Jump to content

GPU salīdzināšana


hel
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Esmu nolēmis jaunā PC komplektācijā ņemt GTS 250, bet tagad ir 2 varianti šeit esmu jau pasūtījis ar MSI piedāvāto, bet takā dateks brīvdienās nestrādā, vēl ir laiks k-ko izmainīt

Nu galvenās lietas ko te var salīdzināt ir memory clock vs, core clock.

 

Lūdzu vai ir kādi ieteikumi? Tikai neiesakiet citas kartes, GTS 250 ir pagaidu risinājums, visdrīzāk uz gada beigām mainīšu uz citu, bet tas ir atkarīgs cik labi mani apmierinās viņas veiktspēja un piedāvājums no NVidia.

 

es vēl atradu šādu info tur ir vairāk tehniskie mērījumi kas izriet no šiem 2 dažādajiem parametriem.

Link to comment
Share on other sites

Tā starpība starp MSI un XFX ir niecīga, vismaz pēc statiem, bet tas Dual Slot Fansink izskatās vienkārši ekstra labi, noteikti ka tā arī darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Tā starpība starp MSI un XFX ir niecīga, vismaz pēc statiem, bet tas Dual Slot Fansink izskatās vienkārši ekstra labi, noteikti ka tā arī darbojas.

 

Es ar par tiem cooleriem iedomājos, tapēc jau ņēmu MSI, bet tomēr interesē kura ir labāka tīri statu ziņā..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

MSI, jo kur tad problēma pašam paaugstināt tās frekvences?

 

nu tad iemāci mani :D un vispār jebkādi jautājumi šai ziņā atkritīs :D

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

nu tad kad dabūšu savu pasūtījumu paskatīšos kas un kā.. man sāk šķist aizdomīgi tie 760 MHz jo MSI mājaslapā nav tāda piedāvājuma...

Link to comment
Share on other sites

galvu saspiedis vai nee, bet ja cilveeks grib nvidia, tad lai jau njem, izveele vienmeer jaarespektee, citaadi vienu dienu sanaaktu taa, ka visi brauktu ar audjikiem, gjeerbtos viena razjotaaja dzinsos un staigaatu Inkaras botaas :D

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY
(labots)
citaadi vienu dienu sanaaktu taa, ka visi brauktu ar audjikiem

Ok mēs visi brauksim ar AUDI RS ,bet tu lai nebūtu visiem vienādas mašīnas ar zapiņu vai žigulīti smile3.gif

 

 

Tāpēc stilam te nav nozīmes,visu izsaka ar kuru VGA ta spēle labak iet,jo tad kad tu spēle skaties uz monitoru,nevis PC korpusa uz VGA smile3.gif

 

 

Un dotaja situācijā HD5770 Dx11 1GB par to pašu naudu būs spēlēs ātrāks,klusaks,mazāk tērēs W.

 

http://www.verners24...1&c=111&p=84262

Labots - LEGIONARY
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Nu nav prāta darbs ņemt nvidia.

5770 is the right choice.

Un salīdzināt video kartes ar automobiļiem un apģērbu ir stulbuma pēdējā pakāpe.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Nu nav prāta darbs ņemt nvidia.

5770 is the right choice.

 

 

Neiet jau runa par Nvidia vai ATI,vienkārši dotaja situācijā par to pašu naudu HD5700 1GB Dx11 ir jaudīgāks,klusāks,mazāk tērē w.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Par to cipari NAV PRĀTA DARBS ŅEMT NVIDIA, jo tajā cenu grupā viņiem nekā jēdzīga nav, jo ap 90+ LS jau tirgojas 5770. Tagad laikam skaidrāk izteicos.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Tu to linku jau 3. reizi kopē. Tu strādā tajā bodē vai?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Tu to linku jau 3. reizi kopē. Tu strādā tajā bodē vai?

 

Nea :)

Varu arī iemest salidzini.lv

Link to comment
Share on other sites

itanium

Protams, galvenais ir cik stilīgi šamā noslēgtā keisā izskatās.

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

ne vienmeer visu izsaka pliki cipari tongue.gif

 

Jebkura gadījumā HD5770 1GB spēlēs ir ātrāks par GTS250 1GB.

Āā un pareizi,gts250 nav Dx11 atbalsts,bet HD5770 ir,spēles tagad jau ir pietiekami daudz lai to izbaudītu,STALKER,DIRT 2,BF BC2 utt...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jebkura gadījumā HD5770 1GB spēlēs ir ātrāks par GTS250 1GB.

Āā un pareizi,gts250 nav Dx11 atbalsts,bet HD5770 ir,spēles tagad jau ir pietiekami daudz lai to izbaudītu,STALKER,DIRT 2,BF BC2 utt...

 

un tad tu man vēl piedāvā lai es varētu laist uz DX11 iegādāties windows 7 ? :D

GTS 250 1GB atpaliek gaužam maz no HD 5770, spēlēs ar PhysX tehnologijas iespēju NVidia iespārda un no tavām nosauktajām spēlēm nevienu neesmu un arī netaisos spēlēt.. action - shooter utt. sucks :)

starpcitu kapēc tad neiesakiet HD 4870 ? pat ar visu DX11 un citam figņām HD 5770 diezgan atpaliek no HD 4870..

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY
(labots)

batman asylum,mirors edge tie ir tie ievērības cienīgie geimi ko...?

