai gan tepat pie letiņiem apčakarēs.

Ko tad tu man iesaki ja nevajag paypal tad HuMpaLos iet iepirkties!

Man tieši pašam vajag !Vot tā paša iemesla pēc kādi jūs-kas jau ir paypalā un tad piedavā preci 3x dargāk nekā paši dabujuši,bet lētāk nekā veikolā!

 

Reģistrācijai jau tā tiek prasīts tik maz informācijas un īpaši apdāvinātajiem ir pat instrukcijas ar bildītēm.

IMHO kadram, kurš tādā vecumā ietiepīgi mēģina reģistrēties PayPal ar krievu interfeisu un izmanto google translate, vajadzētu palikt pie centrāltirgus apmeklējuma reizi gadā un nelīst internetā.

Tu sēdi pie sava centrāltirgu man tas galīg nav ne tuvu!Vis par paypal ir skaidrs tik nu tiki vajag zināt kura karte ir lētakā un piereģējama.

Tāka par manām spējam nespriedīsim ko es spešu ,vai mani apmānīs vi ko citu !

Paris reizes apmānīs ar nekas bus iemesls visu studēt!

Takā jus iesakat Clasisko,Mastercard karti tad eju uz banku un pieprasu!

Un kas vainas krievu valodai!? Kautka to english nefirstein!

 

Reģistrācijai jau tā tiek prasīts tik maz informācijas un īpaši apdāvinātajiem ir pat instrukcijas ar bildītēm.

IMHO kadram,

Kadram kā es nav ne vainas -var tevi tā mierīgi uzraut uz māzāku kadriņu ar visiem ragiem!:)

Labots - defenders
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

SEB visa electron var pieregistret, bet nevar iznemt naudu no paypal. Tikai ar VISA classic var iznemt, tas taa.

 

Iespējams, ka Latvijas rezidentiem ir savādāk, bet UK naudas iznemšanai ar karti visai mazs sakars. Nauda tiek pārskaitīta uz piesaistīto bankas kontu (nevar būt, ka Latvijā ir tikai karte). Vispār visi norēķini notiek ar bankas kontu, karte ir tikai kā rezerves variants un maksājuma paātrināšanas līdzeklis. Teorētiski var būt Paypal konts vispār bez kartes, tikai ar bankas kontu, vienīgi tad norēķini notiek ar e-čeku un tas aizņem laiku ap divām nedēļam.

Link to comment
Share on other sites

 

defenders:

Nē. Viss bija vienkārši un saprotami. Tikai, kā jau iepriekš kāds rakstīja, ir jāpagaida 3-4 dienas, kamēr atnāk apstiprinājuma kods. Bet tas bija kādus 2-3 gadus atpakaļ.

 

P.S. Tagad man ir atsevišķs konts paypalam. Cik vajag naudas konkrētajām sūtījumam, tik arī uzskaitu. :)

Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

 

P.S. Tagad man ir atsevišķs konts paypalam. Cik vajag naudas konkrētajām sūtījumam, tik arī uzskaitu. :)

Es jau tieši tā ar taisos organizēt specialu kontu!Man algu neskait vairs swdbankā.Nord banku uz kuru darbdevejs pargāja paša labuma pēc piespieda kartot,nekartoju jo to nu točna nepiesaistis paypalam un manu overdraftu viņš ar negrib segt swdbankā lai varetu izbeikt sadarbību!!!Tāka lai ieskrienas ar savām iegribām!Es kartošu tadu kontu kur varu gūt sev labumu ne citiem!

Varbūt nord bankai arī ir tas clasik kartis!??? :rolleyes:

Labots - defenders
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

1. Tavs darba devējs, atšķirībā no tevis, vismaz ir saprātīgs. No Swedbankas sen jau aizgāju (uz kuru - gan neteikšu) un visiem, kuri negrib problēmas, iesaku to pašu.

Nord, šķiet tomēr sakarīgāka šajos laikos - kaut gan arī krīzes laika problēmas (bet kurai bankai nav?).

2. Katrai normālai bankai ir Visa kartes:

http://www.dnbnord.lv/lv/private/cards/

3. Paipalam speciāla karte - pilnīgs marazms. Ja taisies kādam pa tiešo maksāt - tad gan labāk atsevišķu, interneta karti.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Varbūt nord bankai arī ir tas clasik kartis!??? :rolleyes:

un sjitais te kadrs staasta, ka esot vecaaks par 26 gadiem? O_O

nu piedodiet, atvainojiet...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

80? :lol:

No ībeja zārku gribi pasūtīt? Piegāde var būt vairākas nedēļas - skaties, ka nenokavē vai nenopērc lietotu.

 

Kāpēc visi klauni, kas apgalvo ka ir pieauguši, konstanti nemāk rakstīt?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

Nu ,bet vecums nevaru pildspalvu vairs taisni noturēt!

 

80? :lol:

No ībeja zārku gribi pasūtīt? Piegāde var būt vairākas nedēļas - skaties, ka nenokavē vai nenopērc lietotu.

Nokavēt jau nenokāves!Gaidu ar nepacietību kad ellē nonākšu...un tad tu būsi gan nelaimīgs ka pie tava paša elles katla tevi pakaļošu,un tavu cigāru pēc tam tur nodzēsīšu!!! :fuck::spiteful: nu un tagat :help:

 

Ups rupjība :mda: !

 

un sjitais te kadrs staasta, ka esot vecaaks par 26 gadiem? O_O

nu piedodiet, atvainojiet...

:crazy_pilot: Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...