Jump to content

Labākā GPS Maps programma S60 v5 (SE Satio)


HeatPipe
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Ir SE Satio, standarta karte ir svieksts, nepaartraukti vajadziigs GPRS savienojums, man tas nekam neder!

 

Tan nu rodas jautājums, kāda ir labākā programma Symbian OS60 v5 (SE Satio) kurai kartes var lejupielaadeet tālruņa atmiņā un iztikt BEZ GPRS :) Vēlams tāda kur samaksājot par programmu kartes ir iekļautas cenā. Vienalga maksas vai bezmaksas programma. Apskatīsies kāda kurā ir un attiecīgi izdarīs izvēli.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst, ka derētu ka ir netikai automašīnu route selection bet arī kājāmgājēju ;) vai kas tāds ir tikai Nokia Maps?

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst, ka derētu ka ir netikai automašīnu route selection bet arī kājāmgājēju ;) vai kas tāds ir tikai Nokia Maps?

 

pastāstiet man kāds par nokia ovi kartēm. Es pasūtīju e52 tikai tādēļ, ka varēšu skaisti nagivēt. 2 dienas pēc pasūtīšanas (no DE) uzrakos karšu updeitiem manam garmin auto "piesūceknim" un tagad viņš mani vairs nekaitina ar savām vecajām kartēm, līdz ar ko atkrīt vajadzība pēc nokijas :D Nokiju vēl neesmu saņēmis, bet ir doma sūtīt to atpakaļ pārdevējam un tad viņš man atmaksās naudu.

 

Vai tomēr ir kas tāds, ar ko ovi kartes ir pārākas pār gārmina nuvi? Pluss nokijai varētu būt ilgā baterijas darbība. gārmins gājēju režīmā iet labi ja 2 h.

 

P.S. Tas, ka telefonam ir mazāks ekrāns man ir skaidrs, taču neesmu vājredzīgs un tas mani nekrata. P.P.S. Pašreizējais telefons ir N70, vai e52 ir milzīgs solis progresa virzienā? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...