Jump to content

Abit NF7-S driver problems


Guest Juunis
 Share

Recommended Posts

manam draugam ir Abit nForce2 Ultra (NF7-S) maatene, ar iebuuveeto skanju. Instaleejot draiverus, pie skanjas instalaacijas paraada ka nav kaut kaada drmk.sys faila un vinsh itkaa kaut kur jaatrodot citur (Browse) bet kur vinju mekleet un kas tas taads par zveeru vispaar :?:

P.S. tas paradaas pie jebkuras draiveru versijas instalaacijas...

Link to comment
Share on other sites

iekš nforce drivera ir visi tev nepieciešamie driveri, ja iedomājies, ka vajag kaut ko vēl, tad padomā vēl reiz vai tev ir taisnība, jo nvidia veči uzskata ka iekš nforce drivera ir viss nepieciešamais.

jaunāko driveri novelc no nvidia.com ja nemaldos tad ir 5.10

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis
iekš nforce drivera ir visi tev nepieciešamie driveri, ja iedomājies, ka vajag kaut ko vēl, tad padomā vēl reiz vai tev ir taisnība, jo nvidia veči uzskata ka iekš nforce drivera ir viss nepieciešamais.

jaunāko driveri novelc no nvidia.com ja nemaldos tad ir 5.10

nu jaa jaa jaa :p

meeginaajis esmu visus gan 5.10 gan 6.14 betas visaadas, bet visur prasa drmk.sys mistisko failu kaut kaadu skanjas instalaacijas laikaa! var vinju ignoreet, viss buus ok, tikai nebuus skanjas... ;)

Link to comment
Share on other sites

??? :)

tas ir par Creative audigy skanajas karti, tur nav raxtiits nekas par iebuuveetaas NFS-7 probleemu... un Googlee man jau apnika mekleet, jo nekaa tml. nav :?

izlasot taj linkaa rakstiito tev vajadzeeja saprast ka probleema nav nvidia driveros, bet gan sachakareetaa windows instalaacijaa, probleemu var meeginaat risinaat panjemot win cd un pamekleejot folderaa - i386, vai kaadaa vinja subfolderaa mineeto failu, vai nokachaa failu no http://www.dynamiclink.nl/htmfiles/rframes...s/info_d/70.htm un ceri ka vinjsh derees, bet labaakais noteikti buutu nobackupot visu, noformateet hdd un uztaisiit skaistu tiiru windows instalaaciju 8)

Link to comment
Share on other sites

iekš nforce drivera ir visi tev nepieciešamie driveri' date=' ja iedomājies, ka vajag kaut ko vēl, tad padomā vēl reiz vai tev ir taisnība, jo nvidia veči uzskata ka iekš nforce drivera ir viss nepieciešamais.

jaunāko driveri novelc no nvidia.com ja nemaldos tad ir 5.10[/quote']

nu jaa jaa jaa :p

meeginaajis esmu visus gan 5.10 gan 6.14 betas visaadas, bet visur prasa drmk.sys mistisko failu kaut kaadu skanjas instalaacijas laikaa! var vinju ignoreet, viss buus ok, tikai nebuus skanjas... ;)

 

4.27 meegjinaaji? Tikai pirms instalaacijas notiiri vecaa drv paliekas...

Link to comment
Share on other sites

pašam stāv Abit NF7. arī bij čakars ar skaņas draiveriem. kaut kur forumos ārzemju uzzināju, ka šitā skaņas karte labi strādā ar Realtek AC97 kartes draiveriem. tā kā pameklē ;)

moš tas atrisinās problēmu..

Link to comment
Share on other sites

Man arī bija līdzīga problēma, ka skaņa biku taka čarkstēja, tas bija novērojams tikai jaunākajos geimos, tipa tāda sajūta ka neiztur skaņene:).....

Problēmu es atrisināju uzliekot nForce 5.03 win2kxp draiverus, _+skaņu dabuju divreiz labāku, efektus utt, nemaz nezināju , ka mana vecā integrēta Soundstorm ir uz kautko tādu spējiga, ar saviem Creatice 5.1 5300 tagad varu vismaz kārtīgi ierībināt ar kvalitāti, bet vecajos draiveros bija 50% mazāk iespēju audio ziņā.

