Jump to content

iRobot - sērga vai reāls palīgs?


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Vārdsakot tev vajag vismaz 2 slūžas. Man ir līdzīga konfigurācija. Bez slūžām robots tikai maldīsies un tīrīs visu pa druskai. Ar vienu slūžu nodalīt koridoru un 2. istabu, ar otru slūžu 3. istabu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
sniedzinsh87

Pirms 7 mēnešiem nopirku Roomba 650, mani secinājumi par lietošanu ir šādi:
Apmēram 1.5 stundu laikā iztīra 54 kv.m -3 istabas. 
Man bija suns un kaķis, tāpēc gružu kaste bija jātīra katru dienu un reizi nedēļā vai divās bija jāiztīra birstes no matiem un spalvam-diezgal liels čakars. Tagad ir tikai viens kaķis, tāpēc kastīti tīru vidēji reizi nedēļā un birstes ne biežāk kā reizi mēnesī. 
Robotu esmu ieprogramējusi darboties 1xdienā (pirms nāku no darba) un no rīta pati palaižu. Kamēr esmu mājās to darbināt nepatīk, jo braukā haotiski un ir skaļš, tāpēc uz dīvāna nevarēsi mierīgi filmu skatīties kamēr tas rūc.
Robots ir iedresējis pie kārtības, jo nekas nedrīkst mētāties pa grīdu (zeķes, rotaļlietas utml.), pretējā gadījumā ieķers birstēs un apstāsies, bet dzīvoklis paliks netīrs. 
Septiņu mēnešu laikā vienīgā rezerves daļa, kas jānomaina ir mazā birstīte, tai noplīsa sariņš. Vakar pasūtīju par bonusa punktiem rezerves daļas un šodien jau pieveda klāt darbā. 
Savu pirkumu apsolūti nenožēloju. 
Pie reģistrācijas variet ievadīt mani kā draugu un abi saņemsim bonusus. 
Lietotājs: sniedzinsh87

Link to comment
Share on other sites

kur tādus idiotus pieņem darbā.

 

uzraksta tik sūdīgi, ka uzreiz skaidrs, ka tas ir spams, un vēl aizmirst linku pielikt 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sākumā skatījos skeptiski, bet uzklausot draugu atsauksmes nesen tika iegādāts 880. Uz doto brīdi esmu apmierināts. Protams, par to naudu kāda filipīniete māju varētu tīrīt vairākus gadus :) un tīrāk, bet uzskatu, ka ir savas naudas vērts - vismaz pagaidām.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

es arī par tādu domāju, jo tā kā paklāju nav, tad katru dienu uz lamināta rēgojas visādi mati, gruži utt.

 

Bet es gribētu salasīt fanātu bariņu, lai varētu veikt kopīgo pirkumu, jo, tad sanāk laba atlaide.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

kur tādus idiotus pieņem darbā. uzraksta tik sūdīgi, ka uzreiz skaidrs, ka tas ir spams, un vēl aizmirst linku pielikt

 Uzreiz nepadomāju, ka te kāds darbinieks slavē produktu. Pilnīgi iespējams, ka grib tos bonusus. Tur kaut kā bija tiem i-robotiem, nopirksi, reģistrēsies, ja ieteiksi kādam draugam, kurš savukārt pērkot tevi uzrādīs kā ieteicēju, tev nāks kaut kādi bonusa punkti, par kuriem var dabūt labas atlaides pērkot rezerves daļas. Kaut kā tā.

 Par pašu i-robotu, nopirkām, strādā labi. Neņēmām nekādu dārgo modeli ar baigiem navarotiem, nopirkām pašu lētāko. Pārdevēja toreiz teica, ka pārsvarā pērk lētāko modeli vai arī pašu dārgāko. Kā teikt - parastie cilvēki pērk lētāko, biezie pērk pašu dārgāko, tie modeļi, kas pa vidu, tiek pirkti retāk. Iztīra labi, lai arī ir mājās suņi un kaķi. Tīram tikai vienā stāvā. Pirms katras tīrīšanas atkritumu tvertni iztukšojam, aptuveni reizi nedēļā, drīzāk retāk, iztīram slotiņas. Ir skapis, kura kājiņas ar tādu augstumu, ka i-robots iestrēgst paskapē un uzkarās, tāpat neveiksmīgs šajā ziņā ir radiatoru novietojuma augstums mums, attālums no grīdas līdz radiatoru apakšai ir tāds, ka i-robots iestrēgst šad tad arī tur, kādreiz sapinas paklājā. Nav gluži kā reklāmās, ka strādā bez aizķeršanās, ieslēdz tik, un vakarā mājās nākot viss tīrs, kādreiz vakarā nāk mājās, a šitais uzkāries. Arī teikšu, ka neaizstāj tādu kārtīgu istabas sakopšanu, bet tīrību uz grīdām uztur, ja lieto regulāri, mēs cenšamies slēgt katru dienu. Katrā ziņā, vairs neslaukam istabas tik bieži kā senāk.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī šo topiku pacēla spamers, tomēr piebildīšu ka ir kaudze citu robotu-putekļusūcēju, kas maksā krietni vien lētāk pat i-robot, bet strādā apmēram tāpat! 

