Jump to content

Apple Powerbook 180


seeker
 Share

Recommended Posts

..nonāca manā īpašumā šāda fosīlija : Apple Powerbook 180. Aparāts ir bez vizuāliem defektiem...trūkst batereja.Pieslēdzot pie strāvas pat ieslēdzas,iedegas monitors un kaut ko prasa (šobrīd neatceros,laikam softus)...kabeļu nav nekādu...

..varbūt kāds jau ir ko tamlīdzīgu restaurējis un/vai uz tāda darbojas.?..Kā lai vinju palaiž.....varbūt kādam ir nepieciešamās programmas uz lielā floppy ...?...vel kādu laicinju vinju papētīšu,ja nekas nesanāks varu kādam interesentam pārdot...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Meklee Mac OS 7.x installaacijas disku. Nospiezhot "C" taustinju var izveeleeties no kaa palaist. No CDROM/HDD utt...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

..pladies...varbūt apmaiņā pret aliņu kāds man var izlīdzēt ar šo disku...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...nekas prātīgs man neizdodas...jo nav taa isti sanacis laika ņemtis ar vinju un zināšanas ar pa švakām...ja kāds cits ņemās ar fosīlijām,tad par ceturto daļu simta varu vinju atdot...

Link to comment
Share on other sites

Atdod labāk tam forumietim maiklsblak (kaut kā tā līdzīgi) šim muzejā noderēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

...nonāca manās rokās vēl divas fosīlijas...tātad tagad manā rīcībā ir: Powerbook 140,Powerbook 180 un Panasonic ToughBook CF-25...ja kādam interesē,tad šitos portatīvos datorus es atdodo pa 120 naudiņām.Interesentus lūdzu rakstīt uz janis_vitols@navigator.lv....ja ir vēlme,tad kompīšus var arī apskatīt...180 tocna slēdzas iekšā un grib darboties..par pārējiem nezinu...neesmu mēģinājis....

Link to comment
Share on other sites

... šitos portatīvos datorus es atdodo pa 120 naudiņām.

Ja prasi naudu, tad tā nav atdošana, bet pārdošana.

Pārdošana veicama pārdošanas sadaļā atbilstoši foruma noteikumiem (preces apraksts, foto, cena). //drīkst bildēt arī ar telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...