Jump to content

Video Card driver for WIndows 7


Jevgenijs
 Share

Recommended Posts

Jau kādu pus dienu nevaru dabūt skaidrību, ja kāds var ļoti lūdzu palīdzēt.

 

Vakar nopirku kompi, bija čakars ar cieto, aizvilku pie viena džeka tas man iedeva jaunu cieto un nomainīja video karti uz labāku.

 

Man stāv Windows 7, un draiveri arī visi stāv, windows 7 neko nepiedāvā un Device Manager arī saka, ka viss ir labi. Man vēl no rīta stāvēja NVIDIA draivers un Device Manager`ā tas saucās kā: SiS 900-based PCI FAST Ethrnet Adapter, bet es viņu izdzēsu, jo filmas lagoja, man teica, ka ar šādu video karti nevajag filmām lagot ( raustās, skaņa iet labi, bet dažreiz bildei pašai sevi ir jāpanāk ) Man bija visas opcijas, sākot ar rezolūciju visādās iespējās beidzot ar frekvenci. Vairāk par video karti:

 

System Manufacturer: American Megatrends Inc.

System Model: K7S41GX

 

Tagad pēc restarta, kad nav NVIDIA video card drivera man stāv un es arī nevaru viņu izdzēst, jo prasa restart un pēc restarta viņs automātiski pats atjaunojas: Standart VGA Graphics Adapter. Man jau acis no šī sāp, bet neko citu es nevaru izdarīt. Divas rezolūcijas 800x600, 1024x..., kad es ieeju nvidia mājas lapā un spiežu automātiski atrast draiverus viņs saka, ka man neko nevajag, man ir jaunākie draiveri u.t.t.

 

Man ir tādas aizdomas, ka man stāv divas video kartes, kaut arī es neko nesaprotu, bet tā liekas, monitora vads ir piesprausts pie jaunās video kartes ( sis K7S41GX ... ) , bet tur kur stāvēja vecā video karte, nez tur stāv kautkāda kastīte 2x4 cm, neizkatās pēc video kartes, bet kompi varēja ieslēgt

Lūdzu palīdziet..

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

aizvilku pie viena džeka tas man iedeva jaunu cieto un nomainīja video karti uz labāku...

 

kaut arī es neko nesaprotu

Tiešām zini, ka uz labāku? :)

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

1.Khmmm

SiS 900-based PCI FAST Ethernet Adapter
- tu vismaz izlasi, pirms dzēs? Ko, tavuprāt, nozīmē Ethernet Adapter ? Pareizi, tīkla karte, kam ar video nekāda sakara.

2. Tavai MB ir arī integrēta video karte - interesanti, pie kuras esi monitoru pieslēdzis (kaut gan, ieliekot citu, integrētajai būtu jāatslēdzas) ?

3. Kādu tieši jauno ielika ? Vecākiem modeļiem var nebūt Win 7 draiveru, lai kā tu meklētu. Precīzu kartes modeli studijā.

4.

Vakar nopirku kompi, bija čakars ar cieto
??? Un kā ar garantiju ???

Secinājums - aiznes kādam, kurš tiešām kaut ko sajēdz nevis "pie viena džeka" :D.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Sieviešu diena nav vīriešu piedzeršanās svētki!

 

Ja topiks rakstīts skaidrā prātā, tad steigšus stiep kompi uz veikalu un saki, lai nepārdod Tev nekādu datortehniku kamēr nebūsi atrādījis vidusskolas vai vismaz kādu datorkursu atestātu.

Link to comment
Share on other sites

Jevgenijs
(labots)

Es atvainojos, pārskatījos.. nedaudz noguris esmu, neto uzrakstīju.

 

Nevis Sis 900-based PCI FAST Ethrnet Adapter bet NVIDIA Vanta/Vanta LT.

 

šo kompi es nopirku pa 40Ls priekš interneta un filmām.

Labots - Jevgenijs
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Kompis "internetam un filmām" pa Ls 40 ar nVidia Vanta neiet kopā ar Windows 7. ;)

Tai kartei pat XP draiverus normālus nevarēja atrast, kur nu vēl 7.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Slinkums meklēt, bet šaubos, vai labāka par integrēto

- Integrated Mirage Graphics

- Shared Memory Max. 64MB

. Kā arī - kāds procesors, cik RAM ? Esi nu prātīgs un liec vien XP - priekš Win 7 šī kaste jebkurā gadījumā par švaku.

Pati MB jau arī " Microsoft® Windows® 98SE/ME/2000/XP compliant".

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=K7S41GX

Te visi XP domātie draiveri:

http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K7S41GX&o=XP

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jevgenijs

Rrrr, esmu galīgi nomocījis, ko tikai neesmu izmēģinājis lai atrastu šo draiveru, taisnība vien ir - jāliek XP un nav ko mocīties, bet te atkal ir viena problēma, CD man ir bet vada (plakanā) no plates uz CD man nav, vārdusakot es nevaru uzlikt windowsu no diska, vienīgais variants ir no flash. Novilku windowsu, kas bija iso failā, attaisīju vaļā un pārkopēju normālā veidā uz flash, pēc restarta spiežu F11 ( boot ), tad viņš atrod manu USB, 2min kautko dara un tad saka, ka ir disk error. Biju izmēģinājis to vairākas reizes un arī ar citu Windowsu. Manuprāt vaina ir tur, ka man biosā jānomaina BOOT 1th - CD / 2nd - HDD, bet es nevaru, jo nav plakanā vada. Ir iespējams ko darīt lietas labā ? Jo pie mana bračka uz viņa portatīvā viss aizgāja. Šeit būs mana datora parametri ( ja šo kasti vēl var nosakt par datoru :))

 

ADM Athlon XP 1.1GHz

1.25GB RAM

32-bit operation system

 

Ja es izņemšu cieto un uzinstalēšu windows no cita datora vai viņš aizies no mana kompja? Cik atceros kāds teica, ka iespēja ir, bet ļoti maza, kā tad īsti ir?

 

 

Paldies par jūsu atbildēm un palīdzību man.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Paldies par jūsu atbildēm un palīdzību man.

 

bet luudzu. konkreeti headshotu vai lobotomiju?

tas arii maksaa naudu!

 

 

ps. topic sleegts jo afftars cirvis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...