Jump to content

MITs


Guest
 Share

Vai Jūs apmierina Mīts pakalpojumu kvalitāte ?  

110 members have voted

  1. 1.

    • ?oti labi
      43
    • Labi
      28
    • Slikti
      7
    • ?oti slikti
      11


Recommended Posts

Jap... esmu tagad Proneta paspaarnee... driiz beigsies liigums un domaaju paarvaakties pie Mita. Pronets izbesiijis.. nets pa vakariem velkaas (iipashi aarzemes) Man interesee kaa ir ar paarieshanu no viena ISP pie cita? Kaa tas notiek? Vai arii katram provaideram tas ir savaadaak... ja taa buus jaazvana uz to Pronetu un jaalozaas krieviski.. :(  8)

 

Nav problēmu pāriet no Pronets pie cita ISP. Es tiem vienkārši aizsūtīju mailu un paziņoju, lai pēc pāris dienām tie mani atslēdz. Pagāja nedēļa, pieslēdzu Mīts, piezvanīju Pronetam, bet šie pateica, ka mailu neesot saņēmuši un lai aizsūtu vēl. Informēju par situāciju telefoniski un viss. Nekādu problēmu nebija, tikai Pronets īpašnieks Sergejs sašļuka, jo kārtējais klients aizgājis un apvaicājās, kādi bija mana lēmuma iemesli. Tas arī viss. Vispār jau arī pie Pronet gadījās zaļa dzīve - stabils 50Mbit tīkls cauru diennakti man bija veselu pusgadu, bet ārzemes gan bija ļoti sliktas - zem 1Mbit un ar tendenci ātrumam kristies. Arī maksa - Ls 14 mēnesī tomēr ir lielāka, nekā Mītam.

Link to comment
Share on other sites

mjaa taa ar tiem monopoliem ir....

 

personiigi man ir paveicies... maajaa kuraa es dziivoju ka minimums ir vismaz 4i provaideri, tie kurus zinu... :)

 

Da Best ir Jucom... kam nav citu alternatiivu... vienmeer ieteikshu sho kantori :) un liigums arii draudziigs.. to kas un kaa var palasiit topikaa Jucom...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
BenderLV

kaut kā man sāka raustīties pēdējās 3 dienās. brīžime pat pazūd :(

tiesa neesmu zvanījis sūdzēties, nebija akūta vajdzība.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest JohnyD

Peedeejas dienas internets lago, liels packet loss un nestabils internets. Mits.lv pa 11,80ls ar ruuteri sadaliits uz 3 kompjiem un reaali straadaa tikai viens, jo paareejiem, paraadas, pazuud utt. Vai nu centraalee ir probleema vai man... moshka tas cinju jaunais, debiilais piedaavaajums pi** mozgus...

Link to comment
Share on other sites

Guest malinens3

Manuprāt, Balticom internets Pļavniekos pagaidām ir vislabaakais variants (labs līgums, nekad neapgriež interneta ātrumu, interneta ātrums reti kad noslīd zem maksimālā solītā ātruma, bet gan lielaakoties tas paarsniedz soliito aatrumu, var teikt, interneta pārklajums ir visur Pļavniekos, bet Mits pagaidām tikai dažām mājām). Vienīgi Mits sola lielāku maksimālo ātrumu un nedaudz zemāku cenu, bet reāli Balticomam savā tīklā arī var izspiest tos 100mbit...

