Jump to content

Tele2 gprs /rēķinā uzrāda lielu apjomu/


SoundForsage'
 Share

Recommended Posts

Sveiki

Tātad saņēmu rēķinu un skatos, esmu izlietojis 35mb no gprs, nu par to attiecīga summa 20ls, kkā baigi daudz manliekas par tādu mazu apjomu. Bet, es to gprs neizmantoju, savā 5800 skolā savu reizi eju inetā caur WiFi, gāju uz T2 kantori, atsūtīja tag to izdruku, bet neuzrāda kas darīt tur ir, parādatikai tele2.lv. Vienā reizē par minūtes darbu- 18mb 11ls,un vel par kādiem 10mb pie 10ls, tad vel sīkumi tādi.. pieslēgumi kopā bijuši kkādi 50.

WiFi ar to GPRS nekāda sakara tač nav ne?! Un, tie Tele2 GPRS parametri automātiski telefonā ir, vai jāsūta kkas. Pieslēguma veids Brīvais10.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Laipni lūdzam tele2, kas pie brīvais 10 ir rakstīts par gprs tarifu? ja 0.63 sant par mb tad jau tuvāk.

Link to comment
Share on other sites

microlink

Kāpēc maksāt vairāk ? :spiteful:

 

Bet ja nopietni, tad paskaties izdrukā laikus kad lietots trafiks. Ja web neredzi, aizej uz salonu, moš tad dabūsi izvērstu atskaiti. Ja laiki sakritīs ar to kad sēdēji netā wifi, tad ok: neesi norādījis pareizo piekļuves punktu. Parasti tagad jau telefons iegūst no operatora uzstādījumus automātiski.

Link to comment
Share on other sites

SoundForsage'

Tos laikus skatījos, hvz sakrīt vai nē..

GPS- ieinstalēju to OVI Maps jauno, bet nu kkas man tur neiet un neizmantoju itkā viņu.

Nujā, vajadzētu sīkāk redzētkastur darīts, instalēts vai kas..

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

...

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Tele2 visur komunicē, ka bez datu plāniem, ar fizisko personu tarifu plāniem 1 MB maksā Ls 0,61, bet reāli sanāk nedaudz vairāk, laikam, 0,614 Ls/MB. Tos 0,4 santīmus pavisam nejauši ieraudzīju, kad vienā no detalizācijām bija norādīts 1 MB, bet maksa 0,614 Ls.

 

Vai Tev nav pieslēgts kāds no datu plāniem? Ja nav, tad nu jau vairs neko. Sūdīgāk Tev būs, ja Tev ir pieslēgts kāds no datu plāniem, bet rēķinā nav rindiņas "Datu apjoma atlaide". Tad tur sistēmā kaut kas viņiem būs nogājis greizi. Ja Tev šāda situācija, tad, piezvanot uz 29560600 un izstāstot bēdu, nākamajā rēķinā Tev būtu jāierauga pārrēķins par datu apjoma atlaidi.

Link to comment
Share on other sites

kāds tev telefons ir ?

Daži piemēram ar iPhone pamanās naudiņu savākt uz GPS kartēm utt

Link to comment
Share on other sites

SoundForsage'

Datu plāns nekāds nav likt virsū, jā.. Parēķināju sanāk tur 35, .. MB un 22, .. Ls

Būs kkas tur jāsaliek lai tas GPRS vispār neietu tajā telefonā naf*g viņu. Telefons Nokia 5800 (modeli biju norādījis pirmajā savā ziņojuma :)

Nujā ganjau pats vainīgs tur esmu, kkāda nojauta bija, ka tas GPRS man tur uzrodās, kkas tur ar tām OVi kartēm....

Aiziešu uz salonu, mosh iedos izvērstu atksaiti.

Paldies par atbildēm, nākamreiz būšu uzmanīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties telefona zvanu žurnālā. Tur ir pilnīgi visas darbības un laiki tām, ko esi veicis. Man arī tāds telefons.

Link to comment
Share on other sites

SoundForsage'

Cerams 5dien dabūšu atpakaļ to telefonu no garantijas servisa :)

Link to comment
Share on other sites

ginnnts

Brālim 5800 LMT mazcenas telefons bija pamanījies pirmajā iegādes mēnesī ne no kurienes nepilnus 50mb iztērēt, par ko arī bija mežonīgs rēķins, kaut arī GPRS vispār netika lietots!

Aizejot uz LMT servisu izrādījās, ka telefons bijis pieslēdzies internetam visu mēnesi no SIM kartes ielikšanas! Bet telefonā pie pārraidīto datu apjoma uzrakstīts 0!

LMT paņēma telefonu garantijas remontā, kur vienkārši "pāršuva" programmatūru, un problēma pazuda! Protams, arī no rēķina tika izņemta maksa par pārraidītajiem datiem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...