Jump to content

LMT bezmaksas GPRS līdz 15. martam


cash^
 Share

Recommended Posts

pārbaudīts info: sms no 80000076 par to ka ir pa free internets līdz tātad un tātad datumam ir ticams, ticēt! to sūta lmt un neviens cits.

bet ja nav sms, tad nav arī labumu ... nu vismaz pagaidām. bez sms nevajag sākt kačāt uz savu galvu un cerēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pats dīvainākais ir tas, ka LMT sho akciju nekur oficiaali (rakstiski) neapstiprina pashiem nakaas zvaniit 076 un jautaat, vareeja jau LMT palieliities, vik vinsh labs un varens pret saviem klientiem, un tas izlozes princips arii, manuprat, ir diezgan negodiigs.

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

kāds ir pārbaudijis vai tiešām bez maksas, man neznokurienes uzradās 20 santīmi, apmeklēju arī ārzemju lapas.

Link to comment
Share on other sites

Pats dīvainākais ir tas, ka LMT sho akciju nekur oficiaali (rakstiski) neapstiprina pashiem nakaas zvaniit 076 un jautaat, vareeja jau LMT palieliities, vik vinsh labs un varens pret saviem klientiem, un tas izlozes princips arii, manuprat, ir diezgan negodiigs.

 

reku viss skaidri un gaiši rakstīts, nekur nav jāzvanās..

Link to comment
Share on other sites

Wellman tevis dotajaa linkaa nav ne smakas no bezmakasas interneta akcijas, kas ir speekaa liidz 15.martam.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Touareg: atverot to Tevis noniecināto linku parādās popups ar šādu saturu: http://www.lmt.lv/images/design/dati_popup/dati_popup_lat.jpg?2

 

Bet par šeit aprakstīto haļavu gan neko nemana... Arī uz visiem saviem LMT mobilajiem saņēmu to SMS par haļavu, bet mājas lapā neko nemana. Sviests...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

LMT pārstāvis LTV7 studijā tieca LMT un Okartes klienti lieto internetu par brīvu, bet par okarti info nekur nevar atrast....

Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Informācija tika izsūtīta VISIEM klientiem, kuri ir akceptējuši ''saņemt info ziņas''

Informācija ir pat vairāk kā pietiekama(bezmaksas GPRS līdz 15. martam)

Vai tad ir vajadzīga vēl kāda info? ;)

 

SMS ir atsūtīts tikai tiem, kas līdz šim nav aktivizējuši GPRS. Tiem, kuriem nav bijis aktivizēts GPRS, tie arī saņēma.. Nekad nekas nav bijis par brīvu.. Bizness nomaina biznesu.

 

Man atsūtīja SMS uz visiem telefoniem(3x), izņemot to, kuram bija pieslēgts GPRS.

Labots - E m a i L *
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kāds ir pārbaudijis vai tiešām bez maksas, man neznokurienes uzradās 20 santīmi, apmeklēju arī ārzemju lapas.

 

Pirms īsziņas saņemšanas esi lietojis GPRS?

Link to comment
Share on other sites

man ar atnāca,  internets uz pieslēguma nekad netika lietots(kad vēl O karte bij šim numuram tad jā) uzreiz aizgāja inets, tāds normāls izskatās, kaut iepriekš netika nekādi sūtīti uzstādījumi, kapēc tā, pieslēgumam neslēdzu inetu jo zinu ka varu bezgalīgi daudz piesēdēt :D vai vēl kā pazaudēt 076 nestrādā, nav atbildes...

Link to comment
Share on other sites

Nebiju lietojis GPRS pirms tam , atnāca sms , restartēju telefonu - izslēdzu/ieslēdzu un tagad strādā viss un par velti! info no manslmt :

 

Pakalpojums Daudzums (MB) Summa ar PVN (Ls)

GPRS 2.939 0.00

Labots - mrpickle
Link to comment
Share on other sites

Nebiju lietojis, pieslēgums "mūsējie" uz tele 2 ar nezvaniju.

https://manslmt.lv/lv/ vari apskatīties, cik $$$ ir sarēķināts par GPRS.

Ja esi saņēmis īsziņu par bezmaksas piedāvājumu, tad santīmi var attiekties tikai uz laika posmu no 1. februāra līdz īsziņas saņemšanas brīdim.

 

GPRS datu pārraidē netiek šķirots vietējais un ārzemju trafiks.

 

man ar atnāca,  internets uz pieslēguma nekad netika lietots(kad vēl O karte bij šim numuram tad jā) uzreiz aizgāja inets, tāds normāls izskatās, kaut iepriekš netika nekādi sūtīti uzstādījumi, kapēc tā, pieslēgumam neslēdzu inetu jo zinu ka varu bezgalīgi daudz piesēdēt :D vai vēl kā pazaudēt 076 nestrādā, nav atbildes...

 

Bilances izmaiņām var sekot līdzi, piezvanot uz 076 un nospiežot [1][1].

Ja pirms un pēc GPRS sesijas bilance nav mainījusies, tad GPRS ir par velti.

 

Galu galā ir iespēja manslmt.lv atslēgt datu pakalpojumu.

