Jump to content

bifri


kreisa-kaja
 Share

Recommended Posts

jaa ar to bifri ir joki shotien mani pamodinaaja izzinja ar ka man kred. nav ...

vis jau buutu labi ja es vinju buutu norunaajis wtf.gif

un es pat neprasiju lai man atsuuta manu kred. atlikumu ... meeting.gif

noželoju ka pargaju uz bifri ,zona nav ,kred. nav , un visp nekas labz man nav sakāms... :@

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Mozh ka tad vinjiem arii zvani un prasi kur palika tavs krediits?

Lietoju jau kaadu gadu, neko sliktu nevaru teikt. Paarceelu arii zz numuru uz bifri. Superiiga kartes info paarluukoshana no web, sarunas par briivu ar biti, ar citiem 5s (vai cik tur tagad?) un kraajas smuks bonuss. Ar zonu probleemas nav bijushas, krediits ir tik cik norunaa. 5ls man iet jau 3 meenesi...

Meklee vainu citur nevis pashaa bifri...

Link to comment
Share on other sites

Droši vien pierakstījies saņemt melodijas, spēles vai citu huiņu pa 3Ls/nedēļā un brīnās, kur paliek nauda :)

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

kreisa-kaja

nop uz tiem sū...em nemēdu iekrist ...

visu svanu tatalogu izrakāju nav zvaniits ...

bet ko ta shie man to tizlo sms atsuuta ja es neprasiju ...

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Kreisa kaja-kad uzzinaasi ko dara tava labaa kaaja, tad arii nebuus paarpratumu kur pazudis mob. krediits. Un nav ko te taureet ka operaators suudiigs

Link to comment
Share on other sites

     Man jau bifri ir  15 mēnesi!Neko labāku neesmu atradis -man pat bija veselu gadu bonus !Intrnets 40 megi par velti katru mēnesi,sarunas minutes ,sms.....Ja tu tā saki  man ari atnaca pati no sevis ,bet tada jau opcija ir uzliekama kad sasniedz to iestatiito sumu par kuru brīdināt vai vispār liecina ka krediits čušš ,ta automatiski zino,nemaz nekas nav japieprasa!      

Labots - winner
Link to comment
Share on other sites

kreisa-kaja

izklausas kardinoshi bet ne ne pie zz labak....

Labots - kreisa-kaja
Link to comment
Share on other sites

izklausas kardinoshi bet ne ne pie zz labak....

TELE2, paldies man dīķi nevajag rakt!

Galīgi zoona nav ,būt labāk torņus sarakuši lai pārklājs būtu kā LMT! 

Labots - winner
Link to comment
Share on other sites

Nevajag blamēt labu lietu. Es par diviem tel. maksāju mēnesī piecīti, pie tam runājot ne mazāk kā stundu dienā. Kā tā? Viens nr. ir pieslēgums Bite 5, otrs bi-fri. Mana Bite papildinu bi-fri nummuru, un sazinamies zvanot no bi-fri. Ļoti eleganti.

Link to comment
Share on other sites

Tak ieej bifri lapā un apskaties, kur tava nauda palikusi, ja kaut kas nav riktīgi - zvani bitei un prasi ,kas par lietu. Šeit tev neviens neko nevar palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Tak ieej bifri lapā un apskaties, kur tava nauda palikusi
Nu ja,es ar nesaprotu ko vis te gļuko!Ir tak parlūks internetā kas smalki parādīs kur kas ir iztērēts!Var jau būt ka kāds par viņu bifri kontu jau saimnieko ja ir bijis neuzmanīgs -Tad jau mierīgi var kredītu smelt ,tikai sms. zinā! Labots - winner
Link to comment
Share on other sites

Gan jau kādu testu internetā aizpildīji, savu nr ierakstīji un tā pierakstījis uz ik nedēļas(mēneša) naudas noņemšanu

Link to comment
Share on other sites

 Nu jā es jau arī tā uzgrābos IPODED teleona izlozē pierakstījos >tā katru nedeļu naudu grāba nost,bet iemācījos to lietu bišku  apiet ,lai viņiem nesanāk tā summa paņēmt!

Labots - winner
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...