 

Kad dzīvoju Rīgā, dzīvoklī un istabās bija paklāji, tad manējais robots labi palīdzēja - nebija tik bieži putekļu sūcējs jāvelk ārā. Tagad dzīvoju mājā un visur linolejs. Iztīra tas verķis. Bet tomēr trokšņo un lēni strādā. Grīdu mazgāšanu neaizvieto (man bez mazgāšanas funkcijas) - paņemam slotu - 5min darba, bez trokšņa, un rezultāts apmēram tas pats, ko tas robots 1h braukā. 

Nu var jau viņu laist, kad neviena nav mājās, tomēr viņam ir tendence atrast kādu vadu kurā iepīties - vismaz manējais bez pieskatīšanas slikti strādā. Lai atstātu vienu rūpīgi jāpārbauda vai nav viņam kādu šķēršļu. (un kamēr baudām un novācam visus vadus - jau 3x ar slotu var izslaucīt ;)

Link to comment
Share on other sites

kaut kā vairāk  uz rudens pusi skatos uz kādu  ķīniti (kāds arī skatās?),

bet tā priekšniecei mājās ir rombveidīgais mauriņpļāvējs (atsauksmes gan sliktas) :)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

Robots ir iedresējis pie kārtības, jo nekas nedrīkst mētāties pa grīdu (zeķes, rotaļlietas utml.), pretējā gadījumā ieķers birstēs un apstāsies, bet dzīvoklis paliks netīrs.
žēl, ka kaut kāds sūda robots iedresē cilvēku pie kārtības. Mani neviens nedresēja, jo man pašam nepatī, ka kaut kas mētājas pa grīdu...
Link to comment
Share on other sites

Šie tak gan jau dod arī kaut kādu trial laiku, piemēram nedēļu ko ļauj palietot? Ar tiek pamazām domāts lauku mājā. Sanāk kādas 5 palielas telpas virtuvi ieskaitot pa kurām mēdz dzīvoties 1 - 2 kaķi + staigājot no āra ar pienēsājas. Var jau protams reizi nedēļā visām braukāt cauri ar putekļu sūcēju, bet labāk to laiku veltītu kam citam. Būtu labi redzēt vai tiek galā un vai spēj to platību izbraukāt.

Link to comment
Share on other sites

 Zini, es arī sākumā domāju, ka hujņa, varbūt, kaut kādām sterilām telpām tik der. Nebūtu sieva uzstājusi, pats nebūtu pircis. Tā nopirkām uz iepriekšējiem Ziemassvētkiem. Rezultāts bija negaidīti labs. Iespējams, ka šī lieta galīgi neder, ja jātīra uz retu reizi un lielu netīrību. Pārdevēja teica, ka pareizākais ir darbināt katru dienu, lai nesakrājas netīrumi daudz. Savāc kaut kādus gružus tas irobots, kaut liekas, ka tīras telpas. Par kaķiem un suņiem, vecākās sērijās bija speciālie pet modeļi, tagadējās, tā mums skaidroja, visi modeļi daudz maz labi tiek galā ar kaķu un suņu spalvām. Pašam pa telpām, kur tiek lietots irobots, regulāri dzīvojas divi kaķi un divi suņi, nav problēmu. Arī ir lauku vide, pārāk neiespringstam uz perfektu tīrību, tiesa, otrajā stāvā ir tīrāks viss kā pirmajā, bet vienalga, nav pie mums tāds "viss tīrs un kārtīgs" kā kādā glaunā pilsētas dzīvoklī. Un irobots tiek galā. Protams, ik pa laikam visu kopjam arī tā pamatīgāk, ar parasto putekļu sūcēju, ar grīdu mazgāšanu, bet tagad neprasās vairs tā ikdienas grīdas slaucīšana. Pie mīnusiem, nevar nepieminēt, ir diezgan skaļš. Reklāmās rāda, kā visi laimīgi smaida, kamēr irobots neviena nepamanīts tur darbojas. Nav tā, ka baigais komforts un gribas tik laimīgi smaidīt, kamēr tas ieslēgts taisa troksni. Bet nesēžam taču visu laiku istabās.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu nezinu, bija mājā 2 suņi, kaķis un 3 bērni, īRobots reāli tikai palīdzēja izvilkt ilgāk ar nekārtību no pirmdienas līdz piektdienai. Tāpat bez kārtīgas sūknēšanas ar roku diezgo tīra grīda nebūs.

Un arī, ja ir 2 suņi un kaķis, tad nemaz dzīvojamo istabu tas ī robots neiztīrīs, vajadzēs pusceļā tīrīt viņam mēslukasti.

Link to comment
Share on other sites

Biju jau piemirsis kad šito iepirku...

Nu jau 6 gadi kopš šis grabina pa māju. Esmu patīrijis gultņus slotām un samainījis pāris aķus, pārējais iet joprojām. Esmu apmierināts, laižu katru dienu. :-)

 

560 modelis

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...