Jump to content

Skanjas karte


Dzerajs
 Share

Recommended Posts

Sveiki,man ir probleema ar skanju,jo vinjas man vienkārši NAV !! jau cik ilgi esmu meginajis vinju atrast un instalet,bet daru,ko daridams,PC to instalaciju ieinstalee liidz pusie un tad uztaisa RR ! skanjas karte : Intel,bet nezinu kura :D no PC neko daudz nesaprotu :( ! Ludzu palidziet

Link to comment
Share on other sites

RR?

Tas kā sunja rūciens?

 

Sliktas ziņas,tu ļoti nepatīc skaņas kartei. :D

 

Bet ja par tēmu,tad ar šādu aprakstu ir par maz. Mēs nēsam zīlnieki,lieta tāda, ka tev tur var būt noticis pilnīgi da jebkas..

Sāc ar to,kādu Erroru,ja tas tomēr nebija sunja rūciens, un vispār sīkāku aprakstu, citādi tev varēs palīdzet tikai meisters,kas prasīs naudiņu šajos smagajos laikos..

Link to comment
Share on other sites

VEEL REIZ CITEESI UN BUUS KIRDEC!

 

Tas sunja ruuciens,jeb RR = restart un kadu siikaaku aprakstu,ja es neko nezinu ! atveru kompi,pastijos uz skanjas karti un tur rakstits tikai Intel un nenormali daudz ciparu !

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

A kur tu tos draiverus ņēmi, kurus instalēji? Esi pārliecināts, ka tie ir īstie?

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Mekleeju Googlee,nee,neesmu parliecinats,ka tie ir iistie ! Jau vairakus meneshus dzivoju bez skanjsa un man tas ir apnicis,ja nedabushu to skanju,tad bus vien javed pie meistara ;[ !

Labots - Dzerajs
Link to comment
Share on other sites

:crazy: šitā tu neatradīsi.

 

noskaidro konkrēti kāda tev tā karte. Tev portatīvais vai galda dators? Ja portatīvais, tad kāds modelis? Ja galda dators, tad jāuzzin mātesplates modelis?

Link to comment
Share on other sites

Portatīvasi vai galda dators? Ja portatīvais, tad apakšā ir uzlīme ar modeļa numuru. Ja galda dators, tad tev būs jāuzinstalē kāda programma, piemēram, HW INFO vai EVEREST un tā tev parādīs, kas tavam datoram vēderā.

Link to comment
Share on other sites

markei instaleju un izleca errors ar uzrakstu : Driver not found

 

Lizard tavaa adresee ir jamaksaa :(

Labots - Dzerajs
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, tad tagad dari tā:

ieej device menedzerī un uzliec skaņas kartei update driver, tad have disk un izvēlies no C/SwSetup/xxx (tev manis dotie draiveri uztaisīju tur mapīti) paņem tur draiveri un piespied pieņemt.

 

un pārstartē pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

ej tā- uz My computer labo click, tad properties, tad Hardware un tur tu redzēsi Device Manager.

Link to comment
Share on other sites

Jaa,atradu ! un taalaak dariit taa,kaa tu teici ? : ieej device menedzerī un uzliec skaņas kartei update driver, tad have disk un izvēlies no C/SwSetup/xxx (tev manis dotie draiveri uztaisīju tur mapīti) paņem tur draiveri un piespied pieņemt.

 

un pārstartē pēc tam. vienigais man taja sarakste nav skanjas karte,man tur Multimedia Audio Controller un vinjai blakam Izsaukuma ziime(dzeltena)

Link to comment
Share on other sites

tā būs tā pati.

tālāk> update driver> no, not this time> install from spec....> Don't search...> Have disk. Izvēlamies OS attiecīgu draiveri no tās mapes.

Link to comment
Share on other sites

tad skaties XP mapi. Ja tur nav sadalīts par mapēm priekš XP vai vista, tad liec to, kas tur būs, jo pēc apraksta tie draiveri ir tieši priekš XP.

Link to comment
Share on other sites

it kā vienā forumā atradu, ka šie strādājot. Bet tu kad pirki savu datoru, tad tev noteikti līdzi nāca kasta ar visādiem vadiem un diskiem. Vai tev tur nav mātesplates CD??

Link to comment
Share on other sites

meklē googlē pēc mātesplates audio draiverus. Varbūt, ja labi meklēsi, tad spēsi atrast.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...