Jump to content

Palīdziet atrast man WI-FI draiveri laptopam


lil_be
 Share

Recommended Posts

Laptops man Acer aspire 5739G

It kā atradu kaut kādus bet ar tiem neiet wi-fi nets.

Varbūt pat ta nav draiveru problēma.... ir ta, ka atrod to wi-fi tīklu, bet kad konektojas klāt, tad izmet erorru, ka Unable to connect... vai kaut kā tā...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

lil_be
(labots)

Aizmirsu piebilst: Windows 7 64 bit

Un diemžel, tajā linkā nav priekš 64 bitu Win7 draivers :(

Labots - lil_be
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 

Varbūt pat ta nav draiveru problēma.... ir ta, ka atrod to wi-fi tīklu, bet kad konektojas klāt, tad izmet erorru, ka Unable to connect... vai kaut kā tā...

 

Ja jau tīklu atrod, tad ar draiveriem visam jābūt kārtībā. Čakarējies ar tīkla iestatijumiem. Ko rāda device managerī?

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesapratu, ko man tur čakarēties?

Nu kā, Labajā snā paradās, tādi kā tornīšui, un pa vidu tada kā saulīte, tad atverās vaļā visi atrodamie wifi tīkli, kad konektojos klāt, man pasaka ka unable to connect...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Draiverus liec mierā. Ja reiz tiec tik tālu, kā raksti, ar draiveriem viss kārtībā. Ar tīkla konfigurāciju, vai piekļuves tiesībām gan ne. Esi pārliecināts, ka tie redzamie tīkli ir bez paroles un ir pieejami katram, nevis tikai ar konkrētām MAC adresēm ?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tātad -

 

Apgriez savu lapsi otrādi

Jābūt maziņai uzlīmītei ar tekstu apmēram -

 

in this device is used Atheros bla bla bla nosaukums (ciparos un burtos)

 

 

- iekš XP liekot nupat saskāros ka līdzi dotais CD tupā kārtā neder (lapsis nesaprot), Acer m.-lapā arī draiveru nav. Meklēju WiFi ražotāja m-lapā un viss ok.

 

 

 

Ups, neizlasīju ka WiFi strādā.. Tiešām arī iespējams Raiviic ieteiktais variants

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

raiviic

# RedDragon: Izlasi taču viņa pēdējo postu - ar tīkla atrašanu viss OK. Gan jau brīnās, ka netiek klāt ar paroli vai citādi aizsargātam tīklam.

Link to comment
Share on other sites

Ar Win7 ir visādi brīnumi redzēti. Man vienā līdzīgā gadījumā palīdzēja wifi draivera manuāla iebarošana, instala variantā viņš pieinstalēja savu menedžēšanas softu un tas neļāvās nokauties, kā rezultātā arī nevarēja savienoties ar atrastajiem tīkliem, ar vai bez aizsardzības.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
viesturs0711

Tu savam bezvadu rūterim netiec klāt, vai arī kaimiņu Vasīlijam esi uz kakla sataisijies sēdēt. Pēc tevis teiktā grūti ko saprast. :download: Ja tev ir doma tikt klāt tur kur tev nav pieejas, tad tas jau ir apspriežams savādāk. :download:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...