Jump to content

SKY UK no pirmavota.


kumins
 Share

Recommended Posts

Tātad , pāris tuvāko nedēļu laikā braucu uz LV - testēšu šo medu. Būs FULL SKY UK, SKY ( Premiere ) , SKY Italia , Cyfra+ , Digital+ vienā stropā blakus hub'am . Saraksts nav pilns - apdeiti nāks pie testa. Ir viens IRL poiss , kas nopietni ņemās ar šo lietu , un , ja viss sakarīgi ies ( kā jau īrs , šeit uz vietas baidās no likuma ) uz East , ir ar mieru ņemt papildus oriģinālās kartes kvalitātes nodrošināšanai. Smējos - redzējis netā kaut kādu switču Drīmam , kur var saštepselēt pat 5 kartes.

Reāli , tātad līdz marta vidum ( orientējoši ) testa režīms , pēc tam welcome testam arī ingliš kanālu skatītāji. ;) Varu teikt tikai to , ka šī paka būs lēta un stabila , turklāt nepārtraukti pilnveidota. PILNS SERVISS, jo galā ir reāli cilvēki , nevis saits , kam pieslēgušies tūkstoši.Lietpratēju domas būs vietā. ;)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

oi, puiss, plani lieli, lai izdodas, taču tas viss nav tik vienkārši. sāc gatavoties ddos uzbrukumiem, un parējām ķezām, vismas 2 interneta pieslēgumi. ar cenu lai kādu liktu būs grūti konkurēt, un ko dod tavs sky uk, ja vienigais kā varēsi nošārēt bus ccamd un tapat kāda uztveramība, fizika un bima plasums aizmirsas. lai atmaksātos kā minimums vajag 500 klietnus.

Link to comment
Share on other sites

Jā - draudīgi. :whistle3: Tikai , kā jau teicu , tā nebūs mana šāre ( tikai palīdzēšu ''ēst'' :)) ),turklāt - vispār sākotnēji viss notiksies konferencē. Ar to atšķirību,ka cena būs very low.Pašlaik poisim ir Setanta Sports un SKY UK oriģinālās kartes ,tātad nav vajadzības tiem trakajiem simtiem medus ēdāju. Poiss ir labi advancēts jūzeris-tā ka, ir zināmas visas šīs detaļas mazajā šriftā.Ir labi skārtots tīkls viņa paša mājā 5 Drīmiem , pie māsas un senčiem,arī draugi jūzo. Tiek risināts jautājums par hubu Galway ,kur ir optika,un ,ja viss būs čiki-briki , taisīs savu serveri kombinācijā ar konferenci un savām oriģinālajām kartēm.;) Tikai priecāšos par ieteikumiem vai kritiku. ;)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lai veicas, jo šobrīd labu SKY UK medus devēju ir grūti atrast, nu vismaz man nav izdevies. Dod ziņu, kad būs gatavs. :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Ar CCcam 2.0.8 strādā vairāki 500-tā drīma kloni, uz 7020 stāv pat 2.0.4 , un tas ir tikai šajā mājā , kas notiek pārējās - nav ne jausmas. Nezinu - uzjautāšu par atbalstu starp šiem te. Man nav bijis laika ņemties ar šīm lietām gadiem - vienā darbā,vai zini. :crazy_pilot: Es zinu,ka manā LV drīmā arī ir MgCamd un NewCs , bet tas jau netraucē ielādēt arī šo te - trešo. Ja musara var'ā nav , tad vietas pietiks. :declare:

Labots - kumins
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

es isti nesapratu, kad mums no taa labums ka tu lidz marta visum testesi??

vai ir arii iespeja pieteities pie testa?? kautvai uz to pashu sky uk ?

Link to comment
Share on other sites

Tikai CCcam? Mgcamd nē?

 

a kur probleema?

MgCamd saakot ar 1.35 tak prot ar CCcam serveri straadaat.

Link to comment
Share on other sites

Tā , kungi. IR iespēja testam uz visu piedāvājumu , ilgākam , kā parasti.Kā jau teicu-štelle testa režīmā,bet būsim priecīgi uzklausīt visus par un pret.Satelīti,ko IRL skatāmies: 28,2'E , 19,2'E , 16'E , 13'E un Thor uz 1'W .Varēsiet JAU sākt testēt. Būs vajadzīgs Jūsu e-mails paroles nosūtīšanai.To izdarīs tuvāko pāris dienu laikā. Enjoy. Protams - PM.