Link to comment
Share on other sites

Laikam MITAm ir plani izplesties Plavniekos ja tadu reklamas akciju biida. Cenas interesantas, domaju kadu dalju Balticoma klientu mierigi savaks.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

man purvciemaa bez gljukiem :)

kaa pareizi izreekjinaat cik ir MiB/sec, ja piedaavaa 35 Mbit/sec

 

nu nez kaa tur ar Balticomu, ka tik shis nepaarpeerk arii Mitu

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Guest malinens3

jādala ar 8 laikam (vai arī ar 10)

Labots - malinens3
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

ar 8, peec tam ar 1024, nezinu vai pareizi sanaak, man kaut kaadi 4,2

njaa un starp saveejiem shiem arii limitots, vairaak par 10MiB nav gaajis

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

nezinu man itkaa soliitais 35mbiti ;) a reaali iet 7-8MB LV vismaz ;) ja ir iespeeja njem MITS ;)

nezinu pa LV neesmu jutis nekaadu apgraiziishanu :wink:

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

man gan reaali 10 ;)

shie kad vilka teica ka buus liidz 57Mbit/sec soliito 35 vietaa, bet ir pat vairaak

Link to comment
Share on other sites

njaa un starp saveejiem shiem arii limitots, vairaak par 10MiB nav gaajis

 

Tev kabelis 99% ir 100Mbitīgais, sviči un rūteri arī max 100Mbitīgie, un tīklene.. labi varbūt, ka tev tīklene ir Gbitīgā un kabelim visas 8 dzīslas pareizi saslēgtas un šis ies ar 1Gbit caurlaidību, BET provs nepirks tev dārgos gigabit svičus un rūterus un bēniņos neliks. tš kā MAX kovar izspiest ir 100Mbps=12.5MB/s vairāk nē, jo dzelži neatbalsta.

Link to comment
Share on other sites

He, ja kurā rajonā , provaiderim maz klientu , tad tas , dažreiz ir labi. Piemēram , man Balticom Purvciemā. Cik saprotu , šie nav dominējoši šajā rajonā, rezultātā dzīvoju ka niere taukos - ātrums zvērā . Protams , ja tas provaidera kantoris nav tipa ''roga i kopita '' . Varbūt kautkas līdzīgs ar Mits Pļaviniekos . Ja grib iegūt klientus, centīsies būt labi . :) No otras puses , labi būt liela provaidera klientam - ja ko savajagās , tad ar lielu garantiju , p2p tīklos trāpīsi uz savējo, attiecīgi vajadzīgo dabū baigi fiksi.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

nvm Mits nevelk jaunajā 5stāvu mājā pretī kuršiem uz Brīvības ielas :-x :-x , visi mani jautājumi atkrīt :?

Labots - Grubby
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vai kaads ir MITS liigumu maz lasiijis pirms nosleedzis? Es tagad domaaju par piesleegshanos vinniem, un paprasiiju, lai liiguma paraugu atsuuta, lai varu iepaziities, biju shokaa, no gala lietotaaja prasa visaadus sodus, obligaati sleegties uz 6meen., vinni izveelas shkkiireejtiesas tiesnesi u.t.t. Pagaidaam peetu liigumu, un suutiishu labojamos punktus redzees vai palabos vai nee, ja nee, nu tad sorry, galvu cilpaa nav ko baazt. Vinni sanaak, ka peec liiguma prasa visu no pateereetaaja, bet pashi it kaa tikai noraadiijushi garanteeto min, un sankcijas var teikt nekaadas nav, ja gadiijumaa kas gala lietotaajam nepatiik - sanaak peec liiguma, ka gala lietotaaju nnem priekshaa pa visu, savukaart provaideri nevar izchakareet, ja ir ilgi nets nav pieejams.

Labots - sieks
Link to comment
Share on other sites

Šādu līgumu var apstrīdēt tiesā, jo nav vienlīdz izdevīgs abām pusēm (patērētājam), bla, bla, bla ....

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Fastnetam, pie kura esmu pieslēgts, arī līdzīgs līgums.

 

Punkts par šķīrētiesu ir klaji pretlikumīgs. Arī pārējie punkti ir apstrīdāmi... Bet kuram ir vēlme ar viņiem tiesāties....

 

Dotajā momentā atkal domāju par provaidera maiņu. Uz doto momentu download/ uplodad ātrumi pilnībā normāli. BET! weblapas verās vaļā NENORMĀLI ilgi.

