Jump to content

Pēc kāda noskrējiena jādomā par apgreidu?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Mani interesē, pie kāda bilžu skaita jāsāk domāt par fotoaparāta apgreidu, pirms varētu rasties kādas nolietojuma problēmas. Piemēram, šis, softs rāda, ka jau gandrīz 20k attēlu nofočēts.

 

j5nb5s2dyzmhc2drmcav.jpg

Link to comment
Share on other sites

osscar

pofig, fočē tik. Nav standarta rādītājs -citam nobirst pie 10K, citam pie 100.....remonts ap 100 Ls liekas bija ?

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

20k jau nav nekas... :mrgreen:

 

Ja jānomaina slēdzis, var ar mani sakontaktēt, domājams, varēšu piedāvāt slēdža maiņu (jaunu oriģinālo) ar regulēšanu lētāk par Canon oficiālo cenu.

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Razotajs garante 100000 reizem, ta ka izlietoti ir tikai nieka 2%! ;)

beefs

 

 

Link to comment
Share on other sites

marciss

ja garantee 100k reizeem, tad sanaak ka izlietoti ir 20% nevis 2% ;)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es ceru, ka remontu nenāksies sagaidīt :) Nu labi, jāskatās, lai putekļi pa daudz nesalien iekšā ikdienā lietojot.

 

Vienam bijušajam fočikam pogas sāka gļukot, kad pārāk daudz nospeķojās.

Link to comment
Share on other sites

Gufiys

Hmm, a kamerā šo informāciju nerāda par noskrējienu? Man kamerā tagad rāda 102-0706 , bet nemāku to iztulkot :D Tas varētu būt 2706 šāvieni kopš kameras dzimšanas?

Link to comment
Share on other sites

100k garantē xxD modeļiem un jaudīgākiem... mazajiem runā ka resurss esot ap 50-60k.

Bet zināmā mērā,no veiksmes atkarīgs,ir arī 350D kas bez maiņas nostrādā virs 150k.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Es ceru, ka remontu nenāksies sagaidīt Nu labi, jāskatās, lai putekļi pa daudz nesalien iekšā ikdienā lietojot. Vienam bijušajam fočikam pogas sāka gļukot, kad pārāk daudz nospeķojās.

 

:sorry: Slēdža noskrējiens...tas klassificējas kā mehanisms - mehānisks bojājums.

bet, kālab neviens neiepīkstas par sensoru kas pozicionē attēlu !!!

Salīdziniet bildes ar svaigu fočiku - tikko kā no veikala un fočiks kas jau izbliezis pie 15.K ( resurs iespaidīgs, kā kuram...un nejutīsiet ne mazākās izmaiņas...par putekļiem nerunāsim, vienkārši neņemam vērā.

- Krāsu toņu intensitāte

- Kontrasta % rādītājs

nju, kā ta ir ar to štruņtiku, ko sauc par sensoru_matricu !

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

O. mana vecā tēma :) Tomēr pie 35k nācās slēdzi mainīt, bet pēc nomaiņas viss lieliski darbojas un citu gļuku nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...