Jump to content

Vankūveras Olimpiskās Spēles SAT plašumos


Dexs
 Share

Recommended Posts

klau, nu kursh var palidzet??? pa kuriem kanaliem vares redzet olimpisko hokeju Spanija? neko neatradu un neko nesaprotu. alinsh no manis. nemaku pateikkt kas par aparaturu, bet nu Astru it ka rada visu. duraks es

Link to comment
Share on other sites

01.30 Uhr: Eishockey Tschechien-Lettland - Männer Vorrunde live - piektdiena 19.datums

EinsFestival / Einsfestival HD

 

Didzi - ieposto te ja kaut ko tur ieraugi un ko tad esi ieraudzījis. Pieļauju, ka tur varētu HD feedi iet.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

klau, nu kursh var palidzet??? pa kuriem kanaliem vares redzet olimpisko hokeju Spanija? neko neatradu un neko nesaprotu. alinsh no manis. nemaku pateikkt kas par aparaturu, bet nu Astru it ka rada visu. duraks es

Mēģini atrast uz Astras visus tos tv kanālus kas minēti sākumlapā un atzīmēti ar sarkanu, sakārto viņus pēc kārtas, gan jau kāds no viņiem rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Vankūveras labumi:

 

Latvijas uznāciens atklāšanā:

http://ej.uz/latvija-atkl-ceremonija

 

Šveices televīzijas olimpiādes "galviņa", tai seko oficiālā...

Šveiciešiem tāda interesanta izvēle mūzikā...

http://ej.uz/hd-suisse-olympics2010

 

Avots: HD suisse, rakstīts ar DM600. Visa atklāšana gan perfekti nav ierakstījusies (bojāti daži kadri), bišk nohaltūrēja, bet ņemot vērā to, ka HD kanālus viņam rakstīt nemaz nevajadzētu, nevar sūdzēties. Žēl protams...

Labots - Dexs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uj, mazliet bezteema, bet kaapeec juus izveelaties to inbox failu glabaatuvi? Vinja tak ir nezheeliigi leena. MAn bukseejas ar seshiem kbs. lejaa.

Dexs, man buutu visa diena jaagaida, kameer shis atbukseesies liidz maniim.

Link to comment
Share on other sites

kaapeec juus izveelaties to inbox failu glabaatuvi? Vinja tak ir nezheeliigi leena.

Normāls ātrums, fails nāku uz leju ar ātrumu 380 kbs, pat neskatoties uz to ka man ir LMT-open pieslēgums internetam. Fails atnāca 3 minūšu laikā.
Link to comment
Share on other sites

taatad vinji aarzemju lietotaajiem skaabekli piegriezushi... .

Sorry, vareetu tos video pastiities, bet toch negaidiishu tik ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Nekas, paardziivoshu :(

PIedevaam, tam drankjim nevar izdauziit tiesho linku. inbox faili sux, tas fakts. Patiik ar wget laadeet failus.

 

OK, pietiek offtopika.. .

Link to comment
Share on other sites

bbbbbbbb šobrīd tv kanālā einsfestival rāda sieviešu hokeja spēli zviedrija-šveice, ja viņi rāda kaut ko tādu :sarkasms: , tad jau kāds no minētajiem Astras kanāliem noteikti rādīs arī mūsējo spēles :yahoo:

 

Dexs. Šodien vairākas reizes papētiju kas tur darās ar to JSC sporta kanālu paku, OS rāda viņu 10 kanāls. Kvalitāte gan pašvaka, salīdzināju vienlaicīgi četrus tv kanālus kur rādija ātrslidošanu JSC-10 bija pati sliktākā, kapēc Tu jau droši vien labāk zināsi.

Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas. Skatos pārsvarā Šveices coverage, lai atkal ja nu kas varu ierakstīt letiņus HD (HD suisse). Skeletonu centīšos arī. Kas zin, ja nu tomēr paņemam kādu medaļu...

Norvēģijas televīzija arī smuki rāda. Pārējos es fiziski neredzu dēļ DVB-S2 modulācijas, tur atkal jums biedri jāizsakās. ARD HD arī laba coverage esot, tā es lasu netā...

 

LTV7 un Eurosport šobrīd, jo šveicieši to pašu sieviešu hoķi rāda... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Hmm, LTV7 bildes kvalitaaete, saliidzinot ar atklaashanu, ir daudz labaaka. Atklaaashana bija drausmiigaa kvalitaatee. Nezinu vai pa LTV7 atklaashana saakaas laikaa, bet gluzhi par tieshraidi to nevareej nosaukt. Pasaakums kaveejaas par trim, chetraam minuuteem saliidzinot ar BBC HD... .

Link to comment
Share on other sites

Atklaaashana bija drausmiigaa kvalitaatee.

A ko tu gribi ar tiem visiem efektiem/krāsu maiņām/cilvēkiem uz statiska 3mbps, es jau visu laiku par to raudu. :( LTV1 ir VBR, kur bitreits pat līdz 4,5 mbps kāpj, savukārt LTV7 kā CBR 3 mbps ir bijis, tā arī ir...
Link to comment
Share on other sites

Pasaakums kaveejaas par trim, chetraam minuuteem saliidzinot ar BBC HD... .

 

Es domāju ka sākums bija laikā, bet iespraužot LTV7 reklāmas pa vidu, tālāk jau nācās izmantot ierakstu ar nobīdi, lai nepazustu tas, kas bija reklāmas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Sāka visi kopā, bet beidza atsevišķi. Bez aiztures atklāšanu varēja skatīties pa LTV1, Eurosport, Krievijas kanāliem.

