Jump to content

Mpcs ar CCcam


baky
 Share

Recommended Posts

a kā ar šito MgCamd Mpcs noregulēt, man 'viņš met aŗā šitādu

2010/02/23 14:11:16 4188 p07 expected MSG_CLIENT_2_SERVER_LOGIN_ACK (E1), received FF

config server man ir rakstīts ka newcamd, šitā rinda ir uz sky germany

Link to comment
Share on other sites

nezinu iisti kaa ir ar Mpcs bet ar MgCamd ir taa:

1. vajag vismaz MgCamd v1.35

2. ieksh /var/keys/mg_cfg

G { 32 } ja turpinaasi lietot arii newcamd tad G { 33 }

un arii atkariibaa no prioritaateem parametrs P { 02 } vai P { 00 }

3. CCcam rindinju ierakstam failaa /var/keys/cccamd.list liidziigi kaa tas ir ar newcamd.list

OK! Te lietojam CCcam 2.0.8 , starp citu.

pieziime: saistiibaa ar MgCamd v1.35 "supported server version up to 2.1.1, later not work"

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

nomaini MgCamd pret CCcam un viss.

CCcam prot arii ar newcamd straadaat.

sameklee CCcam.cfg ar apraxtu un palasi.

Link to comment
Share on other sites

itkā novilku to cccam 2.3.1 bet tur tas cccam.cfg fails ir taka pamaciba vai kas jo tur visas rindinas sākas ar #, un tie parejie faili vaļā nevaeras. tad kad mpcs.server failā norādu cccam tad vispār nekas nenotiekās parādas server lost un vis apstājas. tad kad uzliek newcamd tad itkā aiziet bet met ārā šitādu rindu: 4200 p07 expected MSG_CLIENT_2_SERVER_LOGIN_ACK (E1), received FF nav atbildes no servera un tā rinda ik pa laikam atkartojas :unsure:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

cik saprotu tad cccam, bet kā sadabūt tos cccam sadrboties ar mpcs? pietiek ar vienkāršu iekopēšanu vai velko vajag?

Link to comment
Share on other sites

c: servera_ip_vai_hostname ports user pass

shii ir forma kādā jabut cccam.conf faila ierakstal lai pieslegtos pie cccam servera

ja linijas priekshaa ir # tad taa ir nokomentāta un netiek ņemta vērā

Link to comment
Share on other sites

@baky

prieksh kam teu tas mpcs? teu lokaalaa karte ar vinju straadaa? uz kaada protokola ? newcamd?

ja pareizi sapratu no ieprieksheejiem postiem tad teu jaapanaak (atkariigs no images) lai abi (mpcs un CCcam) straadaatu vienlaiciigi liidziigi kaa pirms tam teu bija mpcs+MgCamd

cik saprotu tad sanaak divi serveri tiek izmantoti: viens lokaalais uz newcamd un otrs attaalinaatais uz CCcam

piem. mpcs kaa karshu serveris (laikam newcamd protokols)

CCcam kaa klients

ja serveris ir uz lokaalaa boxa tad

CCcam.cfg failinjaa pieraksti vienu rindinju

N: 127.0.0.1 ports lietotaajs parole DESatsleega <- var paarkopeet no newcamd.list

un otru

C: serverIP_or_HostName Port User Password

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

nē vienkāši ar šito cccamu saskaros pirmo reizi tapēc arī ir tāda nesaprašna. uz doto brīdi darbinu mpcs4.7 ar newcamd ,kas ir lokālā karte? bet vņam mapītē nav iekšā cccam.cfg fails. atradu netā cccam2.1.3 un tur ir iekšā 8 faili (CCcam.1.1.3; CCcam.armeb; CCcam.armeb.eabi; CCcam.cfg; CCcam.mipsel; CCcam.ppc; CCcam-2.1.3.txt; ChangeLog ) tātad sanāk ka man tos failus vajag iekopēt iekšā mpcs un nogonfigurēt cccam.cfg vienkāŗsi man tas cfg fails ir darausmīgi liels ar visadiem aprakstiem un niansēm, un visas rindas ir atslegtas, un nezinu kuras ieslēgt lai tas iskatītos kā viņam jāizkatās, prasīju arī googles tantei pet pagaidām neko prātīgu netaradu parsvarā visa informācija priekš drīma ir. tā doma man pareiza ir vai esmu ko galīgi saputrojies? :blink:

Link to comment
Share on other sites

"lokaalaa karte" = karte, ko ievieto sat uztveereejaa vai kaadaa citaa karshu lasiitaajaa, lai skatiitos maksas kanaalus. piem. shitaadas

 

ja teu taadas vai liidziigas nav, tad neatbildeets jautaajums prieksh kam teu mpcs.

ok varbuut kautkas stipri specifisks... tapeec veelreiz visu un no saakuma

kaads teu sat uztveereejs (modelis)?

kas par imagi virsuu (softs,versija)?

kaa un kaapeec pirmstam izmantoji mpcs un/vai newcamd?

kas (mpcs/newcamd,mgcamd) uz kaa (PC/flexbox) staav?

kas uz PC (OS/CPU)?