Link to comment
Share on other sites

Sekošu kādas atsauksmes,iespējams pamēgināšu ar..

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

Kungi. Serveris vakar vēlu , pēc IRL laika 22:25pm IR apdeitots. Check out , veči. Nupat jāiet.

Labots - kumins
Link to comment
Share on other sites

Vai nav vienkāršāk piereģistrēties thebox.bz un izvēlēties jebkuru raidījumu, kas bijis UK, un noskatīties sev vēlamā laikā. Pie tam lapa sakārtota līdzīgi torrentsru - ar bildēm un aprakstiem.

Link to comment
Share on other sites

Nevaru īsti saprast kur ir vaina, pie manis vai serverī. Ar CCcam saskaros pirmo reizi, tādēļ vēl nezinu visas nianses. Viss it kā ir ok, SKY UK kanāli rāda, bet tikai kādas 3 minūtes un tad sākas frīzi. Logā ir šitas - [cccamd] Card remove from xxxxxx.xxxxxx.xxx:00000 (000604C1). Pēc pārslēgšanas kaut vai uz Platformu, kur medus tek caur newcamd protokolu, un atpakaļ uz SKY viss atkal ir ok. Bet tikai jau iepriekšminētās 3 minūtes. Ir kādas idejas kurā virzienā meklēt vainu?

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

Nevaru īsti saprast kur ir vaina, pie manis vai serverī. Logā ir šitas - [cccamd] Card remove from xxxxxx.xxxxxx.xxx:00000 (000604C1).

 

Tieši tas pats, aparāts Kathrein 910 ar mgcamd 1.35

Link to comment
Share on other sites

gļuks visticamak ir servera pusē, jo ari man vakar bija lidzigi, skatos sky uk un pec brizha pazuud, un cccam uzrada ka shis provider id vairs nav pieejamo pakalpojumu sarakstaa, pec 10 sek atka paradas sarakstaa un bilde atjaunojas,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Shauram interešu lokam - Full SKY UK ( HD nav,un pagaidām neplānoju,sorry.. ) https://skyireland.sky.com/roi/site/tvpackages - uz doto brīdi viss mainīts.Nu-nenāk no tās īrijas nekas lietojams,ja karte ir tur.Turklāt ''izsist'' no šamējiem vispār jebkādu SKY karti ir pietiekoši sarežģīts un HD gadījumā laikietilpīgs process. Pieļauju domu,ka vēlāk kaut ko ''būvēšu'' uz savas otras Setanta Ireland Sports kartes,runājot par multi packages.Oriģinālā karte Latvijā-vēl dažiem cilvēkiem iespēja testam. Ingliš valodas kanālu mīļi vēl var pieteikties.Thanks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CCcam serveris.Vēl joprojām aktuāla tēma krievu ''krutkas'' skatītājiem ( runāju par East serveriem,ar visu no tā izrietošo...vai šie tur Dave maz' redz?...Tehniski tikai tas,kas redzams man,saņem kejus no satelīta. ). Pašlaik varam piedāvāt Full SD SKY UK no kartes Latvijā , Full HD Cifra+ un Full HD Polsat kartes ( laba kvalitāte , tik šaubos , vai te šos vajag,ja nu poļiem...kanālu saraksts,neapšaubāmi,pieejams ) no Īrijas - tas viss par 7GBP/month. Puikas visu grib par velti,kā pie tiem, kam par 3.50Lvl, tikai te NAV frīzu un uzkārtas bildes pīķa laikos pa vairākām minūtēm. Nebūs tā - jau sāku dzīt savus datus uz Īriju,UK,Vāciju un pat Bosniju.Vismaz līdz novembrim,decembrim te nekāds milzu serveris netiks būvēts,tā ka - vai nu puikas Latvijā,vai citi.Man nav vienalga,jo Latvijā nošārēt vieglāk.Only PM.

