Jump to content

Kadu sat sistemu iegadaties


wexxx
 Share

Recommended Posts

Doma ir uzstadit sat tv privataja maja, intresetu galvenokart viasat kanali ka ari ntv plus, tadel galvenokart intrese sadi jautajuni:

 

1. Cik liela diametra skivi butu nepieciesams iegadaties?

2. Ar cik galvinam Jus ieteiktu?

3. Ir bijusi neliela darisana ar dreambox 500s, tadel kada butu jusu ieteikta alternativa par sapratigu cenu?

4. Ieteikta alternativa par sapratigu cenu ja izvelos hd dekoderu?

 

Uzstadisanu uzticesu zinosam meistaram vienkarsi pirms tam vajadzetu visu nepieciesamo iegadaties

Labots - wexxx
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Uzticēsi uzstādīšanu zinošam meistaram?

Lūk,viņš tev arī atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pareizi iegādāties visu nepieciešamo,tāpat nodrošinot turpmāko servisu. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zinosa meistara piedavata cena isti neapmierinaja - 250Ls par visu komplektu ar uzstadisanu, vairak ieintreseja otrais piedavajums - ja viss nepieciesamas jau ir pasam, tad lidz 50Ls par uzstadisanu, tadel ar mekleju alternativas, jo izskatas ka visu var sapirkt ari zem 200Ls, krize tomer, nauda jataupapooh_lol.gif

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Viasat pavadonis atrodas pozīcijā 4.8°E, bet NTV+ - 36.0°E. Es teiktu ka tas ir par tālu lai liktu uz vienas bļodas.

Var jau būt ka var sabāzt, bet tad bļodu vajag pietiekami lielu. Bet katru pavadoni atsevišķi mierīgi var skatīties ar maziņu ~60cm bļodu.

 

Bet, ja var uztvert LTK virszemes Tv īsti neredzu jēgu no viasata , nav tajā pakā nekā tāda īpaša ko LTK vai NTV+ nerādītu. (Nu labi Golfa kanāls :D ) Un viasat medus jau arī nav pa velti - es labāk maksātu 3.5 ltk - ja neies internets vismaz daļa kanālu rādīs!

 

Kas attiecas uz uztvērēju - pirkt SD uztvērēju mūsdienās..... :crazy:

Šeit apspriesti dažādi HD uztvērēji - vismaz pēc parametriem azbox-hd http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/105658-azbox-hd/ izskatās gana labs. Latvijā ar DVB-T uztvērēju maksā ~250ls. Gan jau ka pērkot internetā var atrast arī lētāk.

 

Antenu, galvas, vadus var nopirkt www.argus.lv

Galviņa priekš ntv+ maksā 10 ls, 64cm bloda 11 ls, (Un lielākā LV nopērkamā bļoda diametrā 110 cm - 28 ls tāpēc lētāk iznāk likt 2 mazas bļodas nekā vienu lielu ja jau tomēr ir vēlme pēc viasat) galva priekš viasat 7 ls. Slēdzis (DiSEqC) lai pārslēgtos starp 2 satelītiem 3.5 ls.

Kabelis lai šo savienotu sūdīgs 0.15 ls metrā( nav zināms cik ilgi āra apstākļos kalpos) labs 0.4 ls metrā.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man uz 110cm šķīvja ir abi minētie+Hotbirds un Astra, rāda lieliski.

Tiesa autora gadījumā tad būs paliela sprauga un neviena galva nebūs vidū. To vietu gan var aizpildīt :)

Var arī likt 2 mazus šķīvjus - katram savu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

MārcisB - kura Astra - viņas takš ir vairākas...

 

Man pašam pie loga atrodās 110 cm šķīvis, bet viņš bija vajadzīgs priekš 28.2° Astras. Vēja spiediens uz šo šķīvi ir ievērojams. Esmu pamatīgu stiprinājumu sametinājis (hvz cik tāds maksātu pirkts gatavs, ja vispār ko līdzīgu var nopirkt) Un tāpat stiprā vēja konstrukcija nepatīkami vibrē... Bet nu 1.5 gadi veiksmīgi ir nostāvējusi. Es saku ka 2 mazas bļodas ir krietni vieglāk pielikt un noregulēt. Protams, ja gribās daudzus pavadoņus skatīties, tad nekā - neliks takš 10 bļodiņas...

 

Bet LTK pēc manām domām ir pamatīgi iegriezusi VIASAT - nav īsti jēgas viņus pat ar medu skatīties....

Ja jau liekam bļodu tajā virzienā es domātu par "Thor 3/5/6 & Intelsat 10-02 at 0.8°W" Tur kaudze ar labiem HD kanāliem ir dabūjama!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

ja liek ta liek, optimaali muusu pusee ir divi 1.1-1.2m shkjiivji

vienc ar galvaam uz pavadonjiem 36;28;23E

otrs 19;13;9;5East un 1West

 

vienai pusei izmeers deelj pavaajaa 28E, otrai deelj atstatuma starp galvinjaam

 

bet shis neder santiim piiiii risinaajumam

Link to comment
Share on other sites

wexxx

 

