Jump to content

Budžeta grīdas skandu izvēle


osscar
 Share

Recommended Posts

Konstatators
(labots)

Var jau svinu sabāzt vēl lielākai stabilitātei... :mrgreen:

Bet ja nopietni, tad glīš tev komplekts izdevies.

Ja nav noslēpums, kur tad viss lielais krāvums ar DIY tehniku un visiem citiem agregātiem pazudinājies?

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

osscar

nav pazudinājies :) es ir biku komandējumā un f5 iekrāvās čemodānā un nolidoja 2000km :D :D pēc tam brauks mājās....tāpēc jau tās skandas par labu cenu ienācās..pēc tam vedīšu uz LV jo transports būs.

 

vienā momentā man jau likās , ka vīri lidostā domās kā tā ir DIY bumba alumīnija kastē :D :D

Link to comment
Share on other sites

osssis99

Jūtība itkā tikai 91dB, bet reāli tiešām ļoti jūtīgas. Visaton skaļruņi. ja ir interese varu pastāstīt detalizētāk.

 

Izmēri 900x400x350 (apmeeram) svars vienai tumbai 40kg

 

 

Šīs konkrēti ir manas personīgās, var atbraukt paklausīties ar savu pastiprinātāju, vai arī izmantot manu Pioneer A-616.

 

Var pasūtīt arī paša konstruētas, vai vienkarši pēc individuālām vēlmēm varu uzkonstruēt un uztaisīt! Gatavoju arī tumbu korpusus pēc pasūtijuma, šīs konkrēti nebij taisītas ar nekādu apdari, iespējams uztaisīt arī no masīvkoka (t.i. no koka nevis saplākšņa, MDF vai tml.)

post-77237-126764296911_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

kur tad tu oskar klausies Tās tumbas Anglijā vai Latvijā????? Visas focenes izdarītas vienā telpā un nevari uzrakstīt ''revjū'' tajā pašā dienā? Te tiek lieti batoni...

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

Pašlaik Anglijā . Pastūzi no LV vedu, tāpēc nebija atskaite uzreiz. Kad bija iespēja tikt uz LV - atvedu pastūzi + vadus + dažus testerus. Es tak rakstīju ka komandējumā esmu uz zināmu laiku...

 

Bet par pašām skandām var teikt tikai to labāko...it īpaši kombinācijā ar F5. Vienīgi laikam nedaudz prasās pēc poča, jo ar CD pleijiera - 20db ir biku par maz. Nevar tā pavisam klusi nogriezt lai fonā skan...:D :D

 

http://www.pult.ru/article/?id=63 - vismaz pēc krievu testiem šīs skandas uzrādījušas vēl augstāku jūtību - 96db!

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

osssis99

 

par tavām skandām. Pirmai krīt acīs, ka skaļruņi ir skrūvēti no iekšas, līdz ar to priekšā ir sava veida tilpums, kas nav korekti, parasti rodas lieki pīķi un kritumi uz uagstākām frekvencēm. Arī vidinieks ir tālu no pīkstuļa, kas rada apmēram tās pašas problēmas, grtāk visu safāzēt, līdz ar ko problēmas ar skatuvi. Bet nu iespējams, ka tur tādu problēmu nav, un tāds arī nebija mērķis.

 

91dB jau ir OK, it sevišķi, ja tas ir tiešām visā joslā, nevis tikai no kādiem 200Hz un uz augšu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...