Jump to content

Televizija satelīts; virzemes un video datora


Sasa
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Ko man no tehnikas vajag lai es varētu izveidot tādu sistēmu ar kuru varētu skatīties satelīt televīziju, virszemes televīziju un papildu filmas skatīties kuras atrodas kādā ārējā datu nesējā USB disks vai flash?

Vai pietiku ar kādu vienu dekoderi pie kura var pievienot gan sat tv, gan virszemes tv gan ārējo USB disku pie kura varētu piekļūt gan no dekodera gan no datoru, lai nevajadzētu atvienot pievienot.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca
shis ir laikam tas ko meklee. visaadaa zinjaa atbilst visaam tevis izvirziitaam prasiibaam.
Link to comment
Share on other sites

Pietiks ar AZbox Elite vai Premium.

 

Būs gan SAT tv, virszemes (Lattelekom) tv, kabeļu dig.tv. (Baltkom, izzi).

Varēsi pieslēgt usb, kā arī ar pašu uztvērēju izmantot ytorrent un vilkt filmas pa taisno ārējā hdd.

Labots - stumbrerro
Link to comment
Share on other sites

(labots)

DM 8000 HD PVR priekš manis krietni pa dārgu varbūt var kaut kā lētāk un nesmukāk pie visa tikt man vienlaga var arī trīs pultis un 3 kastes būt pie TV

 

AZBOX HD ELITE ir jau normālāka cena.

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

kapars71

Ņemot vērā prasības ,protams jārēķinās ar izmaksām.

Man tas izskatās tā:

Portālais dators(HDMI izeja,var būt cits variants lai saslēgtu ar televizoru).

Sat. TV ar SkyStar USB 2 HD CI.

Digitālā TV ar KWorld PlusTV DVB-T USB 2.0 Stick OEM/ HDTV MPEG-4, H.264 AVC plus.

Kas attiecās uz filmām no diskiem ,vai tur ir vērts komentēt to izsaka frāze-portatīvais dators.

Te gan jāsaka ,ka manas izmaksas var krietni samazināt,ja piemeklē lētākas Sky Star kartes un spraudņus, te ir bezgalīgi varianti...

Runājot par DM 8000 HD PVR par tā izmaksām-var nokomplektēt 2 vai pat 3 manus variantus.

Kā to visu palaist lasi un studē ,te ir pilns forums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...