Jump to content

Būtistu fotomedības number 8toņ'


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Sniegi apkārt uz ziemas priekiem derētuuzteisīt tādu fikso tūrīti

šai sestdienā 20.02.2010

 

Rādās doma par Mangaļsalu

tur ir i Daugavas ūdeņi

i mols

i jūŗja

i meži

i lērums ar fortiem ...

 

nokļūšana ar sabiedrisko transportu 24turtais buss

 

savākšanās šo sestdienu 9:30 pie Origo kur iepērkamies un velkamies uz pieturu

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Oooo, mans karajs:) sniegs gan tur ir nenormaali daudz - ietektu gan marshrutu saakt nevis no Mangaljsalas, bet uzreiz no Vecaakjiem - molinja, tad pa taisno caur mezu iet cels - abaas pusees buus "forti" - ziemaa pateiciigi, jo nesmird taa kaa avsaraa, kur visi atpuutnieki un bomzhiki pietaisa:) rekur, uzmetu marshrutu, kaa labaak jums doties:)

Mana saite

Labots - paulis
palaboju saiti
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šonedēļ sestdien būtu ideāli! 100% atbalsts!

Link to comment
Share on other sites

Taisni vot domāju, kur varētu pabildēties. Tagad ziemā tā īsti nekur nav pabūts. Es noteikti būtu braucējs :)

 

It kā sola vēl sniegu, tad plikie zari vēl ilgi nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Gribētos , bet vai atkal mells kakainis ceļu nepārskries ... Nāks tuvāk sestdiena , tad jau matīs

Link to comment
Share on other sites

patreiz miesā un garā esmu samērā nestabils, bet nu mēģināšu uztaisīt self recovery līdz sestdienai.

ibio, trakākā ziema Latvijā, bet es vēl nevienu prātīgu ziemas bildi neesmu uztaisijis. gribētos šo faktu labot :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

zulus, tā taka ir izbrienama? Varbūt painformē kur ir kāda ieskrietuve ar nelaipnām bārmenēm un speķainiem galdiem!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka taka izbrienama - tur 100% kāds ar moci,džīpu, slēpēm būs maucis - jo tas tāds vairāk meža ceļš ne taka! A par ieskrietuvēm - viena ir vecāķos pie Jūras pašas - šaubos vai būs vaļā - pie paša mola 0 iespēju, arī mangaļsalā tas pats (ir viens veikaliņš, bet tur nekā prātīga nav. Vislabāk ņemiet ka vien līdzi visu - termosos, vienreizējajos grillos (tajā kartē, kur punkts A var arī auto nolikt civilizēti - ir stajanka, nez tik vai iztīrīta - ja nē - tad 200m pirms ir ciema veikals, kur 100% var novietoties!) ieskrietuvju karti ielikshu bik vēlāk:)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

soreiz netieku.

 

bet SILTS ieteikums - sildities PEEC gajiena pa molu, ja taads buus, ne pirms un mola galaa ka otraa krasta...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tas par to molu bija triks. Gan jau tur ir tikai liels ledus kalns un cerams neviens Antiņš nepieteiksies!

 

Ceļu gaismā, lai ļaudis redz un ņem dalību! :pooh_door:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

mola gals un pirmā fortu līnija kas gar armijas bruģēto ceļu tie būs sasniedzami

jautājums cik biezs sniegs būs mūžamežu dziļumā

un vai varēs pa taciņām izbradāt dziļos fortus un piekrasti

 

tas sarkanais rimbulis "uz jautājuma"

forti.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izskatās, ka kāds jau tur ir vazājies :pooh: Vismaz nebūs pavisam uz dullo! Pats tur pēdējo reizi biju, kad vidusskolas laikā bastojām pavasarī stundas un sauļojāmies.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ŽK

man te vienu vasaru bij fortu tūre - atradu un izbradāju lērumu

labu prātu tagad ziemas bildes pablicētu

 

+ kāds varbūt zin kas notiek tai tālajā "pa labi" salas galā - tur arī ir kāds forts saglabājies ?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēc googles spriežot nekā diži vairāk nav! Ierobežota teritorija un viss.

