Jump to content

FLEXBOX T202CX vs OptiboX HDCX priekš LTK DVB-T


MZM
 Share

Recommended Posts

Ņemot vērā analogo galu, kas mūs visus sagaida, nākas vien izvēlēties kaut kādu krāmu. Šobrīd skatos uz šiem diviem: OptiboX HDCX [1] un FLEXBOX T202CX [2] Pēc parametriem izskatās vienādi, cena neatšķiras. Kuru? Jeb varbūt kādu citu?

Kāda ir negatīvā pieredze ar šiem aparātusiem?

 

Prasības:

HDMI

720p (1080i)

Conax atbalsts (ja nu sagribas nākotnē)

HDTV atbalsts

Cena zem 100Ls (tāpat TV parasti nav laika skatīties)

 

1. http://lat.pult.lv/index.php?productID=3712

2. http://lat.pult.lv/index.php?productID=3691

Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk, ka gaisā ir 1080i testa kanāls, nekodēts, ar ko var pārbaudīt ;-) Vai ne? Vismaz Rīgas apkaimē...

Link to comment
Share on other sites

Mana kompetence ir šī procesa otrs gals. Tipa sākuma gals, tālāk no TV kastes gala lietotāja dzīvoklī. Es viegli varu izdarīt, lai nerāda :D bet pārbaudīt man nav laika. ;)

Link to comment
Share on other sites

Boldriks:

Flexbox Rīgā rādija (29.12.09.) LVRTC HD testa kanālu 610 MHz frekvencē, kas, spriežot pēc redzētā, tika veikti izmantojot Rohde & Schwarz programmatūru un aparatūru. Protams , varēja redzēt arī Lattelecom HD Test: Discavery HD. Ar to gan viss vēl nebeidzās, jo Flexbox lieliski uztvēra arī šo pašu kanālu Baltcom MMDS tīklā. Lietojot parastu spliteri, signāls no Baltcom MMDS antenas (2,5 – 2,75 GHz) tika padots uz uztvērēja ieeju 306,0 – 474,0 MHz (kabeļtelevīzijas kanāli) diapazonā. Kanālus nācās ieprogrammēt rokas režīmā, bet tas jau nekas! Flexbox tika galā arī ar Balcom karti un varēja redzēt apmēram 100 programmas MPEG2" standartā, arī HD testu. Lieki droši vien pieminēt, ka TV Star to nespēja…

@ http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/120876-raksts-lattelecom-dvb-t-tv-star-t6-sd-cx-un-flexbox-t202-cx-kada-atskiriba/page__hl__flexbox

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

FLEXBOX T202CX

šodien nopirku. rāda HD. tur kur pirku tāds verķis arī bija pieslēgts un rādīja Lattelecom EurosportHD. Mājās tagad varēju tikai pārliecināties, ka rāda Latvijas televīzijas HD testa kanālu. izskatās sakarīga kastīte, ļoti patīk, ka ir iebūvēts barošanas bloks...

Labots - Yanni
Link to comment
Share on other sites

Sveicināti !

Vai kādam ir zināma Digitālās TV uztvērēja - Flex BOX T202CX softa atrašanas vieta, jo ir interese par softa atjaunošanas iespēju?

Link to comment
Share on other sites

kur pirki?

nesen bija YOTA pa Ls44, tagad vairs nav-izpirkts lidz marta beigam jagaida.

 

Tikai pie internetveikala spekulantiem.

Link to comment
Share on other sites

tas ka internetveikali raksta "Ir noliktavā" vel neko nenozīmē spiteful.gif lai viņi pūderē smadzenes citiem...

tas ka Yotā jāgaida mēnesis zinu.

 

par laimi noskaidrojās ka mans piegādātājs ir pāris ieķēris un panikas vairs nav on_the_quiet2.gif

Link to comment
Share on other sites

Šodien vietējā EET Vidzeme redzēju šādu , 402 modelim ieraksts FAT32 failsistēmas fleshkas, esot meginajushi likt klat arejo HDD lidz 160 Gb, esot atpazinis.

Tuvumā gaidām jauns softs, būšot ar divx atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

 

FLEXBOX T202CX

1. pirku šeit http://pult.lv/index...?productID=3651

 

2. jaunas firmvāres var meklēt YOTA, tā kā šamais dzelzis vākts pie šķībacainajiem (kurš gan par to šaubās) pēc YOTA pasūtījuma.

kad jaunas parādīsies, arī tur pateikt nevarēja, tas esot atkarīgs no ķīnīzeriem, kuri jau mēnesi svinot savu jauno gadu :sarkasms:

bet it kā tuvākajā laikā kaut kam vajadzētu parādīties...