 

Apskaties kas notiek iekš BF BC2 http://www.youtube.c...h?v=q1A8feOT5go neviens Nvidia marketinga triks nenstāv līdz smile3.gif

 

HD5770 piedāvaju tapēc ka viņs par to pašu cenu ir ātrāks,klusāks,mazāk tērē w neka GTS250(tu taču nāvīgi gribēji GTS250)

HD5770 ir tāda prieksrocība kā Dx11 atbalsts,kurš nav GTS250 smile3.gif

 

 

Un kāds te sakars ar W7 pirkšanu,cik windas esi nopircis tu,un cik no torren... nākušas...

Labots - LEGIONARY
Link to comment
Share on other sites

godigi sakot nezinu kas tie par batmaniem un spoguļiem un šaubos vai var salīdzināt kartes ar tik lielu vecuma starpību

es gan nesaprotu ko man skatoties video vajadzēja pamanīt ?

tikpat labi šeku reku gts 250

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

godigi sakot nezinu kas tie par batmaniem un spoguļiem un šaubos vai var salīdzināt kartes ar tik lielu vecuma starpību

es gan nesaprotu ko man skatoties video vajadzēja pamanīt ?

tikpat labi šeku reku gts 250

 

 

 

 

 

COD MW2 uz BF BC2 fona izskatās nožēlojami,šauras kartes,nav tehnikas un destruction...:(

Link to comment
Share on other sites

da labi apdomāšu bet ja ņemšu tad ņemšu tai pašā dateksā lai nav jāčakarējas ar pasūtīšanu utt. un tad nu man tas izmaksātu apmēram +15 Ls..

 

nebūtu ziņa ka mēneša beigās iznāk jaunā NVidia sērija daudz nedomātu ņemtu k-kādu GTX 260 vai GTX 275 nav ja utā lieta naudā, vienkārši NVidia patīk :) un tagad iznāks jaunāš un lauzīšu zobus ko darīt ar to ATI karti :D

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Ne nu,es saprotu,ka tu sākumā gribēji GTS250 un citas neprasīji piedāvāt,bet tajā pašā laika tu gribeji izveleties starp divām GTS250.Sanāk ka tomēr izvēle pastāv,un tajā pašā cenā sanāk HD5700 1GB Dx11 kuru arī ieteicu,jo HD5770 1GB Dx11 ir jaudīgāka,klusāka un mazāk tērē W.

 

Protams ja tu visu to ignorē kā arī citus lētākus veikalus,kur nav problēmas ne ar piegādi,ne arī ar garantijām,tad neviļus rodas aizdoma ka tu veic agresīvu dateks reklamas kampaņu...sarcastic.gif

 

Bezjēgā pieminēt kaut kādus tu GTX260,GTX275 vai pat GTX285 ~200Ls, kurus jau tagad saliek HD5850 ~170Ls

Link to comment
Share on other sites

nu tad iesaki labu ar visām garantijām utt. veikalu centrā kur es kaut vai rīt varu aiziet un nopirkt HD 5770 lētāk nekā iepriekšminētajā veikalā :D neteiksim lai nešķiet ka atkal reklāma k-kada :D

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Varbūt tev vajag tomēr veikalu kas tev to VGA atnezīs līdz gūltai,ko....:)

Link to comment
Share on other sites

nē paldies, bet jēga man kratīties pāris stundas tērēt naudu uz sabiedrisko utt. lai beigu beigās ietaupītu 2-3 Ls ? tāpēc jau pasūtu visas pc daļas uzreiz ar piegādi.. ar rokām būtu grūti viņas atstiept smukās kastītēs es jau minēju ka videokarte ir jaunam pc laikam aizmirsu piebilst to ka jauno PC arī pašlaik pasūtu "tai" pašā veikalā :)

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY
ja ņemšu tad ņemšu tai pašā dateksā,tad nu man tas izmaksātu apmēram +15 Ls..

 

Hmm..laikam jau nu nav tikai tie 2-3 Ls :)

 

Un dateks nemaz tik tieši centrā neatrodās,kaut kur pie zemitana tilta kas ir centra rajons nevis centrs :)

Saprastu ja tas būtu pie veikala origo kā tas ir 636 veikala gadījumā,bet tā aizbraucot uz centru man vēl jakratās līdz zemitānu tiltam,nu galīgi neizdevīgi :(

 

Nez kā ir arī ar to dateks reputaciju,no sākuma metaleks tad dateks,kas būs nākošais....

Link to comment
Share on other sites

es par to ka mīnuss visi transporta izdevumi ja man vajadzētu braukāt apkārt un takā es tāpat no viņiem sūtu pārējās daļas ar kurjeru tad lai iet viss vienā cenā..

Link to comment
Share on other sites

duksis

Kur var tos chartus dabūt? Man arī interesē, bet tikai budžeta karšu salīdzinājums - tādas kā hd5450, 9500gt. Vobšem labākā karte budzeta klasē +/- 30ls

Link to comment
Share on other sites

Amattieriss

omg ....

 

autors ir unikals,grib mainit karti gada beigas? un vel izmest bezjega peso , nu ok, ja nauda ir njem tik ciet to msi variantu un vel var meigjinat pakustinat savas ***** rokas un pameklet google ka var uzdzit vga vsp bus super , no otras puses labak nemaz nekjertes klat, nekadam vga virstrakteshanam ,savadak nosvils visa kaste un boot's bus vainigs.

Tas ta autor, zinashanai , bija metaleks , vinsh "aizveras" un visi klienti ar visam garantijam ats**** , so flag vruki un dodies tik turp.

Labots - Amattieriss
Link to comment
Share on other sites

cucumber

jurijs gan jau domāja ka , 5770 priekš dx11 par vāju. jo visas dx11 fīčas viņa nevar nemaz kārtīgi pavilkt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...