Jump to content

Budžeta Tablet PC


rockbox
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Nevaru ieteikt, bet varu prognozēt - par tādu naudu dabūsi labi ja Centrino 1gHz proci, 512MB RAM, 20GB HDD.

 

Labots: OK, neprecīzi izteicos - manis minētā komplektācija maksās ap 170...190Ls, bet ļoti reti ir novēroti 200...300Ls robežās esošas tabletes.

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

rockbox

Nevaru ieteikt, bet varu prognozēt - par tādu naudu dabūsi labi ja Centrino 1gHz proci, 512MB RAM, 20GB HDD.

 

Specifikācijas absolūti nav svarīgas - plānoju izmantot to internetam un lasīšanai. Vienīgais - gribētos matētu (nespīdīgu) ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Varu padalities iespaidos par Toshiba Portege M200 - bija darba dators.

12 collas, labi buuveets, forhss korpuss, ar tendenci karst gan nedaudz. ekraans labs, bet ne perfekts, pildspalva feina un darboties var. originalie draiveri nepatika.

vienigais kas jaskatas - shim antenas ir iebuvetas monii. man bija pieskirti 2i ne-jauni kompiishi, vienam nolokot ekraanu tas gljukoja un apstavigi mainija orientaciju no horizontalas uz vertikalu, otram zuda wifi zona ar nolaistu ekranu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paņem Kindle vai gaidi iPad!

 

Vecajiem hlamiem tabletēm būs drausmīgas bateriju problēmas! Ja gribi lasīt (pieļauju, ka ne gultā pie 220 kontakta), tad baterijas darbība būtu 1. vietā.

 

Un necitē bezjēgā!

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Parasts

Piekrītu, ka ar tādām prasībām labāk tad ipad pagaidīt pavisam nedaudz. Cena varētu būt apmēram tie 300Ls pie mums.

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

Eudoxus

Ja man vajadzētu tableti un mans budžets būtu 300Ls, tad es pirktu šo

http://www.laptopsho...oti/?prece=1280

vai arī kaut ko līdzīgu.

Plusi

Tas ir ThinkPad nevis budžeta klases grabažas, kas nozīmē, ka tā ir cita kvalitāte

Daļas var viegli dabūt (piem. e-buy) un tās ir viegli nomainīt.

Ekselenta klaviatūra

Low voltage procesors, kas nozīmē, ka kaste mazāk karst un mazāk ēd aķi (domāju, ka lasīšanas režīmā ar 8-šūnu aķi vajadzētu izturēt kādas 6 vai 7 stundas.)

Lai arī low voltage, tomēr tas joprojām būs jaudīgāks par jebkuru atomu.

Ekrāns ir matēts.

 

Mīnusi

Dators ir lietots. Lai gan atkal - ņemot vērā faktu, ka tā ir premium klases kaste, tad tas nav tik briesmīgi.

Var būt pretenzijas pret 4:3 formāta ekrānu. (Man ir X61s un pret ekrāna formātu nekādu pretenziju nav. Turklāt iPad arī izmanto šāda paša formāta paneļus)

Labots - Eudoxus
Link to comment
Share on other sites

IBM un Toshiba lietotajām tabletēm baterijas ebay var dabūt vairumā pa labām cenām,tā nav problēma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Eudoxus

Tabletei, ko minēju savā iepriekšējā postā ar bateriju, šķiet, viss ir kārtībā. Bet kas attiecas uz e-buy, tad baterijas gan es tur pirkt neieteiktu. Katrā ziņā ar tām var pamatīgi iegrābties. Var jau būt, ka gadās tīri laba, bet var būt pilnīgs mēsls. Es ieteiktu tomēr mēģināt sameklēt oriģinālās, ja reiz ir radusies vajadzība. Maksās mazliet dārgāk, tomēr drošāk, ka kalpos godam.

Link to comment
Share on other sites

tolx, ebay'ā pa lētajām cenām ir ķīniešu baterijas. Tiešām ieteiktu labāk nepažēlot naudu, un paņemt orģinālās.

 

Par tableti- varu pievienoties Eudoxus- Thinkpados tiešām ir spēks. Jā ir dārgi, bet tas ir tā vērts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, šitas ir labs iLet Mini HAL. 7" ekrāns, Android, 229$. Priekš interneta un lasīšanas būs ideāls. Daži raksta, ka varbūt tā kompānija ir neīsta, bet beigās secināja, ka tomēr kaut kāda ķiniešu ir. Es domāju, ka tuvākā laikā būs liela izvēle ar planšetdatoriem par labām cenām, ir vērts pagaidīt.

Es pats jau 3 gadus šādām vajadzībām izmantoju 3,5" VGA plaukstdatoru ar mobilā GPRS. Fiziskie izmēri liekas ideāli. Varbūt ekrāns varētu būt lielāks, bet 10" IPADs man liktos neērts.

Viena lieta, ko gribētu kopumā piebilst par šāda pielietojuma devaisiem, nekas labs nav, ka labi lasāms internets ir visur par rokai. Iveidojas atkarība vislaik būt internetā, kur tomēr nekā jēdzīga nav, ir kaut kāds rosols. 100x laimīgāks biju, kad lasīju papīra grāmatas.

 

 

http://haleron.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=20&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=63&vmcchk=1&Itemid=63

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...