 

kk5juh588gx1e6650e35.jpg

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ŽK

tā ierobežotā daļa arī ir tā vecā armijas bāze

forti sanāk pa vidam un uz augšu bet jautājums kas tai pašā labajā "šaruleņķa" stūrī ir - tur nav būts ...

 

EnS

forti visā savā krāšņumā

P1140707.jpg

 

P1140754.JPG

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

ziemas bildes pablicētu

 

Man ir tāda slikta nojausma, ka šo daļēji zem zemes/kāpām esošo būvju fotografēšana būs stipri apgrūtināta. Neskuja nevarēs redzēt, arī piekļūšana varētu būt pietiekami jeblīga. Kaut gan vells viņu zina cik tādā mežā biezs sniegs. Cik novērots, tad klajās vietā sniega sega ir daudz biezāka (ja vien nav aizpūsta pavisam prom).

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc jāapbruņojas ar zābakiem, lai arī kaut kur var iebrist :)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Mangaļsala ir laba ar to ka bildēt tur var nejēgā

pat ja vis būs aizsnidzis tad sūc ar visiem fortiem

blicēs dabu jūhru un ostas galu (tā puse ar garantiju būs izbrienama)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

tā ierobežotā daļa arī ir tā vecā armijas bāze

 

Oi, jā. Kad tu tā saki, tad arī sāku atminēties. Fort bija uz Daugavas pusi. Laikam.

 

Bet šaurajā leņķī pa labi ar nav sanācis. Bet vienmēr jau var aiziet. Es gan vēl arvien esmu nedaudz satraucies par sniega biezumu, jo pāris desmitus m brist kaut vai līdz ceļiem sniegā ir baigās mocība. Kur nu vēl km... Rekomendēju ieturēt virzienu pa jau iemītām takām/sliedēm. Turklāt visiem (ieskaitot mani) nav pieejami augstie zābaki un ilgi nemirkstošs apģērbs.

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka tik tālu, interesants gājiens var sanākt..

Labots - Lords Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Lords Bonifācijs

 

kas tur tālu ? - tas viss maršruts labi ja štrunta 6 kilometri

pāris stundas tik ko kātot - protams pitstopi arī jārēķina degvielas uzpildei ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bonifācijs jau domāja nokļūšanu! Viņš dzīvo pār pa upi, bet jābrauc caur centru, lai nokļūtu Mangaļsalā. Vēl pastāvētu iespēja iet pār ledu, bet nolādētie kuģi neļauj aizsalt.

 

A24 Abrenes iela - Mangaļsala

 

Abrenes iela

Centrālā stacija

Merķeļa iela

...

 

10:05, 10:38

11:06, 11:39

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ar savākšanos lisapēdu nav ko jaunu atklāt

 

savācamies sestdien visi 9:30 pie origo

rimčikā uztankojamies ar degvielas rezervēm

un velkam pakaļu uz pieturu

ap 11mitiem būsim mangaļsalā un smuki stundiņas divas trīs izlocīsim kājas

 

viss kā prasti no laika karāsies - putenis nebūtu vēlams ...

bet neliels sals būtu pats labums ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Der!

 

Jau naktī uz piektdienu visā Latvijā pamatīgi snigs. Dažviet iespējams arī sniegputenis. Latvijas Rietumu rajonos būtiski paaugstināsies gaisa temperatūra, vietām sasniedzot pat 0...+1 grāda atzīmi, portālam «Apollo» pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

http://www.apollo.lv/portal/news/72/articles/194463/0

 

http://www.windguru.cz/int/index.php?go=1&vs=1&sc=69&wj=knots&tj=c&odh=3&doh=22&fhours=180

Link to comment
Share on other sites

Nu lieliski, jau tā liels sniegs un visi koki būs piesniguši :) Brist gan nāksies pamatīgāk.