Tagad pagaidi vēl padomus,sapērc no viena to, no otra šo,saber meistaram priekšā.Davai vecīt,man jau škīet viss sagādāts,atliek sīkums,visu uzstādīt un noregulēt.Es nevēlētos būt tā meistara vietā.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Sākumā ir pašam jāizdomā, ko,kādās valodās un kādā kvalitātē (SD,HD) gribi redzēt, cik naudas izdot, vai pats vēlies iedziļināties uztvērēja regulēšanā vai vēlies tikai skatīties ,neko neaiztiekot.Tad jāpalasa attiecīgos forumos lietotāju pieredze ar vēlamo aparātu un jāizdara izvēle.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Privātmājai labi var piestāvēt arī tikai viena antena, kas viegli ņem 1W-36E un visus pavadoņus, kas pa vidu. Pakāpeniski var palielināt LNB skaitu un tās uzreiz paredzēt Quad lai varētu, pie nepieciešamības pieslēgt mājā kaut 4 pilnīgi neatkarīgus TV. Kopā tas gan var izmaksāt krietni vairāk nekā autors sākumā noteica, bet nav jau obligāti uzreiz visu pa maksimumu taisīt bet pa posmiem. Es te runāju par toroidālo antenu. Uztvērēju sākumā arī var paņemt kādu vienkāršāku, jo tik un tā pēc pāris gadiem parādīsies vēlme ņemt nākamo, tad to veco citā istabā un jauno tā vietā.

Link to comment
Share on other sites

sashock

Antenu, galvas, vadus var nopirkt www.argus.lv

Galviņa priekš ntv+ maksā 10 ls, 64cm bloda 11 ls, (Un lielākā LV nopērkamā bļoda diametrā 110 cm - 28 ls tāpēc lētāk iznāk likt 2 mazas bļodas nekā vienu lielu ja jau tomēr ir vēlme pēc viasat) galva priekš viasat 7 ls. Slēdzis (DiSEqC) lai pārslēgtos starp 2 satelītiem 3.5 ls.

Kabelis lai šo savienotu sūdīgs 0.15 ls metrā( nav zināms cik ilgi āra apstākļos kalpos) labs 0.4 ls metrā.

Nu sat piedrumus es Argusā nepirktu tādus ceņikus salikuši, aizej uz "Latgalīti" tur cirkulāro galvu nopirksi pa 6Ls,parasto par 5Ls un DiseqC4x1par 5Ls.Par kabeli no kurienes tu rāvi ka tas par 40sātiņi būs tas super kabelis. Parastais RG6U pa 13santīmi veikalos kalpos savi 5gadi nevainojami.

 

Bet LTK pēc manām domām ir pamatīgi iegriezusi VIASAT - nav īsti jēgas viņus pat ar medu skatīties....

Ja jau liekam bļodu tajā virzienā es domātu par "Thor 3/5/6 & Intelsat 10-02 at 0.8°W" Tur kaudze ar labiem HD kanāliem ir dabūjama!

Manuprāt ja mājās ir uztvērējs kuram var iejūgt šāri, tad nav jēgas tērēt 44.5Ls TVstar iegādei tāpat vēl jāmaksā 3.50mēn, pa to 3Ls tad jau labāk Viasat caur šāri

Link to comment
Share on other sites

Man ir 110 cm bļoda ar četrām galvām (astra, hotbird, sirius (Viasat), eutelsat (HTB+) - katrai divas izejas) + truba (kronšteins) + kabeļi un citi pribambasi + uzstādīšana vairākus gadus atpakaļ maksāja ~400 Ls

 

Skatos gan tikai pēdējos divus.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS,vari pateikt kur LV var pasūtīt to toroidālo antenu?apzvanīju Argusu,unisat,yota,pult.neviens vispār nepiedāvā. :meeting:

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Varu pateikt: Vienīgā vieta, kur redzēju šo antenu ir NOKIA veikal Lielvārdes ielā, vēl pirms nedēļas viens paziņa tādu ir iegādājies par Ls90. Ja viņiem uz vietas vairs nav, tad var pasūtīt (neaizmirsti nedaudz pakaulēties par cenu).

Ja apmeklēsi veikalu tad nekādā gadījumā nesaki nevienam no darbiniekiem ka Dreambox uztvērēji ir laba manta! Viņi visi tur ir Kathrein fani :spiteful:

Plus pie visa, tajā veikalā uz manu jautājumu"Vai galviņas ir?" dabūju pretjautājumu"A jums kādas, melnās vai baltās?" :shiftyninja:

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

Kashmars

Šis pēdējais bija kārtīgs pētījums un skaidrojums par pirkšanas iespējām. Dodu +1

Link to comment
Share on other sites

spameris

Vispār šito klonu var ņemt urlis ? Varbūt arī kāds no tās alibaba ir kautko pircis?

Link to comment
Share on other sites

spameris

baidies muitas, jo parsniedz 150eur arpus ES. finala samaksasi gandriz 200ls

Nu itkā jau tur rakstīts ka sūtot kā giftu. Cik tad % īsti bija tā mouits nu 200Ls kautkā pa daudz liekas.

Link to comment
Share on other sites

haha, tikai muita tev uzjautas bankas maksajumi par šo gift, ja nevari uzradit, tad veic izmeklešanu un tur tu tā ieberzisies. pilna summa *0.21 pvn + muitas pakalpojumi 11ls ir minimums, ko tev piespriedis.

Link to comment
Share on other sites

ginnnts

Kāds bankas maksājums var būt dāvanai? :meeting:

Labots - ginnnts
Link to comment
Share on other sites

to TEV būs muitā japierāda, ne viņiem. jo savadak viņi atradis cik vietejā veikala maksā šī prece un liks nomaksāt nodokļus.

 

un inovoica noradita summa nav pieradijums, bet gan iemesls aizturet paku. Man taa noticies vairakas reizes.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

spameris

Tā jau laikam baigā laimes spēle ar to muitu. Ja tā padomā varbūt tepat uz vietas jāpērk pult.lv 180Ls maksā, ja pirkšu visu šķivi galvas utt.. varbūt kādu atlaidi ar izdotos izdīkt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...