Jump to content

Raustās digitālā TV


Mr.Deus
 Share

Recommended Posts

Kādi iespējamie risinājumi situācijā, kad raustās jaunā Lattelekoma digitālā virszemes TV. Ir kanāli, kas raustās ik pēc 5-7 sekundēm, bet ir, kas ik pa 30 sek. Signāla kvalitāte staigā ap 95-100%, bet signāla stiprums staigā ap 75-80% (dekoderī abi zaļajā iedaļā staigā). Tiesa raustās tikai attēls. Tornis ap 40 km (ne Rīgas). Antena aktīvā (poļu vecais "tauku žāvētājs"), bet barošana netiek izmantota, jo signāla kvalitāte ļoti laba. Ir kādi ieteikumi, ko darīt? 

Link to comment
Share on other sites

"40km no torņa (ne Rīgas)" izskatās ar pēc problēmas cēloņa. paķer citu torni varbūt, pagrozi antenu, saved visus štekerus kārtībā.

pie viena ar uzraksti kur toieši atrodies un kurā virzienā ķer. gan jau ka kāds no tavas puses ar šeit būs.

 

patreiz ar cik ir dzirdēts par neRīgas torni, tad neRīgas torņos tik uz LV bezmaksas kanāliem var 99.99% paļauties. kodētie kanāli tiek "ar dievu uz pusēm" raidīti - tests.

Link to comment
Share on other sites

Pie tādiem signāla parametriem nevajadzētu raustīties. Izslēgt tunera barošanu no rozetes uz brīdi mēģināji? Moš uzkāries...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ja neesi pārlodējis pastiprinātāja plati, lai izmantotu tikai salāgošanas trafiņu, bez pastiprinātāja, tad jābrīnās, ka vispār kaut ko redzi, jo pastiprinātājs bez barošanas nelaiž cauri signālu. Tas ka signāla indikatori kaut kādus procentus uzrāda vēl nenozīmē, ka saņem tiešām kvalitatīvu signālu, jo Stārs jau signālu mēra papagaiļos. Es domāju, ka tie drīzāk ir trokšņi, nevis kvalitatīvs signāls.

Link to comment
Share on other sites

Pie tādiem signāla parametriem nevajadzētu raustīties. Izslēgt tunera barošanu no rozetes uz brīdi mēģināji? Moš uzkāries...

 

Man jau ar' liekās, ka ar šādiem parametriem nevajadzētu tik traki raustīties. Es saprastu, ka reizi minūtē vai stundā, bet ik pēc 5-7 sekundēm..... 

 

P.S. Tunera izraušana no rozetes diemžēl neko nemainīja :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats...dzivoju 100km no Rigas,raustās visi LV kanali.Signalu nemu no rigas torna.Ta ka bus vien pasiem kadas problemas ar raidisanu

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi pārlodējis pastiprinātāja plati, lai izmantotu tikai salāgošanas trafiņu, bez pastiprinātāja, tad jābrīnās, ka vispār kaut ko redzi, jo pastiprinātājs bez barošanas nelaiž cauri signālu. Tas ka signāla indikatori kaut kādus procentus uzrāda vēl nenozīmē, ka saņem tiešām kvalitatīvu signālu, jo Stārs jau signālu mēra papagaiļos. Es domāju, ka tie drīzāk ir trokšņi, nevis kvalitatīvs signāls.

 

 

 

Neko neesmu lodējis... vienkārši nav lodāmura :)  Pie tam attēls jau nav slikts, tikai raustās, bet ne kubikus taisa, vienkārši ir kanāli, kur bilde aizķeras, bet citos, tas notiek KRIETNI retāk. Līdz ar to nav pamata domām, ka pie vainas barotājs. bet notestēt jau var ar antenas barokli.

 

 

 

 

Par kādiem tuneriem te ir runa?

Par pašu "labāko" lattekoma 40nieku :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu 100km no Rīgas jau nu gan signālu jāņem no kād tuvāka torņa. Rīgas tornis nodrošina līdz 70km. Pats esmu uz šīs robežas un izmantoju to pašu poļu režģi, bet gan ar visu barošanu. Nekādas problēmas nav novērojamas, brīvajos kanālos nekas neraustās.

 

Notestē gan ar visu barokli un tad ziņo, kādi panākumi.

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Tikko veicu skanešanu...atradu KHL TV,Showtime,Playboy,Hustler,Pro 7 ...žēl tik ka signāls par švaku lai rādītu.Euu kas notiek?

Un tagad vairs nemanu brīvo kanālu raustīšanos....

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

Tikko veicu skanešanu...atradu KHL TV

kur esi (izlasīju, 100km no Rigas) un kādu frekvenci skanēji?

Būtu jau laiks, šodien pēdējā "lielo izmaiņu" diena ;)

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

Uzņem precīzi laiku starp pārrāvumiem sekundēs. Man ir cita aizdoma.

Arī brīvie kanāli raustās?

 

 

 

 

Brīvie kanāli man tik vien ir... pārējos no sat ņemu.

 

 

P.S. Pieliku antenas barotāju, signāls vispār pazuda, pateica, ka vājš. Laikam īsti nestrāda tas baroklis kā vajag, jo jau vienreiz taisīts.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Freq 690000

48 kanāls

 

tikko pabakstiju antenu uz palodzes...wola ...redzu visus iepriekš minētos kanālus

Labots - Gyrkis
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu reče nu, būs vien vainas pašiem- jāsaved kārtībā antenu-kabeļu saimniecība:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Frīzi ļoti izteikti šodien pēcpusdienā uz Stāra nekodētām programmām tika novēroti pat ar labu antenu saimniecibu.Raidītājs Cesvaine.Izskaidrojuma nav.Citi uztv.strādāja bez problēmām.Vel par stāriem,no 5 kuru pirkšanā esmu piedalījies 3 stradā 1 novilka 1 dienu pazuda video un skaņa 1 pazaudēja loderi.Laikam neveicas.Pērciet starus tuvāk dzīves vietai.Ietaupīsiet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...