Jump to content

Periodiski pazūd HD kanāli


CoolMeEddy
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir izveidojusies sekojoša situācija. Tika nopirkts DB 800HD (klons, bootloader 75), Enigma 2 v4.5. Skatos HD kanālus uz 36E HTB+. Lieta ir tāda, uz jumta ir šķīvis no kura aiziet 3 vadi, uz trīs dzīvokļiem. Vienā no dzīvokļiem ar šo dreamboxu skaties HD kanālus un translācija sāk raustīties ik pa 5-10 vai 20 min. Gadās, ka pazūd uz pāris sekundēm, bet gadās, ka pazūd uz kādām 5-10 min. Aiznesu šo pašu dreamboxu uz citu dzīvokli tur HD kanāli pilnīgi ideāli strādā. Parastie digitālie kanāli strādā ideāli visur. Kāpēc tieši HD kanāli raustās vienā vietā, bet otrā nē?

Vai tas var būt saistīts ar rūteru caur kurieni tiek pieslēgts DB? Ja jā tad kā, jo abos dzīvokļos nets iet caur rūteri. Vadam arī nekas nekaiš, vismaz es tā domāju, jo pirmās paris dienas kad strādāja resīvers pēc pirmās adreses kur tagad ir problēmas tur to nebija...

Paldies jau iepriekš par jebkādu informāciju, kas var palīdzēt!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

uz jumta ir šķīvis no kura aiziet 3 vadi, uz trīs dzīvokļiem

Quattro lnb? Problēmvadu pieskrūvē brīvajā vietā.

P.S. precizē kā tieši pazūd, sastings bilde, sabirst kvadrātiņos ...?

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

Bilde vienkārši pazūd. Viss melns. Nav ne kvadrātiņu, ne sastingst ... vienkārši itkā izbeigtos medus.

Vai tiešām tas varētu būt vads ja visi pārējie kanāli rāda ideāli un signāls ir ideāls ... nu protams izņemot HD

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

LNB tas ir atrodams uzstādījumos? Sorry, zināšanas man par sat tēmu ir minimālas :(

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

bet mums ir viena galviņa uz visiem, tad jau visiem HD zustu?daisiks dala signālu ....

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

#4 "daisiks" apvieno/pārslēdz LNB.

Ja jūs 3 dzīvokļos skataties TIKAI 36°, tad nekādus DiSEqC nevajag!

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

hmm.... okay. laikam kad uzrāpšos uz bēniņiem sapratīšu par ko iet runa.

vēl ir otra antena ko divi citi skatās ...es vēl drusku putrojos terminos :p tad no LNB dalās uz trim dzīvokļiem?

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

to es pamēģināšu izdarīt rīt, jo pats es nepiedalījos uzstādīšanā....savām acīm neredzēju kā tur viss izskatās, tāpēc laikam tiešām būs jākāpj bēniņos.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ka problēma ir kaut kur ārā ( gandrīz kā x failos ) . Man gadījās viena pāris gadu veca galviņa 0.2 dB, kura ļoti labi uztvēra SD signālu, bet tikko mēģinaju skatīties Eirobirda 9E Platformas HD paketi, tā uzzināju ka HD signāls nepienāk. Nomainot galviņu pret otru tādu pašu, tādas pašas markas, tik pat vecu, viss bija lieliski. Tā ka iespējams, kolēģi te jau rakstīja, ka var pamēģināt nomainīt galviņas izeju 4 izeju galviņai.

Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

Sveiki!

 

Izskatās, ka viss pārgāja pats pa sevīm... nav tā, ka galīgi gludi rāda, bet vismaz signāls nepazūd ik pēc 2-3 minūtēm. Tagad varbūt vienreiz stundā, kas principā itkā sevišķi netraucē. Tā arī nebija laika kāpt uz jumta un skatīties kas turn notiek, bet domāju, ka tuvākajā laikā būs jādodas turp jo likšu vēl vienu 800'to un redzēs kā strādās citos dzīvokļos.

 

Par to pingošanu viss itkā ir ok ... 13-16 ms

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk tā ir zināmā problēma ar tuneri, kas ir tipiska DM800 kloniem (parasti tas pavadās ar ziņojumu "tune failed" un SNR=0). Man arī vienu brīdi bija dm800 klonis, sākumā it kā strādāja, bet pēc tam ar vien biežāk nerādija HD kanālus līdz vispār pārstāja tos rādīt. Ir pilns internets par to, kā cilvēki mēģinājuši ar to cīnīties (liekot in-line pastiprinātājus, spēlējoties ar tunera draiveru versijām, mainot uz tunera kondensatorus u.c.), skat., piemēram, http://www.8a8f8.com/ubbthreads.php/ubb/showflat/Number/1752/gonew/1/Tuner_failed_for_HD_channels. Šī iemesla dēļ es piemaksāju 100Ls un paņēmu oriģinālo dm800.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...