Jump to content

vga to ?


MeDDaG
 Share

Recommended Posts

Labdien! man ir hp vp6111 projektors un portatīvais ar vga izeju. Problēma tāda, ka projektoram kaut kas notika ar vga portu, un tagad vai nu neko nerāda vai tikai visu sarkanā krāsā.

Man tāds jautājums kā es varu vga izeju pārveidot uz kādu citu projektora ieeju, kaut vai uz tv ieeju! es jau mēģināju šādu variantu http://myhometheater...onent-thumb.jpg , bet nekas nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Esi pārliecināts, ka problēma ir ieejā? Simptomi izskatās pēc beigta vada.

 

Pārveidotāji ir dārgs un bezjēdzīgs prieks. Ne visas video kartes uz VGA dod ārā video signālu.

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz projektors ir tā iekārta kam šāds D-SUB(VGA)->Composite var strādāt ! Lasi manuāli un testē, bet jā iesaku patestēt/nomainīt D-SUB(VGA) vadu.

Link to comment
Share on other sites

gan vadi ir mainīti, gan datori! viens un tas pats rezultāts.

mainās tikai tad kad stacionāru pielēdz - tad tikai rāda visu sarkanā krāsā, bet kad portatīvai klāt nerāda neko!

un uz citiem portiem labi strādā, tik tur jau tā problēma, ka man vajag to projektoru tieši uz tā portatīvā kuram ir tikai vga izeja :S

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Jauc ārā projektoru un skaties vai ieeju nevar sataisīt ar prastu vadiņu pielodēšanu.

 

Ja nu tomēr problēmā nav atrisināma porjektora galā, tad noskaidro vai portatīvā video karte atbalsta VGA to Component un meklē pāreju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...