 

Sākumā nevarēju saprast, kas par lietu. Bet uz doto momentu liekas problēma ir sekojoša - viņi kaut ko samudzījuši rūteros un katras konekcijas nodibināšanas laiks ir diezgan ilgs. Kad konekcija nodibināta - dati pa viņu normāli pārraidās. Tā kā webam uz katru lapu ir diezgn daudz konekciju, tad tas pasākums kļūst ļoti lēns.

 

Sieks! Dod ziņu kā sanāca ar MITS- viņi piekrita līgumu mainīt vai nē? (Jo viņi ir kā viens no variantiem uz ko pāriet...)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

visapaar jau tas ir akcijas liigums, ja neveelies maksaat sodus, tad noteikti par pieleegumu buus kaadi 25latinji jaatdod, un tad vareesi jebkuraa laikaa lauzt liigumu bez sodiem

es ar exgtranets tikko nosleedzu, man gan sanaaca liekas 15 par piesleegshanu+kabelis 8lati

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām līgumu nosūtīju pazīstamam juristam ar saviem komentāriem, lai uzmet acis, un tad sūtīšu MITS savus līguma labojumus.

Link to comment
Share on other sites

Nu tāda iespēja pastāv, ka nepiekritīs. Vienīgi tad jāskatās citas firmas, bet par tām savukārt ir baigi daudz sūdzību dzirdēts.

 

Sieks! Dod ziņu kā sanāca ar MITS- viņi piekrita līgumu mainīt vai nē? (Jo viņi ir kā viens no variantiem uz ko pāriet...)

 

 

Paliku pie tā, ka pameklēšu citu ISP, pārāk daudz līguma punktu jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Mitu jau 4 menešus un nav bijušas problēmas. Esmu ļoti apmierināts ar kvalitāti ,ātrumu un vispār.

Pagaidām uzskatu ka labākais internets kāds man ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

_________

Lietoju MITU jau vairākus gadus. Varat nesatraukties, ja apmietina cena, tad droši varat slēgties klāt. Neatceros kad vispār ir bijušas problēmas, varbūt pašos pirmsākumos, bet pēdējā laikā nekādu problēmu........

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Atvainojos par veca posta pacelšanu, bet dēļ radušās problēmas radīt jaunu tēmu likās neloģiski.

 

Vai Mits lietotājiem Pļaviniekos patreiz iet ārzemju nets? Man patreiz iet tikai Latvijā... :S

Link to comment
Share on other sites

specuks

Man Jugla ari neiet, kaut kas ar routingu nobrucis. Ja pedeja laika kaut ka galigi nerulle.

Link to comment
Share on other sites

Visu dienu bremzē un ārzemju nets arī neiet, pazīstot Mits, pēc max 20 min viss būs ok :D

Link to comment
Share on other sites

kaapurs

Same here! Visu dienu lēns, un tagad arī ārzemes pazudušas.

 

Visu dienu bremzē un ārzemju nets arī neiet, pazīstot Mits, pēc max 20 min viss būs ok icon_biggrin.gif

Man gan apmēram pusē gadījumu, kad pazūd nets, tad parādās atkal tikai vai nu pēc pāris stundām, vai vispār tik nākamajā rītā.

Labots - kaapurs
Link to comment
Share on other sites

Man ir Prolain Ķengaragā. Līdzīga situācija. Nevar saprast, kas iet un kas neiet. Pēdējā laikā vismaz reizi nedēļā pa vakariem ir problēmas, kad nav kam zvanīt. Otrā dienā būs bez problēmām. Es pieļauju varbūtību, ka signālu viņi ņem no kāda cita.

Link to comment
Share on other sites

specuks

Da visiem viņiem arzemes iet caur IPasauli kas savukārt arzemes pērk no globalcom.lv Palietoju ari apnika, kopš ārzemes palaidu caur tl.lv vairāk problemu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...