 

gjeneraalaa doma ir taada ka MgCamd un CCcam praktiski darbojaas vienaadi un nez vai MgCamd-am ir kautkas taads ko CCcam-s nespeetu.

 

starpcitu:

CCcam peedeejais ir shis 2.1.4 rekomendeeto var dabuut te

tas kas aiz punkta (tipa paplashinaajums) .mips, .ppc .x86 ... tauta taa apziimee dazhaadus procesoru tipus, kuriem attieciigaa kompilaacija domaata. taatad jaanjem tas, kursh atbilst tavam sat uztveereejam vai varbuut datoram...

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

nē man nav neviena no lokalajām kartēm. mpcs vajag uz PC+flexbox mērķis tāds kā jau kā ir šī topoka tāma, jo viņiem tiek nodrošināts CCcams, tad lai es to redzētu manā galā arī to vajag lai vis darbotos. kad mēģinu tagad pieslēgties pie viņu servera ar mpcs man met ārā kut kādu kļudu. bet cik sapratu tas atkrītt jo cccams tik normāli uz drīma darbojas.

Link to comment
Share on other sites

cccams tik normāli uz drīma darbojas.

 

taa nu gluzhi nav. bet uz jautaajumiem tu neatbildeeji. sorry.

ko ta tu sat uz PC skaties? es kautkaa nespeeju iebraukt :pardon:

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

ja netbildējo pirms tam nebiju pie paša aparāta :)

1. mpcs vajag kā klients kas darbojas manā pusē

2. Flexbox 330 ar Openbox F-300 softu 5.37

3. mpsc izmantoju tapec lai dabūt atslegas iekšā flexboxī, newcamd tā ir rakstīs mpcs.server failā laikam serveris kaut kur svešzemē strādā ar šo protokulu

4 mpcs ide 4.7 versija, vairāk neko tur neesmu darījis ne papildus ar newcamd, ne mgcamd

5. uz pc virsū ir vista 32bit, procis ir Intel Duo Core T5250 1,5Ghz

Link to comment
Share on other sites

Varbūt maldos, bet liekas ,ka iekš mpcs var ielikt tikai newcamd un camd3 stropus.Vismaz to esmu darījis.Par CCCam nezinu.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

ko ta tu sat uz PC skaties? es kautkaa nespeeju iebraukt :pardon:

shēma tāda PC ar netu - uz PC darbojas programma mpcs kura caur netu sajūdzas ar stropu un caur com portu nodod medu flexboxim. vai tad ši metode ir tik novecojis vai nepopulāra?

Link to comment
Share on other sites

@baky

njaa ... teu laikam taisniiba. uz dreambox tieshaam viss ir daudz vienkaarshaak

varbuut shis var liidzeet. (jaaregjistreejaas)

Link to comment
Share on other sites

MPCS ne ar ko būtisku neatšķiras, vai to liek uz Drīma, vai uz kompja +Openbox.Cita lieta, ka Drīmam to EMU ir vesela čupa, bet uz kompja-viens MPCS, tikai pielāgots dažādiem uztvērējiem.Mucas dotajā linkā runa ir par servera pusi-Howto: Building Debian Linux server with CCcam" to use a cccam server and mpcs as cardserver.Kā ar klientu-varbūt pajautāt kaut vai te -ir versija arī ar Gbox.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
andreits

es atkal īsti nesaprotu, kā ar ccam skatīties newcamd protokolu (apnicis slēgāties no ccam uz mgcamd).

No dravnieka saņēmu šitādu:

 

CWS_INCOMING_PORT = 12000

 

CWS = serveris ports user pass 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

 

 

C līniju iekš ccam.cfg rakstu:

 

C: serveris ports user pass

 

nekas nenotiek. Vai tur vēl kautkas jāraksta?

 

Paldies draugi :)

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

NEPAREIZI!!!

ieksh cccam.cfg teu jaabuut rindinjai

 

N: serveris ports user pass 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

 

C: rindinja ir domaata CCcam serverim, nevis newcamd!

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...