Varbūt pameiģini, man vismaz vairs nekas nečarkst jaunajos geimos, skan ka pašam prieks un Sašam arī'....:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis
iekš nforce drivera ir visi tev nepieciešamie driveri' date=' ja iedomājies, ka vajag kaut ko vēl, tad padomā vēl reiz vai tev ir taisnība, jo nvidia veči uzskata ka iekš nforce drivera ir viss nepieciešamais.

jaunāko driveri novelc no nvidia.com ja nemaldos tad ir 5.10[/quote']

nu jaa jaa jaa :p

meeginaajis esmu visus gan 5.10 gan 6.14 betas visaadas, bet visur prasa drmk.sys mistisko failu kaut kaadu skanjas instalaacijas laikaa! var vinju ignoreet, viss buus ok, tikai nebuus skanjas... ;)

 

4.27 meegjinaaji? Tikai pirms instalaacijas notiiri vecaa drv paliekas...

meeginaaju, visus saakot no 1.23 liidz 5.10 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis
Man arī bija līdzīga problēma' date=' ka skaņa biku taka čarkstēja, tas bija novērojams tikai jaunākajos geimos, tipa tāda sajūta ka neiztur skaņene:).....

Problēmu es atrisināju uzliekot nForce 5.03 win2kxp draiverus, _+skaņu dabuju divreiz labāku, efektus utt, nemaz nezināju , ka mana vecā integrēta Soundstorm ir uz kautko tādu spējiga, ar saviem Creatice 5.1 5300 tagad varu vismaz kārtīgi ierībināt ar kvalitāti, bet vecajos draiveros bija 50% mazāk iespēju audio ziņā.

Varbūt pameiģini, man vismaz vairs nekas nečarkst jaunajos geimos, skan ka pašam prieks un Sašam arī'....:)[/quote']

Man taa skanja 4erkst ne tikai Geimos, bet pilniigi visur! un driverus esmu izmeeginaajis pilniigi visus...bezceriigi :cry: man pat bija agraak taads kaa prikols - kad iesleedz PC sainstalee tos drivers...viss 4irkst utt. bet leenaam, peec ilgas pavadiishanas pie kompja,tizlaa skanjas 4irksteeshana pazuud :)

kaut kaada sava veida skanjas iesil6ana taa bija ;) bet kad kompi akal iesleedz, akal viss no jauna 4irkst :cry: ...vaardu sakot - mistika!

Link to comment
Share on other sites

Guest janiskr

tu vienkaarshi pierodi :D pie čirsktēšanas :)

 

līdzīgu problēmu risināju pavisam vienkārši - Creative SB Live 5.1 iekš PCI un alles.

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis
tu vienkaarshi pierodi :D pie čirsktēšanas :)

 

līdzīgu problēmu risināju pavisam vienkārši - Creative SB Live 5.1 iekš PCI un alles.

jaa, es ar gribeetu tik vienkaarshi atrisinaat to probleemu...

ziedosi man paars desmit Ls ? tad varbuut ne tikai tu viens buutu tik veiksmiigs probleemu risinaataajs! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis

hmm, diezgan interesanti :)

patesteeju un sho to atklaaju...

izlaizhot standarta nForce audio draiveru instalaaciju un taa vietaa ieinstaleejot AC'97 skanjas draiveri, skanja paraadaas! (bez 4irksteeshanas), bet probleema taada, ka skanja naak tikai no viena skaljruna, bet otrais klusee (man 2 tumbas). Balance un opcijaas viss ir ok, bet skanja naak tikai no vienas tumbas! nejaushi draivera opcijaas atradu taadu Speaker Configuration kur var izveeleeties skalrunju skaitu, joka peec panjeemu 6-channel mode for 5.1 speaker output

un baac, skanja paraadijaas! kaut ari man nav 6 tumbas ar Subwooferu un 5.1 blasters kaut kaads.... bet skanja paraadijaas no otras tumbas, bet atkal vinja skan klusaak nekaa otra tumba...un mainot Balance piem. uz labo - skanja pazuud no abaam, sanaak taa ka skanja ir, tikai viena tumba klusaaka un otra skaljaaka! nu vai nav murgains tas iebuuveetais Soundstorms ? :)

Link to comment
Share on other sites

nav nekaadas mistikas. man arii shitaads prikols bija, paarliku jaunaakos chipseta draiverus un viss pazuda kaa ar roku atnjemts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...