Jump to content

LG 32LH3000 vs 32LH5000


Ronalds789
 Share

Recommended Posts

Labrīt visiem,

 

Ir doma iegādāties jaunu LCD tv, patreiz skatos uz šiem diviem modeļiem

LG 32LH3000

un

32LH5000

 

Galvenais ko saktīsos būs Sat TV un HD filmas, kā arī šad tad kādu bildi caur datoru apskatīties.

Sākumā Jau biju izdarījis izvēli par lh3000 cenas/parametru ziņā it kā viss apmierina, taču lh5000-tajam vilina 100hz, kā arī ir mazliet ātrāks response time (2ms) un kontrasts 80 000:1, tur pretīm LH3000 50hz, 5ms, 50 000:1.

 

Tātad jautājums tāds vai ir vērts piemaksāt nedaudz vairāk par 100hz, jo it kā pārējie parametri apmierina.

 

Iepriekš skatījos 32 collu samsung LCD HDready (720p), 8000:1 - pirku pirms 2 gadiem, taču notika negadījums (ieplīsis ekrāns) :)

 

Paldies :)

Labots - Ronalds789
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man ar tieši tagad šāds jautājums sacēlies, nevaru izvēlēties starp šīm sērijām un lh4000 :(

Link to comment
Share on other sites

Es svārtījos starp LH4000 un LH5000, paņēmu otro 42 collas. Viss ir baigi labi (ļoti ērts menu, daudz bildes parametrus var regulēt, daudz pieslēgvietu, atskaņo filmas caur USB), bet LED'i protams ir labāki :)

 

Secināju, ka 100Hz ir "nice to have" fīča. Es to lietoju tikai sportam un PC spēlēm, savādāk zūd filmas "šarms" - izskatās it kā paātrināts vai arī kā ziepju operas. Kā arī, ja avots ir ar zemu izšķirtspēju un ir ieslēgti 100Hz vai pat tjipa tie 200Hz, tad ap kustošajiem objektiem ir novērojami kropļojumi. Ciemiņi gan to nepamana, bet mana acs redz :)

 

P.S. Ja kas, tad gan LH3000, gan LH4000 var aktivizēt filmu atskaņošanu caur USB. AVForumā var atrast kā. Ir vairākas metodes. Man vislābākā šķiet šī - nokačā "īpašu" audio failu :) , paņem sarkanu diodi, atskaņo failu, skaļruņa vietā pievieno diodi, diode mirgo, pietuvina pie TV pults sensora, aktivizējas "Service" menu un tad jau ar parasto pulti aktivizē filmu skatīšanos caur USB portu

Labots - metals
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

pa lielam lh4000 tas pats kas lh3000....

venīgi lh4000 officiāli paredzēts USB mēdiju atbalsts

 

lh3000 ir fullHD, nevis HDready

 

Man ļoti patika kā izskatās 100hz uz crt tv...

tikai vai ļoti nepieciešama uz LCD, ja pārsvarā tiks skatītas HD 1080 filmas

 

pagaidām no komentāriem +1 ka 100hz ir laba fīča :)

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Lg lapa saka arī ka ir FULL HD un izšķirtspeja 1920x1080 kaut kā nelīmējās kopā šī izšķirtspēja ar HD ready. :)

Link to comment
Share on other sites

IMHO lai līmētu HDReady pietika ar HDMI ieeju. Ir arī CRT HDReady redzēti ;)

 

Pa tēmu LH5000 arī melnais tonis +/- labāks izskatās par LH3000&4000. Ja ir doma PS3/Xbox360 lietot LH5000 būs labāks

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

Ndaudz ne pa tēmu:

Intereses pēc, piemēram tam 32LH5000 100Hz modelim ir arī uz PC reāli 100Hz iestatijumi vai arī tikai tiek tie "liekie kadri līmēti" tikai uz tv?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

man te uzradās vēl viens jautājums.

Par USB pieslēgvietu tieši lh3000 modelim, vai pēc jaunas firmwares ielādēšanas, Tv Usb atpazīs failus ar paplašinājumiem .mkv ?

derētu ja vēl .flac spētu atkodēt :) bet galvenais jautājums par to .mkv jo pārsvarā visa HD filmu kolekvija ir uz .mkv

Link to comment
Share on other sites

LH3000 no LH4000 atšķiras tikai ar oficiālu USB media atbalstu un 100 Hz vai vēl kaut ko? Cik zinu, to USB media var ieslēgt, bet kā ir ar to 100 Hz? Tas ir to ~50 ls vērts?

