Jump to content

lētākā sūtīšana uz ārzemēm


azarbaidzz
 Share

Recommended Posts

marrtins

Aizej uz citu pasta nodaļu, ievīstītu burbuļplēvē, un noformē kā "pc parts for return".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nekad neesmu neko lielu sūtījis no ārzemēm uz LV, bet iespējams būs nepieciešamība un nav nekādas pieredzes šajā jautājumā..

Ko jūs ieteiktu izmantot, ja nepieciešams nosūtīt koferi no Slovākijas uz LV - svars nedaudz virs 20kg?

Iekšā nekas plīstošs nebūtu, tā ka nekādu super ekstra saudzīgo sūtīšanu trauslam priekšmetam šeit nevajadzēs, par ko citi šeit iepriekš runāja.

Kāds būtu lētākais variants, kāda pieredze, ko varat ieteikt?

 

Vai ir iespēja vispār ko tādu nosūtīt iztērējot zem 50eiro?

Kaut kādi starptautiskie pakomāti? Pasts? Kādi citi varianti?

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Man kā reiz vajag uz Eiropu kādus 15kg nosūtīt. Skatījos, ka ar DPD sanāk lētāk nekā pa parasto pastu sūtīt. DPD ir viena cena līdz 31kg, bet Latvijas pastam cena aug debesīs ar katru kilogramu.

Link to comment
Share on other sites

Tik vai Eiropā tie omniva ir aiz katra stūra!! :)


Zvanīju Omnivai, bet šie laikam jau visiem prom, neceļ.  Ar DPD man sanāk 50eur nosūtīšana, ar Omniva izskatās 30eur. Bet interesanti, ka piedāvā sūtīt uz man vajadzīgo valsti, tik kartē skatoties tajā valstī nav neviena pakomāta!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet interesanti, ka piedāvā sūtīt uz man vajadzīgo valsti, tik kartē skatoties tajā valstī nav neviena pakomāta!

Omniva mātesuzņēmums ir Eesti Post kas arī piegādi veiks. 


 

 

Oh well.. virs 100eur sanāka tāda sūtīšana.. Tāds variants laikam tad tomēr man atkrīt 
 

Tu vispār pareizi skaties? Ja jāsūta NO Slovākijas tad jāmeklē tur. http://cennik.posta.sk/en

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār pareizi skaties? Ja jāsūta NO Slovākijas tad jāmeklē tur. http://cennik.posta.sk/en

 

Jā, es nepareizi skatījos, bet vienalga diezgan sālīts prieks tā caur pastu sūtīt sanāk, līdz 23 kg jau 70eiro.. Par tādu naudu tad jau pats kopā ar visu somu var atbraukt.

 

Edit: Radās ideja, ka varētu pamēģināt sarunāt ar kādu autobusa šoferi, lai pārved bagāžu no SK uz LV par kādu simbolisku samaksu.

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

 

 

Omniva mātesuzņēmums ir Eesti Post kas arī piegādi veiks.

 

          Latvijas pastam 60eur par to paku jāmaksā, bet Omniva pa 30eur to pašu caur EEsti postu nosūta. Rīt vēl piezvanīšu Omnivai.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Autobusa šoferi sen jau par simbolisku maksu neko neved...

Tas tāpēc, ka ir idioti, kas nevar atnākt paciņai pakaļ uz autobusu un pēc tam ar savām pretenzijām caur dispečeri mēģina saganīt šoferi rokā. Vadībai (Nordeka) piegirezās un pateica viss, nekādu paciņu! 

Link to comment
Share on other sites

DPD var paņemt no adreses Slovākijā un piegādāt uz Latviju (Collection Request). Bet, ja 70Eur pa dārgu priekš 20kg, tad es nezinu nevienu lētāku.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

 

 

DPD var paņemt no adreses Slovākijā un piegādāt uz Latviju (Collection Request). Bet, ja 70Eur pa dārgu priekš 20kg, tad es nezinu nevienu lētāku.
 

Nu jā, man nebija vienkārši nekādas nojausmas cik, kas tāds izmaksā, tagad saprotu, ka nekas izdevīgs tas nav. Jo nu reāli var par to summu atbraukt pats kopā ar visiem tiem 20+kg.

Link to comment
Share on other sites

Vakar aizsūtīju vienu 19kg paciņu uz Ungāriju 36x36x34cm.

 

Cenas pirms tam izpētot:

 

Latvijas pasts=   cena 70eur (neapdrošināts, B klase).

DPD kurjers=    skaidrā 55eur, ar pārskaitījumu 50eur.

Omniva=           LV Pakomāts - Ungārijā Kurjers, cena 29.99eur

 

         Nosūtīju ar Omnivu protams, jo nesalīdzināmi vislētākais un visērtākais- nav jāstāv rindā pasta nodaļā un nav jāmarinējas gaidot DPD kurjeru, bet gan pa ceļam iemetot paku tuvākajā pakomātā un jau pēc 5-6 dienām solīts, ka Ungārijā kurjers pievedīs un iedos rokās saņēmējam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...