Jump to content

LCD 26'' ar MPEG4 unCI slotu


eltons2121
 Share

Recommended Posts

Sencīšiem-pensionāriem pēdējās dzīvības pazīmes izrāda esošais CRT teļļuks.... jādomā par jauna iegādi, bet esmu galīgs līkrocis, lai kaut ko saprastu no šībrīža piedāvājuma veikalos. Varbūt varat kaut ko ieteikt... nevajag nekādus extra vipendronus ...vajag lai varētu skatīties VTV un lai ir sprauga kur iebāzt Lattelekom TV karti.

Bužets redzams tēmas virsrakstā.

Paldies par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Lai lietotu Lattelecom viedkarti iekš televizora būs jāpiepērk conax modulis ~25LVL, Brīvie kanāli ies arī bez moduļa un kartes.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

eltons2121
(labots)

Droši vien tūlīt par mani smiesieties, bet interneta dzīlēs atradu šādu te 'dabas brīnumu'

http://simsim.lv/index.php?productID=202182

 

Vai ar šo te veči "panorāmu" redzēs? :meeting: un vai šim arī jāpērk tas conax modulis, jeb tam jau ir "šķirba" kur "iebāzt"" viedkarti?

Labots - eltons2121
Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Panorāmu redzēs arī bez kartes. Karti vajag TIKAI maksas kanāliem!

Televizoram nav "šķirbas kur iebāzt viedkarti", ir "šķirba" kur iebāž Conax moduli, kuram savukārt ir šķirba, kurā iebāž karti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Līdzīga situācija-ir vajadzīgs 26" LCD TV,kur budžets līdz 300LVL,skatīšanās attālums~2m un tiks skatīts "kabelis" un DVD.Neesmu sekojis līdzi šī brīža aktualitātām šajā jomā,bet ir vēlme(varbūt muļķīga) nopirkt ko jaunāku.Vārbūt kāds lieto SAMSUNG LE26c450E1 vai ir pieredze ar Philips 26PFL3404 ?

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

Tikai ne 2009. gada 3000ās sērijas Philipsus...

Mājās ir 22PFL3404H/12 - bilde ne visai.

Latviešu valodas nav (ja aktuāli), pārslēdzoties starp maksas kanāliem saka "scrambled progamme" un tikai pēc tam ir bilde.

Ja nevar pacelt vismaz 2009. gada (labāk 2010. gada) 5000to sēriju (26PFL5404H/12 vai 26PFL5405H/12), tad 3000tai labāk iet ar līkumu.

Plus pierēķini tos 26 ls par Conax moduli, ja vajag. Ja kabelis digitālais protams.

Analogajam nevajadzēs.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl izskatās, ka 26" 5000jā sērijā šogad nav :(

Atliek 26PFL3405H/12

Par to es neņemos spriest, jo man ir pagājušā gada modelis...

Šim vismaz ir LED, cerams ka bilde labāka.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Pēc mazas aptaujas un interneta veikalu bombardēšanas,tika nopirkts šis sony kdl-26EX302 un pagaidām esmu apmierināts.No Sony atbalsta tika atjaunināta programmatūras versija uz M8.720,bet ļoti iztrūkst tik pierastas funkcijas kā pārslēgšana ar vienu taustiņu uz iepriekš skatīto kanālu,kas ar taustiņu ALT bija pieejams pat uz divdesmitgadīga Sanyo agregāta,bet ir latviešu valodas izvēlne,4 HDMI izejas,USB,MPEG4 utt.Ražots Polijā un par tādiem zlotiem normāls verķis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...