Link to comment
Share on other sites

Man tāds retorisks jautājums: vai klienti no īrijas un Bosnijas nežēlojas par SKY UK frīzu? Distance tomēr paliela un pings gan jau virs 100ms līdz serverim sanāks? Savulaik man bija tā, ka cilvēks ar oriģinālo SKY UK karti sēdēja savā UK un deva man $āri pa tiešo (testam). Taču tik un tā reizi pāris minūtes bilde mazliet nokubikojās un ieraustījās skaņa. Piebildīšu, ka tam cilvēkam tajā brīdī uz karti "sēdēja" tikai daži klienti. P.S. Man varbūt interesētu SkY UK no LV servuka BEZ frīziem, bet tikai barterī, kaut vai bez savstarpējām re$āres tiesībām, pret citu saldu medu kas tek manā CCcama servukā. Ja kas, PM.

Link to comment
Share on other sites

Šeit pateikšu vienu - ne vienu reizi nav bijis NEVIENA frīza vai ''kubika''.Acīmredzot - viss atkarīgs no neta STABILITĀTES,lai gan ECMi ''pīķa'' laikos ir palieli-iet perfekti gan uz IRL,gan uz UK. Pings uz Galway ( viens te izteicās,ka baigi sūdīgs serveris tur... ) ir zem simta,uz Dublinu-vēl sliktāks,bet tāpat-laba šāre..Hmm - neļaus taču man melot viens otrs, kurš , būdams Īrijā, arī testēja.Otrs jautājums ir - paša medus ēdāja tehniskais nodrošinājums.Viss tāpat,kā dzīvē-ne vienmēr viss atkarīgs tikai no manis,vai -da' no jebkura cita ,personiski.

Link to comment
Share on other sites

Tikko palasīju jūsu diskusiju,vēlreiz paskatīju savu SKY UK,visi kanāli arī HD ,pārslēdzās tik ātri cik DM8OO spēj apstrādāt komandu un izsitienus skatīšanas laikā praktiski neatceros.Serveris ģeogrāfiski būs kādus 40km.Lai nu arī, piemēram, friču visi HD iet gludi,bet kādu reiz izsitienus atceros.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Prieks dzirdēt. Jautājums ienācies: kāda piekriššana būtu Canal Digital ( Norge ), kurš uz Thor'a? Ir pieejama pilna paka ar visiem ( kādi 17 , liekas ) HD.Vajadzētu noskaidrot šīs dienas gaitā. Puikas vispār skatās Thoru?Vispār nenāktu par ļaunu kaut kur uztaisīt tādu,kā topu-kas kuram tuvāks,pieejamāks un otrādi.Manuprāt - utopiska ideja,lai gan-kāpēc gan ne? Kāds uzņēmīgs puiss taču varētu ''pacelt'' šo jautājumu.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

nu par teemu kas kuram pieejams/tuvaaks var paskatiities te. nez vai ir jeega taisiit atsevishkju topic.

Link to comment
Share on other sites

vispār thors pie mums kļūst populārs,man personīgi jau pāris dienas arī šis sputņiks kļuvis pieejams.domāju,kad daudzi būtu sajūsmā vērot Canal Digital Norge paku.

Link to comment
Share on other sites

Kad Toram būs normāla dravniecība,tad arī kļūs populārs ,bet tā ja neskaita Digi,tad tur nav ko meklēt,vismaz pagaidām.

Tas no mana personīgā skata punkta,nepastāvu uz absolūto taisnību.

Link to comment
Share on other sites

THOR 1°W HD kanāli(biežāk dravā ir zviedru stropi) ir pieejami sen un HD kanāli(IMHO) ir pati labākā kvalitāte no visām šā brīža pieejamām paketēm Eiropā.Vispār jau lai tecētu medus no visas Skandināvijas, dravā jābūt,kā dzirdēju,7 stropiem.Man no 1°W "verās" 15 HD kanāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir iespēja iemēģināt Fin medu no Can**+ , arī šamējā Via*** ar visiem TV kilo un Sportiem.Iet komplektā ar NTV*Full HD ( ieskaitot XXX ) un Via*** B***** Gold Premium. Bāze uz SKY Uk lokālās kartes.Ir arī Nor versija,gan mainītā stropā, ( pirmais izšāva ''atsperi'' ) ,tur arī vēl šis tas labs.HD paši vērtējat - ir tur max tā labuma,izņemot angļikiem. Maijā vairāk pievērsīsimies šai lietai - būs arī pārējais SKy medus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...