Jump to content

Socket 939


ventolin
 Share

Recommended Posts

Guest fallen
Kaadu mammu ieteiksiet shim briinumam?

P.S. Cik pabrowzeeju netu' date=' sapratu, ka, ja veelaak gribeesies nomainiit procesoru, jaanjem s939.[/quote']

 

Nu un kur ir tas briinums :?

Link to comment
Share on other sites

Paarfraazeeshu :)

Kaadu motherboard ieteiksiet prieksh AMD 64 s939? Tieshi s939, jo upgreidoties kaut kad gribeeshu ar'.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, parasti ir taa, ka nonaakot liidz apgreidam naakas secinaat, ka kaadreiz tik perspektiivais socket xyz ir jau paguvis izzust no aprites un naakas vien mainiit atkal visu kopaa :(

Link to comment
Share on other sites

2 Palma: NF4 > VIAK8T800 ? (atradu tikai saliidzinaajumus ar nf3)

2 Prodigy: tieshi taapeec gribu s939. Jo izskataas, ka A64, kas virs 3200, ir tieshi uz s939.

Link to comment
Share on other sites

:D tieshi taadas pashas domas vadiiti kaadreiz cilveeki pirka "krutos" BX chipseta deeljus un lika tajos 66Mhz FSB pentakus, pie sevis apnjeemiigi bubinot - vot pienaaks laiks, vajadzees apgreidu, vot tad tik iepirkshu 100FSB proci un dziivoshu, cepuri kuldams :D
Link to comment
Share on other sites

2 Palma: NF4 > VIAK8T800 ? (atradu tikai saliidzinaajumus ar nf3)

2 Prodigy: tieshi taapeec gribu s939. Jo izskataas, ka A64, kas virs 3200, ir tieshi uz s939.

 

NF4 > VIAK8T800

NF3 > VIAK8T800

taisnība

 

:D

Link to comment
Share on other sites

drusku pagaidīt un ņemt DFI NF4  8)

 

Drusku , tas ir lidz februaara vidum :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Man plauktā stāv Abit AV8-3rd Eye, nav proča, tāpēc nav bijusi izdevība izmēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Man plauktā stāv Abit AV8-3rd Eye' date=' nav proča, tāpēc nav bijusi izdevība izmēģināt.[/quote']

 

Kapeec procha nav?

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Taapeec ka kashelz tikai shodien jamo dabuuuja. un izraadaas garantija man buus tikai mutiska:(((

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Nu nez' date=' parasti ir taa, ka nonaakot liidz apgreidam naakas secinaat, ka kaadreiz tik perspektiivais socket xyz ir jau paguvis izzust no aprites un naakas vien mainiit atkal visu kopaa :([/quote']

 

Nu taadu strateegjiju tikai Intel piekopj. AMD ir stipri savaadaak, protams, 754 vai kaa tur vinju bija kljuuda, bet nekas, gan jau kaut kaa :-D, kaut gan, man liekas, ka marketinga nodalja piespieda izlaist shaadus prochus. Paskatiisimies hronologjiski no Intel un Amd poziicijaam saakot ar Pentium dekstopa liiniju.

Intel:

Socket 5 > Socket 7 > Slot 1 66Mhz FSB > Slot 1 100Mhz FSB > Socket 370 > Socket 370 prieksh Coopermine > Socket 423 > Socket 478 > Socket 478 prieksh Prescott > LGA 775

AMD:

Socket 5 > Socket 7 > Slot A > Socket A > Socket A 133Mhz > Socket A 166Mhz > Socket A 200Mhz FSB (marketinga triks) > Socket 754 > Socket 939

Link to comment
Share on other sites

Taapeec ka kashelz tikai shodien jamo dabuuuja. un izraadaas garantija man buus tikai mutiska:(((

Nu es pateikshu lai vecis atgaadaa arii papiirus liidzi, vinjsh nesuuta tos, atstaj pie sevis! Man arii patiik paardot preci un teikt ka viss kulee ir arii rakstiska lapele! Tur bija pa RU viss un ziimogs + prece + garantijas noteikumi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...