Link to comment
Share on other sites

To Ronalds789: Es īsti nezinu vai pēc firmware update tas būs iespējams, palasi AVForumā.

 

To elxnis: Ko tu biji domājis ar oficiālu USB media atblastu? LH4000 neatskaņo video failus, tikai mp3 un rāda bildes.

LH4900 un uz augšu ir JPEG/MP3/DivX, LH4000 ir JPEG/MP3, LH3000 nav nekā

 

Bet jebkurā gadījumā es uz to USB media support īsti neskatītos, jo tam ir būtiski trūkumi., piem. ja video ir ar vairākiem audio celiņiem, tad nevar izvēlēties kuru atskaņot.

 

Ja man būtu atkal jāizvēlās ar vai bez 100Hz, tad es paņemtu ar. Kā nekā drīz būs olimpiāde un tur noder :)

Labots - metals
Link to comment
Share on other sites

metals: uz LH5000 *.mkv failiem varēju izvēleties kādā valodā gribu (protams, kādas bija pieejamas) audio.

Link to comment
Share on other sites

Es biju mēģinājis .avi failu un šis palaida 'Movie Director Comment audio stream' un nomainīt nevarēja. MKV nebiju īsti pētījis. Vakarā būs jāpačeko.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Pagaidām sliecos uz lh5000, mkv failu atbalst ļoti vajadzīgs, kā arī 100hz ir laba štelle :)

 

varbūt tiešām, kam ir lh3000 varētu pamēģināt vai spēlē .mkv failus....

 

google palīdzēja atrast info [ar usb supportu lh3000 modelim

links zemāk:

http://lgusb.wikispaces.com/

Link to comment
Share on other sites

Tā, pamēģināju vakar atkal palaist .mkv failus un daudziem rādījās "audio not supported". Lūk ko izlasīju citā forumā: "most MKV's come with DTS audio which the TV doesnt support, you have to use Heartware MKV Audio Converter to convert the 5.1 DTS to 5.1 Dolby Digital"

Secināju, ka filmas audio stream nomainīt tomēr var, bet tikai, tad ja to stream'u atblasta TV softs. Piem., "Family Guy something, something, something dark side" galvenais audio celiņš neskanēja, bet komentāru celiņš skanēja, jo gan jau ka nebija DTS formātā.

 

Kolēģim ir LH3000, viņš aktivizēja USB portu un saka, ka mkv iet.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

nezinu vai ir verts maksat par 100-150 LVL vairak par 100hz

 

pagaidam planeta-el piedavā 32lh3000 pa 274 LVL

Link to comment
Share on other sites

metals: tieši tā DTS netiek atskaņots. Tāpēc velkot mkv failus, jau laikus skatos kāda skaņa ir iekšā un ja nepieciešams nav problēmu konvertēt. Jebkurā gadījumā USB iespēja ir laba lieta, bet, protams, nevajag sacerēties ka rādīs un skanēs pilnīgi viss, ko mēs kaut kur atrodam. Katrā gadījumā nav bijušas vēl tādas situācijas, ka kaut kas ir pieejams tikai tādā formātā (vai vismaz konvertējot) kādu tas TV nespēj sagremot.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

šodien dzīvajā salīdzināju lh3000 un lh5000, respektīvi 50vs100hz. Teikšu tā ka atšķirība ir pat ļoti jūtama, mateiāls bija HD 720p kā arī 1080p.

uz 50hz lcd bilde bija ne tik dzīva un vilkās līdzi "aste" no ātrajiem kadriem, savukārt uz 100hz šī problēma netika novērota tik ļoti.

tātad rezumē, ja LCD tv plānots hd filmām un vēlma labu bildi skatīties jāņem 100hz LCD TV!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Papadakis

Vēlos brīdināt, ka LH sērijai nav uztveršanas iespējas ciparos hyperband diapazonā, kurā raida IZZI un baltcom MMDS. Analogajā hyperband ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...