Jump to content

probleema ar ATI


Guest illbeedat
 Share

Recommended Posts

man ir portatiivais dators Gericom 1st Supersonic GPRS 14.1" TFT, kuram vajadzeeja paarinstaleet windows..viss buutu ok tikai peec parinstaleeshanas windows neatpazina videokarti ATI Mobility 64 MB es nekur nevaru atrast prieksh taas draiveri.kur to mekleet..razhotaaja lapaa arii taa nav..ATI maajas lapa saka ka portatiivajiem datoriem draiveri jaameklee pie razhotaajiem..varbutt es kljuudos un portatiivajiem var instaleet parastos draiverus...ko lai iesaak...help plz :(

Link to comment
Share on other sites

Laptopiem līdzi nāk draiveru CD. To arī izmanto.

 

Man uz T41 arī ir kaut kāds 64MB ATI mobilais radeons. No ATI lapas ņemtais linuka draiveris aizgāja pirmajā piegājienā uz suse 9.0 pro.

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen
ati lapaa ir 100% tik jaameklee

 

edit: taa tomeer var nebuut :shock:

 

Ati lapaa 100% nav. Tappe jau vinji raksta, ka jeemeklee razhotaaja lapaa. Man ir Compaq portatiivais un draiveri atrodami tikai compaq majas lapaa. Ja tev ir ATI IGP 320M, tad varu iemest linku kur novilkt video driveri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Brolio

Pameklē,apskaties,pamēģini>>>Meklēšana ir domāta lai tu atrastu sev vajadzīgo detaļu>>>apskatīšanās domāta tam,ka tu vari salīdzināt savu detaļu u.c.c. ar citām>>>pamēģināšana ir domāta,lai tu savu nolūkoto programmu varētu izmantot vai uz īsu brīdi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...