Labots - pox
Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc paskatījos, kādā kvalitātē tad dažādi kanāli rāda patreiz slepošanas sacensības. Vācieši raida ar maksimālo bitraitu

das erste6795kb/s 16:9

ZDF info 7446kb/s 16:9

Viasats LTV7 3185kb/s 4:3

Krievi ORT 3878kb/s un formāts pa vidu starp 4:3 un 16:9(bišku melnas strīpas augšā un apakšā)

Eurosport 4086kb/s 4:3 no NTV+

Eirosport 5781kb/s 4:3 Astra

Kā jau paši nojaušat, kuram kvalitatīvākā bilde :sarkasms: . Nu nav kur fričiem piesieties un skaņu jau varēja raidīt pat ar mazāku par 258kb/s biraitu, bet vai tad vāciešiem žēl kvalitatīvu bildi un skaņu saviem skatītājiem :sarkasms: . Žēl, nav vēl Yotā ienācies normāls uztvērējs un nevaru salīdzināt ar digitālo TV.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Didzi - salīdzinājumu HD kanālu starpā lūdzu (ja protams tev ir HD tuneris).

No tiem, kuri iet DVB-S, un kurus varu ierakstīt ar DM600:

 

HD suisse - 720p 50 un ap 11-12 mbps vidējais

NRK1 HD - 720p un ap 11 mbps vidējais

YLE HD - 1080i un ap 17 mbps vidējais

 

Friči arī FTA versijā Das Erste HD un ZDF HD piedāvā! Cik es esmu lasījis netā, bitreits ap 12 mbps vidējais tiem!

Var redzēt, ka seko EBU ieteikumiem, jo EBU savos testos iztestēja, ka 720p 50 pietiekot ar vidējo bitreitu uz 12 mbps (protams "prasīgākās" vietās tas ir augstāks). :)

Link to comment
Share on other sites

Es esmu SAT fans, bet nu ne tik liels rai pirktu 8000drīmu :sarkasms: Nav man HD uztvērēja bet es jau neesmu HD TV fanāts. Tās programas, kuras es skatos, pārsvarā ir SD un ja bitraits kā vāciešiem, tad mani pilnīgi apmierina bildes kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

ZDF info 7446kb/s 16:9

Salīdzinājumam: vienīgajam LATTELECOM piedāvātajam HD kanālam bitreits ir vidēji 8500kb/s
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Skatos olimpiādi HD eirosportu nekādas škirbas neredzu kā vačiešiem ,krieviem, frančiem visi dublē vienu to pašu,no poverknosts sports HD arī neatšķiras ar kvalitāti happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Krievu 2 СПОРТ 2 HD kanāls platforma hd pakā uz 9E ir pieejams. Bitreits 12MBit+. Saturs līdzīgs ESP HD, bet mēdz radīt ko citu un nav reklāmas. Darbojas jau sākot no atklāšanas dienas.

Link to comment
Share on other sites

Pa kādu kanālu Dukurs brauc, nekur nevar atrast skeletonu, pat LTV iebāž hokeju kur krievi, ne Latvietis pa Zeltu cīnās, ukas :aggressive:

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nevajadzēja tik ilgi gulēt :sarkasms: , jau nobrauca un LTV7 visu parādīja, ta ka nekādu pretenziju pret TV

Link to comment
Share on other sites

Krievu 2 СПОРТ 2 HD kanāls platforma hd pakā uz 9E ir pieejams. Bitreits 12MBit+. Saturs līdzīgs ESP HD, bet mēdz radīt ko citu un nav reklāmas. Darbojas jau sākot no atklāšanas dienas.

arii ntv+ paka ir pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Friči pašlaik pa Das Erste HD laiž 3.nobraucienu pa tiešo,Dukurs pagaidām visiem tīri kārtīgi liek iekšās.Varbūt ka zēnam sanāks kas stipri labs.

Bet tas 2 СПОРТ 2 HD principā kopē Eurosport HD.Tagad arī pa abiem visu laiku iet daiļslidošana,muļķīgi.Kāda jēga dublēties.

Link to comment
Share on other sites

Uhh, sirds sāp... :( Tik tuvu tas zelts bija.

Bet nu, galvas augšā un priecājamies par sudrabu. Jālepojas mums ar tādiem sportistiem ir.

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa, Dexs. BIja eleganti. Kur veel tuvaak pieslidot pashmaaju brauceejam? 0.07 sekundes kopumaa tikai zaudeeja. Zheel ka krievs nekljuudiijaas, tad mums buutu vispaar perfekti. Domaaju ka palikaam pie izcili. Ljoti labi! Esmu tikai preciigs, kaut gan Maarcis bija ljoti viilies, vismaz taa izskatiijaas... .

Link to comment
Share on other sites

Par parādu atdošanu nav ko iespringt, mālu mums ir daudz, eksportēsim ķieģeļus. Patiesībā intresanti ir kas cits, 2 sport2 no Eirobirda 9E nāk ar EPG , bet no 36E Eutelsata bez EPG. Vot tas gan ir savādi. Parasti jau Platformas paketei bija problēmas ar EPG.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Didzis

Tak ieliec to materiālu normalā vietā lai nav jāreģistrējas.

Link to comment
Share on other sites

Spied Lejupielādēt, nekas nav jāreģistrējas! :)

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Prasa reģistrēties. Tev tur filma ierakstita vai? Baigi liels fails.

Link to comment
Share on other sites

Nevar būt Didzi! Es noklikšķināju tikai uz Lejuplādēt un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

350MB vai tad ir liels fails?

Man datorā stāv pusstundas ieraksts no Sky Olimpia HD ar oficiālajiem Vankūveras Highlights - 4GB (jo bitreits smuks kanālam - 17 mbps). Lūk tas ir liels fails (lai gan man ir arī lielāki).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...