Link to comment
Share on other sites

blin, izskatas, ka kurtas medibas buus... ipashi, ja sniegs.

sirdi pushu pleesh, bet nekaadi netieku, darbi zabadaļi...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Galvenais, lai nav kaut kāds nolādēts slapjdraņķis, ka pat bail kameru vilkt ārā!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Patreiz laika prognozes nav vērts pat skatīties - kā likums visās tās "nedēļas" prognozes ir garām ...

5dienas vakarā ta manīs kas un kā

 

BTW šodien arī mākoņainu un apmākušos solīja - a saule ka prieks ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jep, solīja miglu.

Link to comment
Share on other sites

Sazvērestības teorija:

Sinoptiķi ir atskārtuši ka sniega solīšana sabaida domi un tā izved sniegu pirms vēl sasnigs.

Tāpēc jamie visu laiku sola vēl sniegu

Un nostrādā tak! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Up! Lai kāds vēl ierauga.

 

Kuri tad beigu galā būs sestdien?

 

1. NC

2. ŽK 100% dalība, ja vien debesis uz zemes nenokritīs

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tauta neesam mazi bērni kur katrs aiz rociņas jāved

kas piesakas tas piesakas - personīgas uzlūgšanas nibūs

 

vienkārši iespēja pabradāt pa sniegu, pablicēt dabu un veselīgi pabojāt aknas ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēdējais nav obligāts - veselīgu sārtumu vaigos var iegūt arī no burkānu sulas lietošanas. Cita runa, ka burkānu sula var šajos skarbajos apstākļos sasalt. Tādēļ jāizvēlas kādi citi mazāk salstoši šķidrumi - visīts, šņabulis vai momentlīme atjaukta ar 95. bendžu attiecībā 3:1.

 

EDIT: Nu ko, lādējas pēdējais no 5 aķīšiem. Sen nav lietota kamera āra apstākļos pie mīnusiem, nez kā uzvedīsies... Blašķē vēl jāiepilina drusciņš spēka dziras un tad jau rītdienai viss gatavs!

 

Tad rīt 9:30 pie Origo ieejas savākšanās paliek spēkā. Pašam transports (cerams) būs pie Štokmaņa 9:20. Ceru, ka pārāk nekavēšu! NC, moš atsūti man uz PM savu tel.nr.!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žak, temperatūras ap nulli nav kritiski aķīšiem. Vot pie -10 būtu jāsatraucas.

 

Ja nekas ekstrēms rīt negadīsies, tad noteikti rīt arī būšu uz strīpas. Jācer, ka neaizgulēšos :)

 

Šodien jau šādas tādas sniegu bildes uzņēmu un nopēros dodoties no viena pilsētas gala uz otru. Galvenais, kas jāņem vērā ir pareizi apavi, lai pēc pāris stundām kājas nav slapjas un nākamā dienā atkusnis degunā un kleperis piemeties.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Godīgi sakot fotoaparātu bija slinkums kustināt nu jau no oktobra, tā ka aķu stāvoklis vispār ir miglā tīts. Salādēju. Nu redzēs kā būs.

 

Diez šoreiz kādas specifiskās tēmas arī būs? Ķipa obligātā programma. Es domāju bildēšanā nevis dzeršanā!

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās, cik purni salasīsies. Pagaidām gribētāju (pat teorētiskie muldoņas) stipri maz.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vispār mīļās kārtības labad gribētāji varētu te pieteikties, lai zina vai kāds vēl jāgaida (zinot, ka RS mūs brīvdienās aplaimo ar 2 transporta vienībām stundā...).

 

Man ir 1 ieteikums par izpildāmo programmu! Varbūt šoreiz nevis "jānoķer mirklis, kad govslops meiž", bet pieiet obligātai programmai no cita gala. Sakarā ar šo topiku un formātu kariem varbūt var vienoties, ka gala rezultāta bildes tiek pasniegtas netipiskākā malu attiecībā, tiek aizliegts iesniegt gala bildes parastajos 3:2 un 4:3 formātos. Tā vietā piedāvāju divus savstarpēji pretējus variantus - drusku pierastāko 16:9 un fotogrāfijā dikti reti lietoto 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...