Jump to content

Fixeta telefona sarunu ierakstisana PC


festooo
 Share

Recommended Posts

Man dažās vietās stāv kompis, softs, speciāla PCI karte atkarībā no tel. līnijas (analogā, ISDN vai telefonu centrāles ciparu līnija). Prieks dārgs, uz 4 sarunu kanāliem ~1000Ls. Profesionāla štelle.

 

Starp citu, ko tu gribi ierakstīt, katru sarunu, atkarībā no sarunas, cik ilgi glabāt, ciks daudz glabāt, otrā galā ir jāzin vai nē,...?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

pAnda71

Es skatītos uz kaut kādu IP telefonijas risinājumu birojā (piemēram, ar Asterisk) un tad jau tur var izpildīt visu ko.

Protams būs nepieciešama karte izejai uz pilsētas līniju.

Link to comment
Share on other sites

festooo
(labots)

Ideja ir pavisam vienkarsa- pieslegt telefona aparatu pie PC un lai tad ari ierakstas sarunas.

 

Sliktakaja gadijuma varetu pats manuali noradit, ka veicu sarunas ierakstu!

Labots - festooo
Link to comment
Share on other sites

festooo

Jaa, tiesi taa- tikai vienam telefonam.

 

Es domaju, ka varbut ir kadi telefona aparati ar teiksim usb portu, kuru tad varetu pieslegt kompim?

Link to comment
Share on other sites

Jā ir, bet bez vietējās centrāles (PBX) nesanāks, arī nav lēts variants. Ja tādas nav, būs vien jāmeklē kaut kādi atsevišķi štrunti, pieslēzmi pie tel. līn. un PC.

Link to comment
Share on other sites

festooo

Nu re- klust jau nedaudz skaidraks uz kuru pusi vairak jasliecas!

Tatad, ja tas iespejams tikai ar centrales palidzibu, tad nekas cits neatliek ka meklet risinajumu skanas ierakstisanai. Taa teikt pa tieso no klausules!

Link to comment
Share on other sites

Pilna google ar šitiem štruntiem, ieraksti "phone line recorder".

 

Piemēram šis.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Kad es vēl skolā mācījos un telefonsarunas bija par brīvu, pie skaļruņa pieskrūvēju pāris vadiņus, izlaidu pa apakšu ārā un pievienoju pie maģa ieejas.

Nebrīnīšos, ka šāds mehānisms ir iespējams arī mūsdienās. Galvenais ir gana liela klausule ar gana resniem skaļruņa vadiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...