 

P.S. GPRS sāka strādāt uzreiz tādēļ, ka mazcenas telefonos GPRS jau ir nokonfigurēts.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Varbūt ar par ātru sāku lietot, vispirms atnāca laikam draudzenei sms, tad izslēdzu/ ieslēdzu savu mob pēclaika atnāca man vakar ielīdu gprs un šodien pārbaudiju tie paši 20 santīmi - tātad par velti :dance4:

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

Uz telefonu ar Vienādais 2 atnāca īsziņa, bet uz tā internets nav lietojams. Uz otrā telefona ar kantora apmaksāto SIM karti SMS nesaņēmu, atvēru pāris mājas lapas, pārbaudīju e-pastu, un Ls 2 pie rēķina klāt. Iespējams, ka tas ko lietoju nav GPRS.

Link to comment
Share on other sites

Uz telefonu ar Vienādais 2 atnāca īsziņa, bet uz tā internets nav lietojams.

 

Savadi telefonā GPRS parametrus un pārstartē aparātu.

Parametrus var iegūt, uz kodu 29319988 nosūtot īsziņu

PG

 

Tad internets kļūs pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Tāds telefons, uz kura nav tādas funkcijas. Ir vēl tādi.

Nokia 3210

Labots - Cody
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

beztēmā

 

Cody

visu cieņu - vismaz kāds vēl lieto telefonus nevis spīzdīgus grabuļus

Link to comment
Share on other sites

Nu tas 3210 tāds melnā darba telefons - netīriem mājsaimniecības darbiem, vai stihijās darbā, iemests kombinezona kabatā. Kalpo jau desmit gadus. Baterija mainīta trīs reizes. "Izejamais" ir iPhone.

Bet visu laiku telefons ir bijis Nokia 6310i. Atdots māsai. Septītais gads. Oriģinālā baterija tur septiņas dienas.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Tāds telefons, uz kura nav tādas funkcijas. Ir vēl tādi.

Nokia 3210

 

OFFT: mans pirmais telefons. 99-tajā par to samaksāju 170 lašus. Duāls un bez antenas.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

VIL

 

kur tik lēti dabūji ?

es 99 maksāju 210 + 20 ls par alumīnija krāsas korpusu kas ahūni pieskaņojās pogām ...

3210.jpg

 

PS pirku Berga bazārā kaučkad 99'gada sākumā ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Arī nopirku 99.gada beigās. Gribēju Nokia 5110, bet draugs pierunāja uz 3210, jo esot duāls, un tas esot krutāk. Atceros Ls 169 uz Lāčplēša ielas, Trodeks toreiz liekās bija. Ņēmu līzingā. Lepni pieprasīju numura noteicēju un "Piezvani man" - 15 min un 10 SMS par velti. Kaut kur pāri Ls 7 sanāca.

 

NC, tev LMT logo M burts nepareizs. Bija tikai viens pareizs logo, kuru varēja dabūt ar SMS. Tos varēja redzēt LMT mājas lapā.

 

Pēc piektā alus atcerējos veikalu Berga bazārā. Tas jau bija baigi dārgs, baidījos iekšā iet. Katru dienu staigāju garām uz darbu Dzirnavu ielā 105.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

es 99 maksāju 210 + 20 ls par alumīnija krāsas korpusu kas ahūni pieskaņojās pogām ...PS pirku Berga bazārā kaučkad 99'gada sākumā ...

Standarta cena bija 210 Ls, tas tiesa.

Bija tāds kantoris IU Rigerts&Rigerts. Veikals saucās "Datorserviss". Atradās, NC, Tavā pusē. Atceros, ka braucu ar trolli.

Viņiem bija mājas lapa, kurā 99. augustā cena bija 170 Ls. 5110 tajā laikā maksāja ~150 Ls.

Man patika korpuss ar lapiņu, bet, tā kā veikalos to neredzēju, ietaupīju tos pārdesmit lašus.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

LMT i-nets ierullē Liepājā!

Bite savukārt ne tuvu nestāv, 3G zona ir pašvaka telpās un jāiztiek ar EDGE... :/

 

Esmu ļoti pārsteigts ar šo LMT akciju, diez kā tas ietekmē tīkla kapacitāti, cerams viņi var izvilkt šādu haļavščiku lavīnu, kā es

 

716477503.png

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Cody

kas nepareizs LMT logucī ?

loģistiksi ka tas ir no LMT gādāts jo toreiz citas iepspējas pat nebij :)

varbūt bilde bik līka - bet sore nikā vairāk kā atmiņas + foto naf palicis ...

2001 gadā veiksmīgi savu teļefoni noslīcināju

 

oj offtopiks panesās ...

Link to comment
Share on other sites

Bija daudz LMT logo pasūtāmi, bet tikai vienam burts M bija tāds kā LMT mājas lapā.

Var būt kļūdos, bet bija laiks, kad logo varēji pats uzzīmēt un izvietot LMT mājas lapā. Ne visi bija mākslinieki.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Oj tu jauc ar jaunākiem laikiem

toreiz tikai trīs burti bija (kā manā bildē)

nekādu sīku tekstu apakšā nebij iespējams uzlikt ...

 

ehhhh zāle bij zaļāka debesis zilākas un telefoni bij īsteni telefoni ...

Link to comment
Share on other sites

Tev taisnība. Atradu to logo.

Tas arī bija tas pareizais, kas tev ir.

Atmiņa vairs nav tā kas bija 99.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Atnāca SMS, viss strādā, par cik mājās nets nav, pieslēdzu telefonu pie PC ar kabeli un OVI Suite, tad nu dabūju to netu uz PC, strādā, bet tomēr ļoti lēns, bet kopā jau esmu 1GB notērējis.

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka Nokia 3210 atbalsta GPRS!!!. Nu pat paskatījos Mans LMT, notērēti 0.27Mb. Kā tas iespējams? Labi, ka maksa nav paņemta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...