Link to comment
Share on other sites

FLEXBOX T202CX

jaunas firmvāres var meklēt YOTA

 

linku iedosi?

vai peec firmwaareem jaaiet uz veikalu kaajinjaam? crazy_pilot.gif

 

aparaatam itkaa ir shii iespeeja updeitot firmwari, bet liidz shim nekur neko par sho teemu atradis neesmu.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

A vot paskaidrojiet man, nu nafig vajag pāršūt to firmvari, ja aparāts normāli darbojas? Vai nakti mierīgi gulēt nevar, ja nav jaunākā versija uzlikta? Ko jaunā versija dos tādu, kas jau tagad nebūtu Flexboxim? Nu jā, jauniešiem jau obligāti vajag jaunāko programu uz datora uzinstalēt un pofig, ka tā vēl labi nedarbojas, jaunāko apgreidu mobiļņikam un pofig, ka tas nevienam nav vajadzīgs :sarkasms: . Paskatieties kā krievi savas raķetes no 1957 gada gaisā šauj un neviena zemē nekrīt. Tur nevienu klāt nelaiž ne ar procesoriem, ne ar jaunākajam firmvarēm, toties viss perfekti darbojas :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

es nekur neesmu teicis ka man vajag jaunaako firmwari!!!

es vienkaarshi (peec dabas experimenteetaajs) gribu izveeleeties un atrast piemeerotaako!!! (varbuut pat uzrazhot saveejo)

thats it.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Nu re, ka man bija taisnība par to "eksperimentētāju". Nekas tas ar vecumu pāriet :sarkasms: . Man gan ir pavisam cita pieredze- ja aparāts darbojas un pilda savas funkcijas, tad tam nevajag neko aiztikt, kaut tam būtu divdesmit gadus veca operetājsistēma.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau te labu brīdi iet OFT. Liekas, ka visas šīs kastītes uz GNU/Linux skrien. Ja tas ir tā, pārdevējam (ražotājam) ir jānodrošina piekļuve pilnam programmatūras pirmkodam, kas ir izmatots kastītē jebkuram kastītes īpašniekam pēc pirmā pieprasījuma. Bez atrunām. Ja ne - tiesa. http://gpl-violations.org

 

Kāds Flekša/Zvaigznes īpašnieks grib to pārbaudīt?

Link to comment
Share on other sites

linku iedosi?

vai peec firmwaareem jaaiet uz veikalu kaajinjaam? crazy_pilot.gif

 

aparaatam itkaa ir shii iespeeja updeitot firmwari, bet liidz shim nekur neko par sho teemu atradis neesmu.

 

uz servisu kājiņām :sarkasms:, vismaz no sarunas ar servisa cilvēkiem sapratu, ka pagaidām par kaut kādas informācijas izlikšanu netā par šo te dzelzi neviens nav domājis, un vismaz tuvākajā laikā darīt netaisās...

 

A vot paskaidrojiet man, nu nafig vajag pāršūt to firmvari, ja aparāts normāli darbojas? Vai nakti mierīgi gulēt nevar, ja nav jaunākā versija uzlikta? Ko jaunā versija dos tādu, kas jau tagad nebūtu Flexboxim? Nu jā, jauniešiem jau obligāti vajag jaunāko programu uz datora uzinstalēt un pofig, ka tā vēl labi nedarbojas, jaunāko apgreidu mobiļņikam un pofig, ka tas nevienam nav vajadzīgs :sarkasms: . Paskatieties kā krievi savas raķetes no 1957 gada gaisā šauj un neviena zemē nekrīt. Tur nevienu klāt nelaiž ne ar procesoriem, ne ar jaunākajam firmvarēm, toties viss perfekti darbojas :sarkasms: .

 

nu, ja dzelzis darbojas normāli, tad protams nav nekādas vajadzības... bet tad arī parasti jaunas firmvāres neizlaiž :sarkasms:

ražotāji jau arī softu neapdeito tāpēc, ka nav ko viņiem darīt, bet lai gļukus salabotu.

Man pašlaik fleksī neapmierina divas lietas:

1. kanālu saraksta logs nepazūd pats pēc tam, kad bija izvēlēts vajadzīgais kanāls. jāspiež EXIT lai tas pazustu...

varbūt tas tā ir paredzēts, bet loģiskāk būtu (un piemēram man televizoram tā ir) ka tas pazustu pats.

2. Aspect ratio. uzstādījumos varu iestatīt ko vien gribu (man piemēram vajag 16:9LB), bet fleksis ieslēdzoties vienmēr to rāda kā AUTO (uzstādījumos ir saglabājies man nepieciešamais). kaitina katru reizi pēc ieslēgšanas spaidīt podzīņu, lai uzliktu vajadzīgo:keep_order:

 

YOTA servisa cilvēks (neatceros vārdu diemžēl) solīja, ka pat par šim lietām paziņos ķīnīzeriem, kuri softu raksta...

 

Tāpēc es piemēram jaunu firmvāri ļoti gaidu ar cerību, ka varbūt būs kaut kādi uzlabojumi...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Yanni, kādu pieslēguma veidu lieto? SCART? Ar HDMI ir tas pats?

Link to comment
Share on other sites

ar HDMI pie Philips LCD (full HD)

Fleksī video uzstādījumi ir 1080/50

 

SCART neesmu pat mēģinājis, jo tas 1080 nedod ārā... bet pamēģināšu intereses pēc

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...